Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kleine Chinese Yixing trekpot
Startpreis 200 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 10,5 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Yixing trekpot
Startpreis 200 EUR

Kleine antieke Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 5 x 9 x Ø 5 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Startpreis 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal/Kang Xi merktekens. Twee kopjes goed. Twee schotels randschade. Eén kopje schade. Eén schotel chips. Afmeting: 7,5 - 11,5 cm. Ø. In redelij...

15e Eeuwse Chinese Huau dekselpot Ø 17 cm.
Startpreis 200 EUR

Antieke 15e eeuwse Chinese Huau celadon dekselpot met herten/draak/kip decor. Mooie patina + ouderdomssporen. Afmeting: H 19 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese lampenvoet+dekselpot
Startpreis 200 EUR

Twee delen Chinees porselein met craquelé glazuur. 1x Dekselpot, mangaan, floraal decor. 1x Kantonese lampenvoet met brons, figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.

Drie 17e - 18e eeuse Chinese borden Ø 21 cm.
Startpreis 200 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemmand decor. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijke staat.

Chinese censer Ø 18,3 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen censer met draak in wolken decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 13,5 x Ø 18,3 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese dekselvazen, H 11 - 12,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees poseleinen dekselvazen met kraanvogel/tuin/goud decor. Chine de commande. Eén deksel mist. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 11 - 12,5 cm. In redelijke staat.

Twee oude Chinese munten Ø 4 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee oude Chinese muntstukken. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met groen geschubt glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein ( 6x)
Startpreis 200 EUR

Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein met tuin/floraal decor. Eén kopje goed. Twee kopjes haarlijnen. Eén kom haarlijnen. Eén schotel haarlijn. Eén papbord goed. Afmeting: 6,5 - 17 cm. In redeli...

Twee Chinese kommen met reliëf Ø 15,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee Chinees porseleinen drakenkommen met reliëf. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot van bamboe Ø 15 cm.
Startpreis 200 EUR

Grote Chinese penselenpot van bamboe. Met inleg/natuursteen zotjes decor. Afmeting: H 16,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Grote 19e eeuwse Chinese dekselpot, H 27 x Ø 22 cm.
Startpreis 200 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraad dekselpot met floraal/vogel/tekst decor. Binnenrand chips. Afmeting: H 27 x Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese Kantonese lampenvoet, H 60 cm.
Startpreis 200 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese lampenvoet met krijger decor. Twee-lichts. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Familie Verte bord Ø 23 cm.
Startpreis 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met pagode in landschap/floraal en goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas, H 18 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met grijs/bruin craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese plaquette Ø 28 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinese ronde plaquette van porselein, met tekst en signatuur. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese/Kantonese lampenvoet, H 36 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen Kantonese lampenvoet met Familie Rose krijger decor. Met bodemmerk. Vaas ingekort. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese drinkbeker Ø 9 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose (Scherz) drinkbeker. Figuur kan omhoog en omlaag. Met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese fles, H 29,5 cm.
Startpreis 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen fles met kraanvogel decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,2 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met oker glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese (vaas)lampen
Startpreis 200 EUR

Twee decoratieve Chinees porseleinen tafellampen met messing basement. 21e Eeuw. afmeting: 45 - 46 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas Ø 9 cm.
Startpreis 200 EUR

Kleine Chinees porseleinen bolvaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 9 cm. In goede staat.