Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

18e Eeuwse Japanse dekselvaas, H 47 cm.
Startpreis 400 EUR

18e Eeuwse Japanse dekselvaas met floraal/vlinder/goud decor. Roofvogel op deksel los erbij. Deksel randschade. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kommen
Ergebnis: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. Kraanvogel/golven decor. Beiden kommen haarlijn. Afmeting: Ø 12 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese brushpot, H 17,2 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met jagers in landschap en waterval decor. Afmeting: H 17,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Startpreis 60 EUR

Vier delen Chinees porselein. 1x Theebus met floraal decor. 1x Gemberpot met blauw glazuur. En twee 19e eeuwse kannen met floraal/kostbaarheden decor, chips. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede st...

Chinese celadon vaas, H 25 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met groen craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Twee Japanse Kutani vazen, H 29,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen vazen met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Swatow schotel Ø 23,2 cm.
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Chinees porseleinen Swatow schotel. Cargo vondst. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese beelden
Ergebnis: 170 EUR

Twee antieke Chinese figuren. Geglazuurd aardewerk. Chinese mannen. 19e Eeuw. Afmeting: H 14 - 20 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kom Ø 17,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen kom met floraal/kalebas en karaktertekens decor. Met bodemmerk. Twee restauraties rand. Afmeting: 7,8 x Ø 17,5 cm. In redelijk/goede staat.

Japans Satsuma servies
Startpreis 50 EUR

Antiek Japans Satsuma porseleinen theeservies. Eierschaal porselein met figuren/goud decor. Eén kopje haarlijn, tevens minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen bord met okergeel glazuur + draak/feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 38,5 cm.
Ergebnis: 2.000 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk + collectiezegels. Craquelé glazuur. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22,5 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met oren + bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 34 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met Familie Rose figuren/godheid/perzik/goud decor. Met bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese hocker
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Chinese hardhouten gesneden hocker met marmeren blad, klauwpoten en floraal decor. Afmeting: 46 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Chinese scepter van jade
Ergebnis: 750 EUR

Grote Chinese scepter van jade met tekst/vleermuis decor. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Lot oude Chinese munten (8x)
Startpreis 170 EUR

Acht oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: circa Ø 3 - 4 cm. In goede staat.

Grote oude bronzen boeddha
Startpreis 6.500 EUR

Zeer grote oude Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Sokkel rechtsvoor beschadigd. Afmeting: 131 x 73 x 56 cm.

Chinese vaas, H 36,5 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met foo-honden decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Startpreis 50 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Familie Rose dekselpot, chips + knop gelijmd. Een dekselkom met figuren/draken decor + craquelé glazuur. En een gemberpot met floraal/vissen dec...

Chinese/Kantonese lampenvoet, H 36 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen Kantonese lampenvoet met Familie Rose krijger decor. Met bodemmerk. Vaas ingekort. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Verte lampenvoet, H 45 cm.
Startpreis 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met messing. Figuren in tuin decor. Eén chip vaas. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,6 cm.
Startpreis 600 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren bij pagode decor. Geen bodemmerk. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas op messing voet, H 35 cm.
Ergebnis: 3.750 EUR

Grote vierkante Chinees porseleinen vaas met messing voet, groen glazuur en olifantenkoppen. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.