Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese schenkkan, H 20,3 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen Sung ghendi schenkkan. Met bodemmerk. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 30,5 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met tuin/vogel/olifantkoppen decor. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Ergebnis: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met Amsterdams bont decor. Eén kopje goed, één kopje chip, één kopje haarlijn, drie schotels goed. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In redelijk/g...

Grote 16e eeuwse Chinese schotel Ø 39,5 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Grote 16e eeuwse Chinees porseleinen Ming schotel met foo-hond/floraal decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 39,5 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese kom Ø 29 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung kom met floraal decor. Gelijmd + haarlijn + randschade. Afmeting: H 12 x Ø 29 cm. In redelijke staat.

Grote 18e eeuwse Chinese kom Ø 33 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung kom met floraal decor. Gelijmd + randschade. Afmeting: H 14 x Ø 33 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese vleesschotel
Ergebnis: 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met havengezicht decor. Afmeting: 28,5 x 20,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese tijger van tin
Ergebnis: 150 EUR

Antieke Chinese tijger van tin, met half-edelsteen ogen. Afmeting: 18,6 x 16 x 8 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Japanse Satsuma schotel Ø 21,5 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse gedetailleerd beschilderde Japanse Satsuma/ kutani schotel met haan/kip/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Japans servies
Ergebnis: 150 EUR

Antiek Japans eierschaal porseleinen draken servies met portretten in bodems. Kopjes + vergulding + wierookbrander. Circa 1930. Eén kopje gelijmd. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 25 cm.

Lot Chinees porselein (6x)
Ergebnis: 150 EUR

Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten + vier kommen. 19e Eeuw. Afmeting: 11, 5 - 12,5 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung borden met tuin decor. Twee borden goed. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Wucai vaas, H 24 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Ergebnis: 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met landschap/figuur decor. Beide kopjes haarlijnen. Beide schotels, goed. Afmeting: 5,5 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein ( 7x)
Ergebnis: 140 EUR

Zeven delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose sauskom met floraal decor, haarlijn. Drie borden met landschap/pagode decor, goed. Familie Rose bord met floraal decor, chip....

Drie Japanse bronzen wierookbranders
Ergebnis: 140 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse bronzen wierookbranders met foo-honden. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Kakiemon schotel Ø 15,2 cm.
Ergebnis: 140 EUR

Antiek Japans porseleinen kakiemon schotel met figuren onder parasol decor. Afmeting: Ø 15,2 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari sierschotel Ø 45 cm.
Ergebnis: 140 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.

Vier Chinese beelden
Ergebnis: 130 EUR

Vier antieke Chinese houtgesneden tempelfiguren. 18e - 19e Eeuw. Deels polychromie. Beschadigingen. Afmeting: 16 - 24 cm. In redelijke staat.

Chinese wierook brander Ø 23 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Grote Chinees porseleinen wierookbrander met foo-honden, draken, landschap en tekst decor. Met signatuur. Beschadigd. Afmeting: 27 x 29 x Ø 23 cm. In redelijke staat.

Lot Capucijner porselein (4x)
Ergebnis: 130 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese capucijner kopjes + één schotel. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Eén kopje goed. Eén schotel goed. Tuin decor. Afmeting: 4,5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Chinese schotels Ø 12 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met vissers decor + vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.

Grote Chinese tegel, 20 x 20 x 3 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Grote dikke Chinees porseleinen tegel met figuur in landschap decor. Afmeting: 20 x 20 x 3 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné vaas, 1880
Ergebnis: 130 EUR

Grote antieke Japanse cloisonné vaas. Circa 1880. Meiji periode. Draak/feniks/floraaldecor. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop + schotels
Ergebnis: 130 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes decor. Afmeting: 6,5 - 12 cm. In goede staat.

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein
Ergebnis: 130 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere cheng lung. Beschadigd en/of haarscheur/chip. Afmeting: 23 - 26 cm. In redelijke staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein (7x)
Ergebnis: 130 EUR

Zeven delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: grote trekpot (beschadigd), drie schotels (twee haarlijn, 1 goed), drie kopjes (goed). Afmeting: 7 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Ergebnis: 130 EUR

Chinese Yixing trekpot met gegraveerde teksten + bodemmerk. Afmeting: 6 x 9 x 13 cm. In goede staat.

Drie 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 28 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere; Kang Xi, floraal decor. Alle borden gelijmd. Afmeting: Ø 23 - 28 cm. In matig/redelijke staat.

Vijf delen antiek Chinees porselein
Ergebnis: 130 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Familie Rose schotel + kopje, schotel gelijmd, kopje chips. Familie Rose pattipan, gelijmd. Dekseldoos, gelijmd. Familie Rose bord. 18e Eeuw...

