Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese Familie Rose pot
Startpreis 500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose pot met floraal/figuren/vissen decor. Afmeting: 50 x 54 cm. In goede staat.

Twee Chinese tegels
Startpreis 275 EUR

Twee Chinees porseleinen dikke tegels met boeddha figuren decor en rood glazuur. Afmeting: 16,5 x 16,2 x 2,7 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 36 cm.
Startpreis 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met rood glazuur. Géén bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Twee Chinese cups Ø 8,5 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met roze glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en geritste gouden tekst. Met signatuur. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 15,3 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met floraal + goud decor. Afmeting: H 15,3 cm. In goede staat.

Drie 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 28 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere; Kang Xi, floraal decor. Alle borden gelijmd. Afmeting: Ø 23 - 28 cm. In matig/redelijke staat.

17e - 18e Eeuws Chinees bord Ø 23,2 cm.
Ergebnis: 80 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met orchidee en vlinder decor. Haarlijn/schilfers. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose lampenvoet, H 47 cm.
Startpreis 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met messing. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Chinese porseleinen lampenvoet, H 25 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met paarden in landschap decor. Emaille decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Twee Chinese inktstenen
Ergebnis: 180 EUR

Twee Chinese bewerkte inktstenen met goud decor. In originele houders. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.

Chinese lakwerk/spellen doos
Ergebnis: 1.400 EUR

Bijzondere 19e eeuwse Chinese of Japanse lakwerk spellendoos vol met fiches gemaakt van parelmoer welke gegraveerd zijn met diverse voorstellingen. Bijzonder fijn uitgevoerd lakwerk in goud + monogram...

Antieke Chinese tafel Huanghuali
Ergebnis: 1.800 EUR

Antieke Chinese Huanghuali hardhouten tafel. Langwerpig. Eén brandvlek. Afmeting: 81 x 98 x 30 cm. In goede staat.

Chinees rol schilderij, H 130 x B 44 cm.
Ergebnis: 900 EUR

Oud Chinees rolschilderij met signatuur + tekst. Handbeschilderd. Afmeting: H 130 x B 44 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox
Ergebnis: 600 EUR

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Keramiek met polychromie. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox
Ergebnis: 700 EUR

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Keramiek met polychromie. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.

Twee grote antieke tempelfiguren
Ergebnis: 150 EUR

Twee grote antieke Chinese tempelfiguren. Gepolychromeerd + restvergulding. Eén figuur beschadigd. Afmeting: 30 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

17e- 18e Eeuws Chinees tempelfiguur
Ergebnis: 80 EUR

17e - 18e Eeuws gesigneerd Chinees Yixing tempelfiguur. Gepolychromeerd. Verso gesigneerd. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Vier Chinese beelden
Ergebnis: 130 EUR

Vier antieke Chinese houtgesneden tempelfiguren. 18e - 19e Eeuw. Deels polychromie. Beschadigingen. Afmeting: 16 - 24 cm. In redelijke staat.

Nepalese olielamp, H 43 cm.
Startpreis 400 EUR

Grote Nepalese bronzen olielamp met boeddha/figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Nepalese Thangka, 97 x 70 cm.
Startpreis 400 EUR

Prachtige grote oude Nepalese Thangka, met zeldzame voorstelling Chakra Mandala. Mooie gedetailleerde schilderskwaliteit. Afmeting: H 97 x B 70 cm. In goede staat.

Nepalese Thangka, 61 x 43 cm.
Startpreis 500 EUR

Prachtige oude Nepalese Thangka met levenrad, in zeer fijn geschilderde uitvoering + tekst. Afmeting: H 61 x B 43 cm. In goede staat.

Chinese helm
Ergebnis: 1.000 EUR

Chinese koperen helm met leder en jade? steen op standaard. Met messing foo-honden koppen. Enkele schroeven vervangen, geen binnenhelm. Afmeting: 31 x 26 x 23 cm. In goede staat.

Chinees tablet van messing Ø 74 cm.
Startpreis 350 EUR

Groot Chinees messing gegraveerd tablet met diverse dieren/draken voorstellingen + Chinees geluksteken. Gecontourneerd. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 74 cm. In goede staat.