Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Drie Chinese/Kantonese vazen, H 43 - 61 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Eén vaas goed. Twee vazen gerestaureerd. Afmeting: H 43 - 61 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 14 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen kom met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese kom op console Ø 15,5 cm.
Ergebnis: 280 EUR

Oker-gele Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 33 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rode draken decor. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Twee Imari dekselvazen, H 34 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Twee 19e eeuwse fijn gedecoreerde Imari porseleinen dekselvazen met landschap/floraal/goud decor. Minimale haarlijn. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Twee Chinese schalen Ø 15 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon schalen met craquelé glazuur. Afmeting: H 3,8 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24,5 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met baars decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Ergebnis: 275 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen capucijner Familie Rose kop en schotels. Floraal. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose wandvaas, H 23,2 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met figuren in landschap/goud decor. Ongemerkt. Afmeting: H 23,2 cm. In goede staat.

Zes 17e - 18e Eeuwse Chinese borden Ø 24,3 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Zes 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden + bodemmerk. Floraal decor. Eén bord gelijmd, rest chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 24,3 cm. In redelijke staat.

Japanse Satsuma trekpot
Ergebnis: 275 EUR

Kleine fijn gedecoreerde antieke Japanse Satsuma trekpot met figuren/draak en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Ergebnis: 275 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. Eén met pioenroos/paradijsvogel decor. Eén met floraal/kostbaarheden/tekst decor. Afmeting: H 22 - 24 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese schotels Ø 13 - 16 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen schotels. (1) Familie Rose schotel met spelende figuren/paard in tuin decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. In goede staat. (2) 18e Eeuwse Familie Rose schotel, emaille flor...

Lot Chinees porselein (9x)
Ergebnis: 275 EUR

Negen stuks antiek Chinees porseleinen kopjes. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Familie Rose, Imari et cetera. Enkele chips en/of haarlijn + goed. Afmeting: 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese wandvaas, H 19,8 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen wandvaas met geel glazuur + Familie Rose floraal/tekst decor. Bodemmerk. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met perzikboom/goud decor. Afmeting: 12,3 cm. In goede staat.

Chinese maan/pelgrim vaas, H 28 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met draken decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese porseleinen lampenvoet, H 25 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met paarden in landschap decor. Emaille decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese vaas, H 25 cm.
Ergebnis: 250 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met goudvissen en goud decor + verguld bronzen montuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon vaas, H 38 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon vaas met draken. Voorheen lampenvoet geweest. Gaatje voor draad/snoer. Afmeting: H 38 x Ø 25 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Kanton petroleumlamp, H 52 cm.
Ergebnis: 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose petroleumlamp met vergulde messing monturen. Figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porslein
Ergebnis: 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal. Twee schotels minimale chips. Eén schotel goed. Eén kopje chip. Twee kopjes goed. Afmeting: 5 - Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese kop en schotels
Ergebnis: 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Twee schotels minimale chips. Kopjes goed. Afmeting: 5,5 - Ø 13,5 cm. In goede staat.

Lot Chinese vazen (7x)
Ergebnis: 250 EUR

Zeven antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Floraal/figuren/goud/insecten decor. Vier vazen goed, één vaas beschadigd, twee vazen gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 30 cm. In redelij...

Chinese schenkkan, H 30 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinese schenkkan van aardewerk, met glazuur, polychromie. Tang-stijl. Chip bovenrand. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari theepot met zilveren comfoor
Ergebnis: 250 EUR

18e Eeuws Chinees Imari theepot met zilver bewerking, geplaatst op een zilveren comfoor, rond model met gecontourneerde rand met graveerwerk, geplaatst op een hardstenen basement. MT.: J.M. van Kempen...

Chinese ketting
Ergebnis: 250 EUR

Chinese gebedsketting met turkooiskralen, ø 14,5mm., met kleine rode en blauwe kralen lengte 170 cm. In goede staat

Vier 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 26 - 27 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: Ø 26 - 27 cm. In redelijke staat.

Chinese wierookbrander Ø 16 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Zware Chinese wierookbrander van brons. Met bodemmerk. Patina. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom Ø 11 cm.
Ergebnis: 250 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met tuin/vogel decor. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.

