Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee delen Japans cloisonné
Startpreis 120 EUR

Antieke Japanse cloisonné trekpot. Meiji periode. Floraal decor. Circa 1880. En een cloisonné theebus, achtkantig, 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9,5 x Ø 5,5 cm. / H 13 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 27 - 37 cm.
Startpreis 120 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 1. Celadon met groen craquelé glazuur. 2. Meerkleurig glazuur. Afmeting: H 27 - 37 cm. In goede staat.

2x China + 1x theestoof
Startpreis 120 EUR

Twee delen Yixing China. Eén vaas met draken decor, en één trekpot met bodemmerk. Plus een Bottcher theestoof. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur, H 38 cm.
Startpreis 120 EUR

Chinees bronzen goudgelakt figuur. Keizer met draak en noot. Bijgeschilderd. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Twee antieke Japanse cloisonné vazen, H 23 cm.
Startpreis 125 EUR

Twee antieke Japanse cloisonné vazen met florale koper-inleg. Circa 1900. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Twee antieke Japanse wierookbranders
Startpreis 130 EUR

Twee antieke 19e eeuwse Japanse wierookbranders van brons. Met foo-honden en vogels. Deksel mist. Afmeting: 30 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Ando cloisonné vaas, H 19 cm.
Startpreis 140 EUR

Japanse Ando cloisonné vaas met floraal motief en verzilverde/plated rand. Kleur: Groen. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm.
Startpreis 140 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse cloisonné vaas, H 36,5 cm.
Startpreis 140 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse bronzen cloisonné vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startpreis 150 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 12 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese Yixing trekpot
Startpreis 150 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met boeddha. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 x 8 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 23,2 cm.
Startpreis 150 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Perkament/floraal decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Chinese Kanton lampenvoet, H 37 cm.
Startpreis 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese lampenvoet met messing montuur. Figuren/goud/floraal decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen fluitje
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen fluitje in de vorm van een vogel. Afmeting: 6 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse dekseldoos
Startpreis 150 EUR

Antieke Chinese of Japanse dekseldoos met veersysteem en karaktertekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 6 x Ø 2,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese Yixing trekpot
Startpreis 150 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met druivenranken decor + bodemmerk. Afmeting: 10 x 18,5 x 8,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22 cm.
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Vier antieke Chinese borden Ø 21,5 cm.
Startpreis 150 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen borden met celadon glazuur. Vogels in bosschage decor. Twee borden randschade. Twee borden goed. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese mosterdpot Ø 6,5 cm.
Startpreis 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose mosterdpot met floraal decor. Haarlijn vrucht deksel + haarlijn handvat. Afmeting: H 10,5 x Ø 6,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen bord met okergeel glazuur + draak/feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 22,7 cm.
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met draak/feniks decor en oker kleurig glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 22,7 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese tinnen schenkkannen, 1900
Startpreis 150 EUR

Twee antieke Chinese tinnen schenkkannen met bodemmerk. Met glaskogel op deksel. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot Ø 37 cm.
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen drakenpot met floraal decor + draak + deksel. Deksel gelijmd. Afmeting: H 43 x Ø 37 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese theekom + onderzetter
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen celadon kom met onderzetter, in lotusbloem vorm. Afmeting: 9 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinees beeld van half edelsteen, H 24 cm.
Startpreis 150 EUR

Chinese geisha met bloem, gemaakt van half edelsteen. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Twee Chinese cups
Startpreis 150 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,8 cm. In goede staat.

Oude Chinese lampenvoet, H 35 cm.
Startpreis 150 EUR

Oude Chinees porseleinen lampenvoet met jade-achtig glazuur + Familie Verte figuren in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Antieke Japanse wierookbrander Ø 21 cm.
Startpreis 150 EUR

Antieke Japanse wierookbrander van brons met cloisonné. Floraal/foo-hond decor. Met bodemmerk. Hengsels missen. Afmeting: H 26,5 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22,3 cm.
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,3 cm. In goede staat.

