Grote Chinees porseleinen beker met rondom figuren in tuin/waterval decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor. Met bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese snuffbottle van agaat. Afmeting: H 6 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees poseleinen dekselvazen met kraanvogel/tuin/goud decor. Chine de commande. Eén deksel mist. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 11 - 12,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met goudvissen en goud decor + verguld bronzen montuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Negen stuks antiek Chinees porseleinen kopjes. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Familie Rose, Imari et cetera. Enkele chips en/of haarlijn + goed. Afmeting: 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere; twee keer Kantonees, Familie Rose, figuren/goud decor, haarlijn + chip. En Familie Rose floraal/paradijsvogels + bodemmerk, chips. Afmeting: Ø 20...
Chinees porseleinen vaas met tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met zilveren montuur. Onder bodem gerestaureerd. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken in hemel, boven zee decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Beschadigd. Afmeting: H 22 - 25 cm. In matige staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas chip. Eén vaas restauratie. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
Antiek Chinees Ming boeddha figuur met mooie originele patina. 16e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen wierookbrander met foo-honden, draken, landschap en tekst decor. Met signatuur. Beschadigd. Afmeting: 27 x 29 x Ø 23 cm. In redelijke staat.
Oud/antiek Chinees bronzen beeld. Zonder sokkel. Krijger. Deel van arm mist. Afmeting: H 23 cm. In redelijke staat.
Drie delen divers Chinees porselein. 1. Creme-kleurige waterpot. 2. Knobbelvaas, paars/blauw glazuur. 3. Kom, bruin glazuur. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese muntstukken. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met groen geschubt glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen brushpot met floraal/vogel en insecten decor. Afmeting: H 20 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen fluitje in de vorm van een vogel. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Chinese celadon waterschaal met geritste tekst + bodemmerk. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren in tuin/vogel in boom decor. Met dubbele blauwe bodemring. Eén vaas goed. Eén vaas scherf ingelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede st...
Chinees porseleinen dekselpot met rood glazuur + goud, vleermuizen in wolken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 10,5 cm. In goede staat.