Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese kom Ø 14 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In goede staat.

Twee antieke Japanse Meiji vazen, H 19 cm.
Startpreis 250 EUR

Twee antieke gesigneerde Japanse Meiji vazen met draak/feniks decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese bronzen dolk, L 56 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinese rituele bronzen dolk. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: L 56 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 43 cm.
Startpreis 250 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met prunus/ice crack decor. 19e Eeuw. Bovenrand restauratie. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose theepot
Startpreis 275 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal/goud decor. Bloem op deksel gerestaureerd. Tuit uiteinde voorzien van 19e eeuws montuur. Chip tuit. Afmeting: 14 x 20 x Ø 11,5 cm. Verder...

Twee Chinese tegels
Startpreis 275 EUR

Twee Chinees porseleinen dikke tegels met boeddha figuren decor en rood glazuur. Afmeting: 16,5 x 16,2 x 2,7 cm. In goede staat.

Oosterse bronzen Shiva, H 40 cm.
Startpreis 275 EUR

Groot Oosters bronzen Shiva figuur met vier armen, staande op lotusbloem. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese hocker, H 47 x Ø 32 cm.
Startpreis 275 EUR

Chinees porseleinen hocker met Foo-hond decor. Afmeting: H 47 x Ø 32 cm. In goede staat.

Twee antieke Japanse vazen, H 38 cm.
Startpreis 280 EUR

Twee grote antieke Japans porseleinen vazen met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Startpreis 300 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: vijf schotels + drie kopjes. Met tuin/kraanvogel en kippen decor. Enkele minimale chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In ...

Chinese kom Ø 16,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen kom met oker glazuur en florale structuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese schotel Ø 29 cm.
Startpreis 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotel met figuren in tuin decor. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese brushpot Ø 18,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Grote Chinees porseleinen brushpot op drie poten met rood glazuur. Afmeting: H 15,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese hoge cup
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen hoge cup met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 7,3 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 28 cm.
Startpreis 300 EUR

Groot 18e eeuws dikwandig Chinees porseleinen bord met landschap decor. Randglazuur schade. Afmeting: Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 13,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren/konijnen in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose tazza Ø 14,3 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose tazza met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,2 x Ø 14,3 cm. In goede staat.

Chinese trekpot Ø 9 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen trekpot met roze glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 36 cm.
Startpreis 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met rood glazuur. Géén bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Chinese celadon bloempot Ø 21,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Zware dikwandige Chinees porseleinen celadon bloempot met craquelé glazuur. Afmeting: 18,7 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Antieke Japans Satsuma servies
Startpreis 300 EUR

Elf-delig antiek Japans porseleinen Satsuma servies met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 28,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's in tuin/spelende zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose vazen, H 19 cm.
Startpreis 300 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met haan in landschap decor. Beide vazen hebben haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 15 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Sung-stijl. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 28 cm.
Startpreis 300 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/piedestal decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Japanse vazen, H 28 cm.
Startpreis 300 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen vazen met bronzen monturen. Paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese lakwerkvaas, H 36 cm.
Startpreis 300 EUR

Grote Chinese lakwerk vaas met reliëf figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 x Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Startpreis 300 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese wierookbrander van messing met foo-honden koppen, floraal en (kraan)vogel decor. Afmeting: 22,8 x 31 x 26 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte lampenvoet, H 45 cm.
Startpreis 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met messing. Figuren in tuin decor. Eén chip vaas. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese tafelset
Startpreis 300 EUR

Vier-delige Chinese mini tafelset van hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 66 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 24 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Balustervormig. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 34 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 34 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese Ducai vaas, H 24,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Ducai vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startpreis 300 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: (1) Drakenkom met blauw glazuur + bodemmerk. (2) Drakenkom met deksel, geel glazuur en feniks decor, met bodemmerk. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Antieke Chinese celadon schaal Ø 23 cm.
Startpreis 300 EUR

Antieke Chinees porseleinen celadon schaal. Bovenrand twee chips gerestaureerd. Afmeting: 9 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose brushpot, H 12,5 x Ø 11,1 cm.
Startpreis 300 EUR

Fijn beschilderde Chinees porseleinen Familie Rose brushpot met figuren in perzikboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12,5 x Ø 11,1 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startpreis 300 EUR

Chinese Yixing trekpot met geritst en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 18 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startpreis 300 EUR

Chinese Yixing trekpot met karaktertekens, geritst. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 18 x Ø 11 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose pot Ø 18,5 cm.
Startpreis 350 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kamerpot. Floraal/goed decor. Restauratie. Afmeting: H 12 x Ø 18,5 cm. In redelijke staat.

