19e Eeuwse Japanse bronzen vaas met salamander/floraal/paradijsvogel decor. Signatuur op bodemplaat. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Japans porseleinen kakiemon borden met granaatappel decor. Beiden één chip. Afmeting: Ø 18,3 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Divers. Floraal/tuin met koekoek decor. Twee delen chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 12,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen lampenvoet. Floraal/draken decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen vazen met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen kom met floraal/kalebas en karaktertekens decor. Met bodemmerk. Twee restauraties rand. Afmeting: 7,8 x Ø 17,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese zalf of pillen doos van gegraveerd messing. Krijger/geisha in tuin decor. Afmeting: 2,2 x 5,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose figuur. Chinese godheid. Met fijn geschilderde decoraties. Mist één vinger. Afmeting; H 21,3 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees gesigneerd Yixing figuur. Jongen aan water koken. Circa 1900. Chip tuit. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. 2x Familie Verte, flacon/floraal decor. 2x Familie Rose, geisha decor. Afmeting: H 3 - 7 cm. In goede staat.
Antieke Chinese hardhouten spiegel met florale parelmoer inleg. Deel inleg mist. Circa 1900. Afmeting: 39 x 26 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam decor van figuren bij pergola met paard + floraal. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lampenvoet met bloesemboom/zwaluw decor. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans brons. Circa 1900. Bestaande uit; Twee vazen, vogel/floraal decor. En een wierookbrander in zeilboten-vorm. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese koperen schaal op drie poten . Eén poot opnieuw genageld. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 20,5 - Ø 39,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen karper met goud decor. Eén vin gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 36 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met kippen/floraal decor. Afmeting: H 30 x Ø 23 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas met blauw glazuur + bodemmerk. En een zalfdoosje met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees Yixing aardewerk. 1x Trekpot met floraal decor + bodemmerk. 1x Drakenvaas, twee chips. Afmeting: 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen divers Chinees porselein. Onder andere; Kandelaar, gemberpot, twee voorraadpotten en een Yixing vaas. Bodemmerken. Familie Rose, Kanton. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Eén schotel minimale schilfers. Eén kopje goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In redelijk/goed...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met landschap decor + verso floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 10,7 cm. Eén chip. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen brushpot met floraal/vogel en insecten decor. Afmeting: H 20 x Ø 20 cm. In redelijke staat.