Zeven antieke Chinese kopjes
Ergebnis: 250 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen kopjes met peterselie decor. Divers. 18e - 19e Eeuw. Paar minimale chips. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (2x)
Ergebnis: 240 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1. Chinees waterpotje met zes tekens bodemmerk. 2. Sung kom met bruin/zwart glazuur. Afmeting: 6 - 9,5 cm. In goede staat.

Antieke bronzen boeddha, H 22,5 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Antiek Oosters bronzen boeddha figuur met vergulding, bloedkoraal en jade?. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha, H 32 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Bronzen oosterse boeddha zittende op lotusbloem. Met stenen van bloedkoraal + turkoois. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kom Ø 20,7 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met mandarijn decor. Cherry pickers (zeldzaam). Haarlijn + chips. Afmeting: H 9,5 x Ø 20,7 cm. In redelijke staat.

Antieke Imari lampenvoet, H 59 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Grote antieke Imari porseleinen lampenvoet met reliëf van floraal/vlinder/vogel en goud decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Chinese lamp (2-delig) H 27,8 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Twee-delige Chinees porseleinen lamp met floraal/draken decor. Afmeting: H 27,8 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theebus met zilveren dop, H 13 cm.
Ergebnis: 225 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren dop. Floraal decor. Chips. Bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In redelijke staat.

Twee Japanse Imari vazen, H 30 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel/goud decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen met zilveren dop, H 12 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zilveren dop. Floraal/landschap decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Vier Chinese/Kantonese vazen, H 34 - 36 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Vier grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger/bloemen decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 34 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Drie antieke Chinese/Kantonese vazen, H 44 - 45 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Eén goed, twee gerestaureerd. Afmeting: H 44 - 45 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein (7x)
Ergebnis: 200 EUR

Zeven delen 18e eeuws Queng Lung Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kom met floraal decor, chips + haarlijnen. En zes borden met landschap decor, lichte chips rand en één haarlijn. Afmeting: Ø 16,5...

Chinese penselenwasser H 6 x Ø 13,5 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Chinees porseleinen penselenwasser kom met tuin/vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese schotel Ø 30,4 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met baars/peterselie decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 30,4 cm. Haarlijn. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Grote octagonale Chinees porseleinen celadon vaas. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 35,5 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas met draken/Chinese godheid/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen bolvaas met spelende zotjes decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese penselenvazen, Ø 13 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Twee grote Chinese hardhouten gesneden penselen vazen met rondom figuren/boeddha decor. Afmeting: H 30 x Ø 13 cm. In goede staat.

Antieke Chinese hocker
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Chinese hardhouten gesneden hocker met marmeren blad, klauwpoten en floraal decor. Afmeting: 46 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen
Ergebnis: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. Kraanvogel/golven decor. Beiden kommen haarlijn. Afmeting: Ø 12 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese vaas, H 20 cm.
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Imari bord Ø 21,3 cm.
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met figuren in tuin/2x koekoek decor. Afmeting: Ø 21,3 cm. In goede staat.

Chinese wandvaas, H 17,5 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Chinees porseleinen wandvaas met floraal/vleermuis en tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 36 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Japans bord Ø 30,5 cm.
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.

Antieke Japanse theekan, 1890
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Japanse theekan van porselein. Met decor van gouden en blauwe kraanvogels in wolken. Met bodemmerk. Circa 1890. Chip binnenrand deksel. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese chocoladebeker
Ergebnis: 200 EUR

Chinees porseleinen chocolade-beker met Familie Verte figuren decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese knobbelvazen
Ergebnis: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon knobbelvazen met rood glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees celadon
Ergebnis: 200 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. Eén wierookbrander. Eén pijpvaas, bodemmerk. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom Ø 19,5 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in landschap/perzik/goud decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (5x)
Ergebnis: 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes en drie schotels. Figuren in tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Vier Chinese vazen, H 11- 18 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Vier Chinees porseleinen vazen. Divers celadon. Blauw, oker en rood. Afmeting: H 11 - 18 cm. In goede staat.

Zeven 18e eeuwse Chinese schotels Ø 12,5 - 13 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - 13 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Ergebnis: 200 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees capucijne porselein. Floraal decor. Bestaande uit; drie cups, één chip. En een trekpot, deksel gelijmd. Afmeting: 7,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese theebus, H 15 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose theebus met figuren/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Deksel gelijmd. Afmeting: H 15 cm. In redelijke staat.