18e Eeuwse Chinese schenkkan
Ergebnis: 130 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met zilveren montuur. Met figuren in tuin bij waterkant/goud decor. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Japans Satsuma servies, 1900
Ergebnis: 130 EUR

Antiek Japans Satsuma-draken servies met goud decor. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 9 - 20 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese Familie Rose vaas, H 35 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Lijsters in bloesemboom decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theebus
Ergebnis: 125 EUR

18e Eeuwse encre de chine theebus met rijtuig/goud decor. Bovenrand restauratie. Afmeting: 10 cm. In redelijke staat.

Nepalees boeddhistisch figuur, H 44 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Groot oud Nepalees boeddhistisch figuur. Bodhisattva op lotusbloem. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari vazen Ø 28, 5 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met zangvogels/tuin decor. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari vazen, H 25 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen. Floraal/goud en ribbel decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese schotel Ø 29,6 cm.
Ergebnis: 120 EUR

17e Eeuwse Swatow schotel van dik porselein met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 29,6 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,3 cm.
Ergebnis: 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin en goud decor. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Chinese cup, H 6,7 x Ø 8 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Chinees porseleinen cup met rood + groen glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese lakzegel
Ergebnis: 120 EUR

Grote Chinese lakstempel van gesneden speksteen. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselterrine + onderschotel
Ergebnis: 120 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung dekselterrine met onderschotel. Pagodes in landschap decor. Haarlijn + chip. Afmeting: 7 x 15 x 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese vaas, H 43,5 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met 100 herten decor en olifantkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (10x)
Ergebnis: 110 EUR

Tien delen divers oud en antiek Chinees porselein. Bestaande uit: zeven kopjes, twee schotels en een olielamp. Onder andere; capucine, Familie Rose, Imari, Familie Rose. Twee keer haarlijn + chips + g...

Vijf Chinese trekpotten, 11 - 16 cm.
Ergebnis: 110 EUR

Vijf Chinese Yixing trekpotten van aardewerk. Divers. Bodemmerken. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Ergebnis: 110 EUR

Acht delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Zes schotels + twee kopjes. Imari + één Familie Rose. Chips en/of haarlijn. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese hocker
Ergebnis: 110 EUR

Chinese hardhouten gestoken hocker met natuurstenen blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 x Ø 28 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vleesschotel, 38,5 x 32 cm.
Ergebnis: 110 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel met floraal decor. Randschade. Afmeting: 38,5 x 32 cm. In redelijke staat.

Chinese klapmuts kom Ø 20 cm.
Ergebnis: 110 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen klapmuts kom met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In redelijke staat.

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein
Ergebnis: 100 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Kang Xi kan, beschadigd. 1x Kang Xi theebus, goed. Afmeting: H 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese jade kommen
Ergebnis: 100 EUR

Drie Chinese jade kommen in metalen houders + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 10 - 12 cm. In goede staat.

Vier antieke Chinese borden Ø 22 - 24,5 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen borden. 19e Eeuw. Drie Familie Rose Kantonees, goed. Eén Cheng Lung bord, haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas, H 38,5 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon vaas met lotusbloemen, oren, ringen en bodemmerk. Gaatje in bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 16,7 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Chinese celadon porseleinen vaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 16,7 cm. In goede staat.

Antieke Chinese tinnen kruik
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Chinese tinnen kruik met bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Chinese bronzen vaas, H 15 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Antieke 19e eeuwse Chinese bronzen vaas met karaktertekens. Ongemerkt. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Zes 18e - 19e eeuwse Chinese miniatuur vazen, H 5,5 - 6 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Twee vazen, chips. Twee vazen, haarlijn. Drie vazen, goed. Afmeting: H 5,5 - 6 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 26 cm.
Ergebnis: 100 EUR

18e Eeuws dikwandig Chinees porseleinen bord met vogels in tuin decor. Rood/blauw. Afmeting: H 4 - Ø 26 cm. In goede staat.

Twee delen China
Ergebnis: 100 EUR

Twee delen China. 19e Eeuw of ouder. 1x Antieke bronzen vaas. 1x Waterkom, zonder deksel, met draken decor. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose schotel Ø 11,6 cm.
Ergebnis: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin decor en zilveren hengsel. Chip + haarlijn. Afmeting: Ø 11,6 cm. In redelijke staat.

Lot 17e - 18e eeuws Chinees porselein (3x)
Ergebnis: 100 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met floraal decor + zeemleer glazuur. Ieder kopje chip en/of haarlijn/randschade. Afmeting: 4 x Ø 6,7 cm. In redelijke staat.

Chinese celadon vaas, H 21 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Oude octagonale Chinees porseleinen celadon vaas. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 16 - 17 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung borden met tuin decor. Eén bord chips + minimale haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 17 cm. In goede staat.

