Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijger decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met figuren/paard bij waterval/landschap decor. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen censer met Foo-hond in landschap decor. Afmeting: H 15 - Ø 21 cm. In goede staat.
Vijf delen oud China. Onder andere; oud papiergeld, document + kopie foto + boekje. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met groen glazuur + granaatappel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner kop en schotels. Floraal. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese tinnen schenkkannen met bodemmerk. Met glaskogel op deksel. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met draken en karaktertekens. Afmeting: 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met floraal/pauw/tekst decor. Republiek stijl. Met bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren/vleermuis en karaktertekens decor. Afmeting: H 33,2 cm. In goede staat.
Grote trompet-vormige Chinees porseleinen vaas met krekel/vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Grote dikke Chinees porseleinen tegel met figuur in landschap decor. Afmeting: 20 x 20 x 3 cm. In goede staat.
Twee Chinese Yixing theepotten met bodemmerk. Kempvis/draak/feniks decor. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese hardhouten gesneden penselen vazen met rondom figuren/boeddha decor. Afmeting: H 30 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zeven delen 18e eeuws Chinees porselein. Floraal/figuren/goud decor. Eén bord Ø 25 cm goed. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met krijger/hoogwaardigheidsbekleder decor. Bakfouten. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Japans/Chinees Satsuma porselein. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + draak/feniks decor. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 58,5 cm. In matige staat.
Grote Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 21,1 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenpot met floraal decor + draak + deksel. Deksel gelijmd. Afmeting: H 43 x Ø 37 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/kostbaarheden en vlinder decor. Gelijmd. Afmeting: H 12 x Ø 28,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met zilveren montuur. Met figuren in tuin bij waterkant/goud decor. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 16e eeuwse Chinees porseleinen diepe schotel met dieren in landschap/floraal decor. Oude haarlijn + randglazuur schade. Afmeting: Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.