17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met landschap decor + verso floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 10,7 cm. Eén chip. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Eén schotel minimale schilfers. Eén kopje goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In redelijk/goed...
Vijf delen divers Chinees porselein. Onder andere; Kandelaar, gemberpot, twee voorraadpotten en een Yixing vaas. Bodemmerken. Familie Rose, Kanton. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees Yixing aardewerk. 1x Trekpot met floraal decor + bodemmerk. 1x Drakenvaas, twee chips. Afmeting: 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas met blauw glazuur + bodemmerk. En een zalfdoosje met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met kippen/floraal decor. Afmeting: H 30 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen karper met goud decor. Eén vin gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 36 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese koperen schaal op drie poten . Eén poot opnieuw genageld. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 20,5 - Ø 39,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans brons. Circa 1900. Bestaande uit; Twee vazen, vogel/floraal decor. En een wierookbrander in zeilboten-vorm. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lampenvoet met bloesemboom/zwaluw decor. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam decor van figuren bij pergola met paard + floraal. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Antieke Chinese hardhouten spiegel met florale parelmoer inleg. Deel inleg mist. Circa 1900. Afmeting: 39 x 26 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. 2x Familie Verte, flacon/floraal decor. 2x Familie Rose, geisha decor. Afmeting: H 3 - 7 cm. In goede staat.
Chinees gesigneerd Yixing figuur. Jongen aan water koken. Circa 1900. Chip tuit. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose figuur. Chinese godheid. Met fijn geschilderde decoraties. Mist één vinger. Afmeting; H 21,3 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese zalf of pillen doos van gegraveerd messing. Krijger/geisha in tuin decor. Afmeting: 2,2 x 5,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen kom met floraal/kalebas en karaktertekens decor. Met bodemmerk. Twee restauraties rand. Afmeting: 7,8 x Ø 17,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen vazen met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen lampenvoet. Floraal/draken decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Divers. Floraal/tuin met koekoek decor. Twee delen chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 12,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japans porseleinen kakiemon borden met granaatappel decor. Beiden één chip. Afmeting: Ø 18,3 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Japanse bronzen vaas met salamander/floraal/paradijsvogel decor. Signatuur op bodemplaat. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom op hoge voet met oker glazuur + draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.