Chinese rijstwijn kan, H 13 cm.
Startpreis 150 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstwijn kan met floraal/vleermuis decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselpotten, H 41 cm.
Startpreis 150 EUR

Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen dekselpotten met vogel/vlinder/tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Antiek Oosters figuur, H 21 cm.
Startpreis 150 EUR

Antiek Oosters bronzen figuur, zittende op een lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,5 cm.
Startpreis 160 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin decor. Haarlijn + schilfer. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese borden Ø 24 cm.
Startpreis 160 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden fam rose . Floraal/haan/goud decor. 19e. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startpreis 160 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. 19e. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startpreis 160 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. 19e. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Startpreis 160 EUR

Lot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Drie schotels haarlijn, één goed. Afmeting: 5 - 10 cm.

Drie Japanse Imari dekselvazen, H 31 cm.
Startpreis 160 EUR

Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen dekselvazen. Floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.

Lot oude Chinese munten (8x)
Startpreis 170 EUR

Acht oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: circa Ø 3 - 4 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13 cm.
Startpreis 180 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenk-klepkan, echter klep mist. Floraal decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Startpreis 180 EUR

Drie delen divers Chinees porselein. 1. Creme-kleurige waterpot. 2. Knobbelvaas, paars/blauw glazuur. 3. Kom, bruin glazuur. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese nap Ø 6,4 cm.
Startpreis 180 EUR

Kleine 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi nap met floraal decor. Met bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 5,5 x Ø 6,4 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm.
Startpreis 180 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen vaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.

18e eeuwse Chinese kwispedoor Ø 13,2 cm.
Startpreis 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung kwispedoor met tuin decor. Haarscheur. Afmeting: H 10 x Ø 13,2 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose vaaslamp, H 41 cm.
Startpreis 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas als lampenvoet met vergulde messing monturen. Met tuin en goud decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Chinese schaal + wierookbrander
Startpreis 200 EUR

Twee delen Chinees porselein met groen glazuur. 1. Wierookbrander. 2. Schaal. Afmeting: Ø 21 - 16 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 18,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen celadon vaas met groen/grijs craquelé glazuur. Gaatje in bodem, verder in goede staat. Afmeting: H 18,5 cm.

Chinese cup
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen cup met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Kleine Chinese Yixing trekpot
Startpreis 200 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 10,5 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Yixing trekpot
Startpreis 200 EUR

Kleine antieke Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 5 x 9 x Ø 5 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Startpreis 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal/Kang Xi merktekens. Twee kopjes goed. Twee schotels randschade. Eén kopje schade. Eén schotel chips. Afmeting: 7,5 - 11,5 cm. Ø. In redelij...

15e Eeuwse Chinese Huau dekselpot Ø 17 cm.
Startpreis 200 EUR

Antieke 15e eeuwse Chinese Huau celadon dekselpot met herten/draak/kip decor. Mooie patina + ouderdomssporen. Afmeting: H 19 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese lampenvoet+dekselpot
Startpreis 200 EUR

Twee delen Chinees porselein met craquelé glazuur. 1x Dekselpot, mangaan, floraal decor. 1x Kantonese lampenvoet met brons, figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.

Drie 17e - 18e eeuse Chinese borden Ø 21 cm.
Startpreis 200 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemmand decor. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijke staat.

Chinese censer Ø 18,3 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen censer met draak in wolken decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 13,5 x Ø 18,3 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese dekselvazen, H 11 - 12,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees poseleinen dekselvazen met kraanvogel/tuin/goud decor. Chine de commande. Eén deksel mist. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 11 - 12,5 cm. In redelijke staat.

Twee oude Chinese munten Ø 4 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee oude Chinese muntstukken. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met groen geschubt glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein ( 6x)
Startpreis 200 EUR

Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein met tuin/floraal decor. Eén kopje goed. Twee kopjes haarlijnen. Eén kom haarlijnen. Eén schotel haarlijn. Eén papbord goed. Afmeting: 6,5 - 17 cm. In redeli...