19e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm.
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuwse Chinese vaas met figuren in landschap decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Ergebnis: 200 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen, floraal/vogel decor, goed. Twee schotels, figuren/vogel decor, goed. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

Tien oude Chinese munten
Ergebnis: 190 EUR

Lot van tien oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese schenkkan, H 11,5 cm.
Ergebnis: 190 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met origineel deksel. Chine de commande. Geisha bij Europese stad decor. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12 cm.
Ergebnis: 190 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zilveren dop en floraal decor. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Ergebnis: 190 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap decor. Bodemmerk. Beide koppen chips. Eén schotel goed, andere randschade. Afmeting: 4 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel Ø 29,5 cm.
Ergebnis: 190 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met eenden in vijverpartij decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.

Chinese kom met draken Ø 15,7 cm.
Ergebnis: 180 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte kom met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 15,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28,5 cm.
Ergebnis: 180 EUR

Chinees porseleinen vaas met twee figuren in landschap decor. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21,2 cm.
Ergebnis: 180 EUR

Chinees porseleinen diep bord met voor + verso vliegend paard decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 21,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen
Ergebnis: 180 EUR

Twee Chinese eierschaal porseleinen kommen met floraal/draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12 cm. + Ø 12,7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (9x)
Ergebnis: 180 EUR

Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit; Schenkkan (chip deksel), vaas met landschap decor (goed), drie schotels (haarlijn, chips, één gelijmd), vier kopjes (twee goed, twee beschadigd). ...

Vier Chinese kopjes
Ergebnis: 180 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Met bodemmerk. Haarlijn en/of chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese inktstenen
Ergebnis: 180 EUR

Twee Chinese bewerkte inktstenen met goud decor. In originele houders. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein (4x)
Ergebnis: 170 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Floraal decor. 1. Theekan, handvat gelijmd. 2. Vier verdeel schalen. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese Imari borden Ø 22,7 cm.
Ergebnis: 170 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,8 cm.
Ergebnis: 170 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,8 x Ø 14,8 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Ergebnis: 170 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/landschap decor. Divers. Enkele haarlijnen en/of chips + goed. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 18,5 cm.
Ergebnis: 170 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha's/floraal/vogel decor. Vier tekens bodemmerk. Twee keer bovenrand glazuurschade. Afmeting: H 18,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Chinese beelden
Ergebnis: 170 EUR

Twee antieke Chinese figuren. Geglazuurd aardewerk. Chinese mannen. 19e Eeuw. Afmeting: H 14 - 20 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,5 cm.
Ergebnis: 160 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijger decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Ergebnis: 160 EUR

Lot Chinees Familie Rose porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit vier schotels, kopje (floraal). Eén schotel gelijmd. Eén kopje beschadigd. Afmeting: 6 - 14 cm. / 6,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.

Vier 18e eeuwse Chinese miniatuur vazen, H 8 - 9 cm.
Ergebnis: 160 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Floraal. Beschadigingen. Afmeting: H 8 - 9 cm. In matig/redelijke staat.

4x Capucijner kopjes
Ergebnis: 160 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen capucijner kopjes met floraal/landschap decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 3,5 - 6,5 cm. In goede staat.

Chinees Kantonese vaas, H 34,5 cm.
Ergebnis: 160 EUR

Chinees porseleinen Kantonese vaas met vogels in tuin decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Twee grote antieke tempelfiguren
Ergebnis: 150 EUR

Twee grote antieke Chinese tempelfiguren. Gepolychromeerd + restvergulding. Eén figuur beschadigd. Afmeting: 30 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Vier delen 19e eeuws Chinees porselein
Ergebnis: 150 EUR

Vier delen 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Familie Rose, twee dekseldozen, trekpot, stapeldoos. Diverse decors, onder meer Foo-hond, figuren en floraal. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

Drie delen Japans Imari porselein
Ergebnis: 150 EUR

Drie delen antiek Japans Imari porselein. Floraal/goud decor. Twee vazen + één schaal. 19e Eeuw. Afmeting: 24 - 37 cm. In goede staat.

Japanse Imari wandelstokken-houder, H 62 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen wandelstokken-houder met floraal decor. Gelijmd. Afmeting: H 62 cm. In redelijke staat.