Chinese celadon censer Ø 13,6 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Chinees porseleinen celadon censer op drie poten met craquelé glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 13,6 cm. In goede staat.

Drie Chinese kommen Ø 15 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Drie grote oude Chinees porseleinen kommen op hoge voet met konijnen decor. Eén kom beschadigd, andere kommen goed. Afmeting: H 12,5 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 19,8 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rondom floraal decor. Eén keer randschade. Afmeting: H 10 x Ø 19,8 cm. In redelijke staat.

Chinese kom op voet Ø 12,5 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet met draken decor. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Oud/antiek Chinees bronzen beeld
Ergebnis: 100 EUR

Oud/antiek Chinees bronzen beeld. Zonder sokkel. Krijger. Deel van arm mist. Afmeting: H 23 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees capucine porselein
Ergebnis: 100 EUR

Lot 18e eeuws Chinees capucine porselein. Vier schotels, goed + één kopje. Afmeting: 6 - 11,5 Ø cm.

Twee Chinese bloemstekers
Ergebnis: 100 EUR

Twee Chinees porseleinen bloemstekers voor aan de wand. Floraal decor. Afmeting: 11 x 21 x 14 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese pattipan
Ergebnis: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met floraal/goud decor. Minimale chips. Afmeting: 2,2 x 14,3 x 14,5 cm. In goede staat.

Vijf delen Chinees porselein
Ergebnis: 100 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee penselenpotten (groot) en één maal republiek, gelijmd. Kleine penselenpot, republiek, haarlijn. Koekjestrommel met papegaai/goud decor. En een Familie...

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goed decor. Eén bord goed. Eén bord minimale chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden, Ø 4 - 7 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Imari + Queng Lung. Met landschap/floraal/goud decor. Twee chips. Afmeting: Ø 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese gemberpot
Ergebnis: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met prunus decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Tibetaanse sculptuur, H 24,5 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Oud Tibetaans houtgestoken figuur met restvergulding. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord Ø 21 cm.
Ergebnis: 100 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor. Met bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Ergebnis: 100 EUR

Zeven delen 18e eeuws Chinees porselein. Floraal/figuren/goud decor. Eén bord Ø 25 cm goed. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese vaas, H 40,5 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Grote trompet-vormige Chinees porseleinen vaas met krekel/vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.

Chinese inktpot met ratten
Ergebnis: 90 EUR

Chinees porseleinen inkthouder met twee ratten, voorzien van blauw glazuur. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Meiji bloempot Ø 18 cm.
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Japanse Meiji bloempot met feniks/draak/floraal decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Drie Chinese diepe schotels
Ergebnis: 90 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale diepe schotels met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 4 x 15 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Swatow schotel Ø 23,2 cm.
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Chinees porseleinen Swatow schotel. Cargo vondst. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Antieke Chinese gemberpot Ø 19 cm.
Ergebnis: 90 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met tuin/vlinder decor. 19e Eeuw. Chip deksel. Afmeting: H 21 x Ø 19 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Ergebnis: 90 EUR

Zeven delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit; zes schotels en één kopje. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen en/of haarlijnen. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.

Twee delen 17e- 18e eeuws Chinees porselein
Ergebnis: 90 EUR

Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. 1x Trekpot met floraal decor, haarlijnen + deksel gelijmd en beschadigd. 1x Chinese klapmuts kom met floraal/coulissen decor. Vier tekens bodemmer...

Twee Chinese gemberpotten Ø 19 cm.
Ergebnis: 90 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met karaktertekens. Afmeting: H 27 x Ø 19 cm. In goede staat.

Antieke Japanse of Chinese dekselpot
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Japanse of Chinees porseleinen dekselpot met floraal/vogel decor. Beschadigd. Afmeting: H 34 cm. In matige staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom Ø 11,3 cm.
Ergebnis: 90 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met tuin decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,3 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Verte vaas, H 33,2 cm.
Ergebnis: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren/vleermuis en karaktertekens decor. Afmeting: H 33,2 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari schotels Ø 37 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

Antiek Japans Satsuma theeservies
Ergebnis: 80 EUR

Antiek zeven-delig Japans Satsuma theeservies. Met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Twee deksels beschadigd. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Chinees porseleinen kom met groen glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,8 x Ø 15 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 13 - 15 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén met landschap decor, randschade. Eén met peterselie decor, gelijmd. Afmeting: H 13 - 15 cm. In matige staat.

Antieke Chinese vaas, H 11 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Antiek Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met draken decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 11 x Ø 11 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws Chinees bord Ø 23,2 cm.
Ergebnis: 80 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met orchidee en vlinder decor. Haarlijn/schilfers. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.