17e Eeuwse Chinese Wanli schotel Ø 30 cm.
Startpreis 350 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel met kostbaarheden decor. Chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 30 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Imari kom met brons Ø 26 cm.
Startpreis 350 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kom met floraal/draken decor. Met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 26 x 43 x Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kan met zilver
Startpreis 350 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met zilveren montuur. Onder bodem gerestaureerd. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees tablet van messing Ø 74 cm.
Startpreis 350 EUR

Groot Chinees messing gegraveerd tablet met diverse dieren/draken voorstellingen + Chinees geluksteken. Gecontourneerd. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 74 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse queng lung dekselvazen, H 21 cm.
Startpreis 350 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung dekselvazen met landschap decor. Beide vazen restauratie. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.

OUd Chinees blanc de Chine figuur, H 29,6 cm.
Startpreis 350 EUR

Oud Chinees porseleinen blanc de Chine figuur. Krijger te paard. Bakfout in staart. Afmeting: H 29,6 cm. In goede staat.

Chinese wierookstokhouder
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen wierookstokjeshouder met draken/vissen/paarden decor. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 87 cm.
Startpreis 350 EUR

Grote decoratieve Chinees porseleinen vaas met figuren/floraal decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 87 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kwispedoor Ø 12,1 cm.
Startpreis 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kwispedoor met floraal/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 9 x Ø 12,1 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28,2 cm.
Startpreis 375 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 28,2 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vaas, H 32,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap/varen decor. Bodemrand schade + haarlijnen onderste gedeelte. Afmeting: H 32,5 x Ø 21,5 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese Quan Yin figurengroep
Startpreis 400 EUR

Antieke Chinese hardhouten gesneden Quan Yin figurengroep met draak + lotusbloemen. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 33,3 cm.
Startpreis 400 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met jagers te paard/hert decor. Met bodemmerk. Gaatje bodem middenin, dicht gerestaureerd. Afmeting: Ø 33,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon tempelhond
Startpreis 400 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon tempelhond met blauw verlopen glazuur. Chip poot. Afmeting: 36 x 38 x 12 cm. In goede staat.

Chinees celadon bord Ø 18,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met pioenrozen/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese bruine schotel Ø 18,2 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen schotel met bruin glazuur + draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.

Chinese wandvaas, 21 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en geritste gouden tekst. Met signatuur. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Nepalese olielamp, H 43 cm.
Startpreis 400 EUR

Grote Nepalese bronzen olielamp met boeddha/figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Nepalese Thangka, 97 x 70 cm.
Startpreis 400 EUR

Prachtige grote oude Nepalese Thangka, met zeldzame voorstelling Chakra Mandala. Mooie gedetailleerde schilderskwaliteit. Afmeting: H 97 x B 70 cm. In goede staat.

Twee Chinese Horseshoe stoelen
Startpreis 400 EUR

Twee grote Chinese horseshoe stoelen met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 103 x 75 x 69 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Ingekort. Afmeting: H 13 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose vaas , H 23 cm.
Startpreis 400 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Familie Rose dekselvaas, H 29 cm.
Startpreis 400 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/tuin/paradijsvogel/bloemenmand decor. Haarlijn bovenrand + chips bodemrand + deksel reparatie. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.

Chinese Familie Verte vaas , H 25,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse Familie Verte vaas met pioenroos/vlinder decor. Met dubbele blauwe bodemringen. Chips bovenrand. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese Imari pendule
Startpreis 400 EUR

Antieke Chinese Imari porseleinen pendule met vergulde bronzen armaturen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Deksel haarlijn. Verder in goede staat. Afmeting: H 47 cm.

