Chinese rituele bronzen dolk. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: L 56 cm. In goede staat.
Chinese geisha met bloem, gemaakt van half edelsteen. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antieke Chinese tijger van tin, met half-edelsteen ogen. Afmeting: 18,6 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. 2x Familie Verte, flacon/floraal decor. 2x Familie Rose, geisha decor. Afmeting: H 3 - 7 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Twee vazen, chips. Twee vazen, haarlijn. Drie vazen, goed. Afmeting: H 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Twee Chinese eierschaal porseleinen kommen met floraal/draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12 cm. + Ø 12,7 cm. In goede staat.
Twee decoratieve Chinees porseleinen tafellampen met messing basement. 21e Eeuw. afmeting: 45 - 46 cm. In goede staat.
Grote Chinese wierookbrander. Jade? Met tempelleeuw/olifanten koppen en floraal decor. Afmeting: 56 x 58 x Ø 38 cm. In goede staat.
Antieke Chinese hardhouten spiegel met florale parelmoer inleg. Deel inleg mist. Circa 1900. Afmeting: 39 x 26 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte kom met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 15,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Meiping vaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x Octagonale vaas met geisha's + bodemmerk. 1x 19e eeuwse kom met floraal/goud decor, minimale chips. 1x 18e Eeuws bord, floraal/goud decor, gelijmd. Afmeting: 19 - 23,5...
Antieke 19e eeuwse Chinese bronzen vaas met karaktertekens. Ongemerkt. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit een Familie Verte vaas met floraal/figuren in tuin decor, met bodemmerk, haarlijn. En een Familie Rose kom met figuren in landschap/tekst decor, met zes tek...
Twee Chinees porseleinen cups met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen draken kommen met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met rood + groen glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen censer met oren en blauw/wit verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookstokjeshouder met draken/vissen/paarden decor. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Twee Familie Rose snuffbottles met kinderen decor. Met bodemmerk. En een Familie Verte dekseldoos, chips. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen lampenvoet met jade-achtig glazuur + Familie Verte figuren in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Vier-delige Chinese mini tafelset van hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 66 cm. In goede staat.
Antieke Chinese tinnen kruik met bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met groen glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam decor van figuren bij pergola met paard + floraal. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Zeven delen divers antiek Chinees porselein. Onder andere; Kanton, Imari, Kutani en Familie Rose. Eén schotel chips. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud Nepalees boeddhistisch figuur. Bodhisattva op lotusbloem. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lampenvoet met bloesemboom/zwaluw decor. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met prunus/ice crack decor. 19e Eeuw. Bovenrand restauratie. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met draken/Chinese godheid/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen bolvaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Balustervormig. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen republiek-stijl vaas met ganzen/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 34 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Grote dikwandige Chinees porseleinen diepe schotel met draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, reliëf decor en olifanten koppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom op hoge voet met rood-bruin glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 16,7 cm. In goede staat.
Groot Oosters bronzen Shiva figuur met vier armen, staande op lotusbloem. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Bronzen oosterse boeddha zittende op lotusbloem. Met stenen van bloedkoraal + turkoois. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antiek Oosters bronzen boeddha figuur met vergulding, bloedkoraal en jade?. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wandvaas met geel glazuur + Familie Rose floraal/tekst decor. Bodemmerk. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met baars decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met decor van berglandschap + twee goden in de wolken. Met console. Afmeting: H 13 x Ø 17,4 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Familie Rose. Haarlijnen + gelijmd. Afmeting: Ø 23 - 27 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met 100 herten decor en olifantkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met vlinder/bloemen decor. Met bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: H 3,5 x Ø 6,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Ducai vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Grote octagonale Chinees porseleinen celadon vaas. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.