Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee Chinese penselenvazen, Ø 13 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Twee grote Chinese hardhouten gesneden penselen vazen met rondom figuren/boeddha decor. Afmeting: H 30 x Ø 13 cm. In goede staat.

Antieke Chinese hocker
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Chinese hardhouten gesneden hocker met marmeren blad, klauwpoten en floraal decor. Afmeting: 46 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen
Ergebnis: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. Kraanvogel/golven decor. Beiden kommen haarlijn. Afmeting: Ø 12 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese vaas, H 20 cm.
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Imari bord Ø 21,3 cm.
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met figuren in tuin/2x koekoek decor. Afmeting: Ø 21,3 cm. In goede staat.

Chinese wandvaas, H 17,5 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Chinees porseleinen wandvaas met floraal/vleermuis en tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 36 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Japans bord Ø 30,5 cm.
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.

Antieke Japanse theekan, 1890
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Japanse theekan van porselein. Met decor van gouden en blauwe kraanvogels in wolken. Met bodemmerk. Circa 1890. Chip binnenrand deksel. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese chocoladebeker
Ergebnis: 200 EUR

Chinees porseleinen chocolade-beker met Familie Verte figuren decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese knobbelvazen
Ergebnis: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon knobbelvazen met rood glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees celadon
Ergebnis: 200 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. Eén wierookbrander. Eén pijpvaas, bodemmerk. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom Ø 19,5 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in landschap/perzik/goud decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (5x)
Ergebnis: 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes en drie schotels. Figuren in tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Vier Chinese vazen, H 11- 18 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Vier Chinees porseleinen vazen. Divers celadon. Blauw, oker en rood. Afmeting: H 11 - 18 cm. In goede staat.

Zeven 18e eeuwse Chinese schotels Ø 12,5 - 13 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - 13 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Ergebnis: 200 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees capucijne porselein. Floraal decor. Bestaande uit; drie cups, één chip. En een trekpot, deksel gelijmd. Afmeting: 7,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese theebus, H 15 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose theebus met figuren/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Deksel gelijmd. Afmeting: H 15 cm. In redelijke staat.

19e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm.
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuwse Chinese vaas met figuren in landschap decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Ergebnis: 200 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen, floraal/vogel decor, goed. Twee schotels, figuren/vogel decor, goed. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

Tien oude Chinese munten
Ergebnis: 190 EUR

Lot van tien oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese schenkkan, H 11,5 cm.
Ergebnis: 190 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met origineel deksel. Chine de commande. Geisha bij Europese stad decor. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12 cm.
Ergebnis: 190 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zilveren dop en floraal decor. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.