Twee Chinese kommen met reliëf Ø 15,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee Chinees porseleinen drakenkommen met reliëf. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot van bamboe Ø 15 cm.
Startpreis 200 EUR

Grote Chinese penselenpot van bamboe. Met inleg/natuursteen zotjes decor. Afmeting: H 16,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Grote 19e eeuwse Chinese dekselpot, H 27 x Ø 22 cm.
Startpreis 200 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraad dekselpot met floraal/vogel/tekst decor. Binnenrand chips. Afmeting: H 27 x Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese Kantonese lampenvoet, H 60 cm.
Startpreis 200 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese lampenvoet met krijger decor. Twee-lichts. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Familie Verte bord Ø 23 cm.
Startpreis 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met pagode in landschap/floraal en goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas, H 18 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met grijs/bruin craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese plaquette Ø 28 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinese ronde plaquette van porselein, met tekst en signatuur. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese/Kantonese lampenvoet, H 36 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen Kantonese lampenvoet met Familie Rose krijger decor. Met bodemmerk. Vaas ingekort. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese drinkbeker Ø 9 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose (Scherz) drinkbeker. Figuur kan omhoog en omlaag. Met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese fles, H 29,5 cm.
Startpreis 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen fles met kraanvogel decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,2 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met oker glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese (vaas)lampen
Startpreis 200 EUR

Twee decoratieve Chinees porseleinen tafellampen met messing basement. 21e Eeuw. afmeting: 45 - 46 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas Ø 9 cm.
Startpreis 200 EUR

Kleine Chinees porseleinen bolvaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Startpreis 200 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; grote Sung vaas met groen glazuur en floraal decor. En een grote waterbak met grijs craquelé glazuur + tekst op bodem. Daarbij een schaal met glazuur Vietn...

Chinese vaas met oren
Startpreis 200 EUR

Kleurrijke Chinees porseleinen vaas met oren. Fijn gedecoreerd met floraal/vissen/kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,6 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen kom met Familie Rose decor + floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese borden Ø 16,3 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Wanli borden met vogel in tuin decor. Beide borden chip. Afmeting: Ø 16,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese houten krijger, H 93 cm.
Startpreis 200 EUR

Grote Chinese houtgestoken keizer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.

Chinees celadon bord Ø 20,3 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met dikke onderrand. Grijs/groen glazuur. Afmeting: H 4 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 28 cm.
Startpreis 220 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vaas/rolschilderij decor. Beide haarlijn + chip. Afmeting: Ø 28 cm. In redelijke staat.

Lot China
Startpreis 225 EUR

Lot China. Bestaande uit twee delen jade (amulet + schijf) en vijf Chinese muntstukken. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Startpreis 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met steur/baars decor. Glazuurschade handvat + tuit. Afmeting: 13 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Japans figuur, Vogel op boomstronk
Startpreis 240 EUR

Antieke Japans porseleinen polychrome vogel op boomstronk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese gueng lung kom Ø 29,2 cm.
Startpreis 250 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gueng lung kom met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: H 11 x Ø 29,2 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese gemberpotten Ø 11 cm.
Startpreis 250 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon gemberpotten met reliëf draken decor. Afmeting: H 13 x Ø 11 cm.

Twee Chinese dekselpotten
Startpreis 250 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met floraal decor. Eén minimale chip binnenrand. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose lampenvoet, H 47 cm.
Startpreis 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met messing. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26,5 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met landschap/dieren/figuren en pagode decor. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Twee kleine Chinese of Japanse cloisonné vazen, H 13 cm.
Startpreis 250 EUR

Twee oude/antieke kleine Chinese of Japanse cloisonné vazen. Kraanvogel decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Twee Chinese censers
Startpreis 250 EUR

Twee Chinese bronzen censers. 1x met draken en oren, ongemerkt. 1x met draak + bodemmerk. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

Chinese drakenpot, H 17 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen drakenpot met groene draak in wolken/golven decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose penselenpot, H 15 cm x Ø 12,3 cm.
Startpreis 250 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met leermeerster + leerling/ tekst decor. Afmeting: H 15 x Ø 12,3 cm. In goede staat.

Chinese vierkante celadon vaas, H 18 cm.
Startpreis 250 EUR

Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startpreis 250 EUR

Twee delen Chinees porselein. Familie Rose met Kang Xi bodemmerk. Antiek. Vaas gerestaureerd. Gemberpot, haarlijn bovenrand. Afmeting: 15 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

5x China (divers)
Startpreis 250 EUR

Vijf delen China. Divers. 1x Bronzen stempel. 2x Muntgeld. 2x Opiumgewichten. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.

Chinese brushpot, H 17,2 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met jagers in landschap en waterval decor. Afmeting: H 17,2 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 25 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met groen craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.