Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

18e Eeuws Chinees bord Ø 28 cm.
Startpreis 300 EUR

Groot 18e eeuws dikwandig Chinees porseleinen bord met landschap decor. Randglazuur schade. Afmeting: Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese lamp (2-delig) H 27,8 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Twee-delige Chinees porseleinen lamp met floraal/draken decor. Afmeting: H 27,8 cm. In goede staat.

Chinese Kanton petroleumlamp, H 52 cm.
Ergebnis: 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose petroleumlamp met vergulde messing monturen. Figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Chinese Kanton lampenvoet, H 37 cm.
Startpreis 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese lampenvoet met messing montuur. Figuren/goud/floraal decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Chinese glazen vaas, H 18 cm.
Startpreis 1.800 EUR

Chinese glazen vaas met bodemmerk. Octagonaal. Peking glas? Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese glazen censer Ø 11,5 cm.
Startpreis 2.000 EUR

Chinese glazen censer met tekst en meanderende bovenrand. Kleurstelling: groen/blauw. Peking glas? Afmeting: H 7 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas op console, H 30 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur op console. Met bodemmerk + zegel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Grote Chinese waskom Ø 41,5 cm.
Ergebnis: 4.500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose waskom met vlinders/pompoenen en karaktertekens decor. Zes tekens bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 12,5 x Ø 41,5 cm. In goede staat.

Lot antieke Chinese schotels (5x)
Startpreis 100 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen schotels. Onder andere; Kang Xi/geisha met zotje, één chip + Queng Lung, et cetera. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 10,3 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Verte rolvaas, H 47,7 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met ruiters te paard bij kasteel decor. Afmeting: H 47,7 cm. In goede staat.

15e Eeuwse Chinese Huau dekselpot Ø 17 cm.
Startpreis 200 EUR

Antieke 15e eeuwse Chinese Huau celadon dekselpot met herten/draak/kip decor. Mooie patina + ouderdomssporen. Afmeting: H 19 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese lampenvoet+dekselpot
Startpreis 200 EUR

Twee delen Chinees porselein met craquelé glazuur. 1x Dekselpot, mangaan, floraal decor. 1x Kantonese lampenvoet met brons, figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 13,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren/konijnen in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 37,5 cm.
Ergebnis: 950 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met Chinese figuren in tuinhuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.

Drie 17e - 18e eeuse Chinese borden Ø 21 cm.
Startpreis 200 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemmand decor. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijke staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,5 cm.
Startpreis 160 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin decor. Haarlijn + schilfer. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf-delig Chinees kaststel
Ergebnis: 800 EUR

Vijf-delig 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees Familie Rose kaststel met floraal/goud/figuren decor. Bestaande uit: twee dekselvazen, goed. Eén dekselvaas bovenrand gerestaureerd. Eén open ...

Twee Chinese vazen
Ergebnis: 275 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. Eén met pioenroos/paradijsvogel decor. Eén met floraal/kostbaarheden/tekst decor. Afmeting: H 22 - 24 cm. In goede staat.

Chinese papierrol-houder
Ergebnis: 325 EUR

Chinees porseleinen papierrol houder met Familie Rose decor, geisha in tuin. Afmeting: 19,7 x 5,7 x 2 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose tazza Ø 14,3 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose tazza met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,2 x Ø 14,3 cm. In goede staat.

Japanse Imari kom met brons Ø 26 cm.
Startpreis 350 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kom met floraal/draken decor. Met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 26 x 43 x Ø 26 cm. In goede staat.

Sang de Boeuf pijpvaas, H 38 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf pijpvaas met bodemmerk. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (10x)
Ergebnis: 110 EUR

Tien delen divers oud en antiek Chinees porselein. Bestaande uit: zeven kopjes, twee schotels en een olielamp. Onder andere; capucine, Familie Rose, Imari, Familie Rose. Twee keer haarlijn + chips + g...

Chinese celadon tempelhond
Startpreis 400 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon tempelhond met blauw verlopen glazuur. Chip poot. Afmeting: 36 x 38 x 12 cm. In goede staat.