Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap/varen decor. Bodemrand schade + haarlijnen onderste gedeelte. Afmeting: H 32,5 x Ø 21,5 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met jagers te paard/hert decor. Met bodemmerk. Gaatje bodem middenin, dicht gerestaureerd. Afmeting: Ø 33,3 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/tuin/paradijsvogel/bloemenmand decor. Haarlijn bovenrand + chips bodemrand + deksel reparatie. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen 19e eeuwse Familie Verte vaas met pioenroos/vlinder decor. Met dubbele blauwe bodemringen. Chips bovenrand. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese Imari porseleinen pendule met vergulde bronzen armaturen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Deksel haarlijn. Verder in goede staat. Afmeting: H 47 cm.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas in balustervorm. Familie Verte/figuren en paarden in tuin decor. Afmeting: H 42 cm. Haarlijnen + chips. Restauratie. In redelijk/goede staat.