Chinese Familie Verte dekselvaas, H 42 cm.
Startpreis 400 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas in balustervorm. Familie Verte/figuren en paarden in tuin decor. Afmeting: H 42 cm. Haarlijnen + chips. Restauratie. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Japanse dekselvaas, H 47 cm.
Startpreis 400 EUR

18e Eeuwse Japanse dekselvaas met floraal/vlinder/goud decor. Roofvogel op deksel los erbij. Deksel randschade. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met draken/karper decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met paars verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese pot met console
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen pot met decor van berglandschap + twee goden in de wolken. Met console. Afmeting: H 13 x Ø 17,4 cm. In goede staat.

Twee Chinese drakenvazen, H 23 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee Chinees porseleinen drakenvazen met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Twee Chinese tempelhonden
Startpreis 400 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon tempelhonden. Zeer gedetailleerd, met lelies en vleermuizen decor. Afmeting: 22 x 21 x 13 cm. In goede staat.

Chinese Ducai dekselpot, H 20 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen Ducai dekselpot met meanderend en floraal decor. Met bodemmerk. Eén oor gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pijpvaas, H 19 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met draak/kostbaarheden decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Grote Chinese oorvaas, H 30,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Grote Chinees porseleinen oorvaas met geel glazuur + tuin decor Familie Verte. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 27,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Grote dikwandige Chinees porseleinen schotel met bloesem/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese lachende godheid, H 42,5 cm.
Startpreis 420 EUR

Grote oude/antieke Chinese bronzen lachende godheid op wolk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

Chinese kom op console Ø 14,7 cm.
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen kom met rood glazuur, en groen glazuur binnenin. Met gouden floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

Grote Chinese voorraadpot, H 29 x Ø 22 cm.
Startpreis 450 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met paradijsvogel/vlinder/tuin decor. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 29 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese Familie Noir kom Ø 15,8 cm.
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,8 cm. In goede staat.

Chinese Meiping vaas, H 34 cm.
Startpreis 450 EUR

Grote Chinees porseleinen Meiping vaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 35 cm.
Startpreis 450 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf Mei Ping vaas. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinees boeddha figuur, H 25,5 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose boeddha figuur met scepter + bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese drakenschotel Ø 42,5 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met feniks/draak decor. Blauw + oker glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 42,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose pot
Startpreis 500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose pot met floraal/figuren/vissen decor. Afmeting: 50 x 54 cm. In goede staat.

Nepalese Thangka, 61 x 43 cm.
Startpreis 500 EUR

Prachtige oude Nepalese Thangka met levenrad, in zeer fijn geschilderde uitvoering + tekst. Afmeting: H 61 x B 43 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 46 cm.
Startpreis 500 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte vaas met Chinese hoogwaardigheidsbekleder decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese maanvaas, H 32 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 50 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met karaktertekens en figuren decor. Breuk. Afmeting: H 50 x Ø 38 cm. In redelijke staat.

Chinese penselenpot Ø 19,2 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met Chinese goden, herten, vleermuizen in landschap decor. Afmeting: H 20 x Ø 19,2 cm. In goede staat.

Chinese terrine Ø 23 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen terrine met landschap in coulissen decor. Geen bodemmerk. Vier ogen voor hengsels. Hengsels missen. Afmeting: H 17,5 x Ø 23 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 15,2 cm.
Startpreis 500 EUR

Twee Chinees porseleinen draken kommen met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,2 cm. In goede staat.

Chinese kom op hoge voet, Ø 16,7 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet met rood-bruin glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 16,7 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, 33 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote acht-hoekige Chinese dikwandige porseleinen celadon vaas. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas (pelgrimvaas), H 33 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas (pelgrimvaas) met feniks/floraal decor. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Vierkante Chinese vaas, H 21 cm.
Startpreis 500 EUR

Vierkante Chinees porseleinen vaas met geisha in landschap decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.