Antieke Hollandse landkaart van Nederland (Schertz-prent). Van roemruchte gebeurtenissen in verleden en heden. Door Ton van Tast, 1930. Vouwen. Afmeting: H 50 x B 38 cm. In redelijk/goede staat.
Chris Snijders Fecit. 1881 - 1943. Hollands havengezicht met platbodem. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.
Monogram J.M. Stilleven met Keulse pot en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Figuren in romantisch landschap. Craquelé. Afmeting: H 61 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.
J.H. Janning. Pastoor. Janning stichting. 1914 - 1980. Winters landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Van Assendelft. 1870 - 1945. Circa 1900. Hollandse School. Melkende boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
R. Hulshof. Vaas met bloemen. Olieverf op board. Afmeting: H 31 x B 31 cm. In goede staat.
Johan Mensink (Twente). Twentse schuur met kippen en hooi. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 30 cm. In goede staat.
Drie antieke landkaarten. 17e - 18e Eeuw. 1x La Gueldre, Pierre van de Aa, 1659 - 1733, verkleurd. 1x Zuthpen belagering, door Don Frederico MDLXIIXVI, handingekleurd. 1x Heerlijcheijt van Overrijssel...
W.F. Boekstal. 1887 - 1957. Boerderij bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twents landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twentse boerderij met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
G. van Heemskerk. Tweede helft 20e eeuw. Zeilboot met figuren op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x 8,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Landschap met figuur bij brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
J. Fons? Circa 1930. Plasgezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Groot antiek Engels handbeschilderd houten reclamebord. The Huntsman Rigdens Ale's. Lijst beschadigd. Afmeting: H 100 x B 84 cm. In redelijk/goede staat.
John Torenbeek, 1981. 1927 - 2008. Titel: Linguaglossa 1981. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.
J.H. Coster, 1873. 1846 - 1920. Stilleven met brandhout, koper en schilderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 58 cm. In goede staat.
F.B. Groothuis. Twentse boerderij in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
Bertus Baaijens (Enschede). Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Oud verguld ikoon op hardhouten paneel. 20e Eeuw. Heilige Antonius + vergulding. Afmeting: H 38 x B 24 cm. In goede staat.
Naar Charles Leickert. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op triplex. Afmeting: H 14,5 x B 21 cm. In goede staat.
Theo Bijkerk, Enschede. 1928 - . Heidegezicht met landhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Naar Louis Meijer. Circa 1900. Zeegezicht met boot en vissersvrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 34 cm. In goede staat.
H. van Dijk. Circa 1950. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Johan Mensink, 1915. Twentse watermolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.
Selhorst. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
K.T. de Vries. 1928. Winterse boslaan met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
Mensink. 20e Eeuw. Denekamp. Twents landschap met koe. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Johan Heesen. Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
Serie van zes gelimiteerde Savador Dali ingelijste tegels. Nr. 245/387. Afkomstig uit privé collectie. Afmeting (tegels): 21 x 21 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Kleurrijke spetterkip. Plakaatverf op geschept papier. Afmeting: H 106 x B 78 cm. In goede staat.
Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met aardewerk en vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Anton Pieck. 1895 - 1987. Handgesigneerde ets. Gevelhuizen Amersfoort. Ets op papier. Afmeting: H 17 x B 11,5 cm. In goede staat.
Jean Leon. 21e Eeuw. Franse School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart Ditio-Isulana. Joannes van Waesberge, 1645 - 1660. Handingekleurd. Geldriae + Frisiae. Gravure op papier. Afmeting: H 39 x B 49 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart Ditio Trans-Isulana. Drenthe/Friesland. Door Petrus Kaerius, 1612. 1570 - 1630. Pieter van der Keere. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 42 x B 53 cm. In goede ...
Dirk Breed. 1920 - 2004. Hollands dijkdorp. Tekening op papier. Afmeting: H 19 x B 32 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Plasgezicht met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 60 cm. In goede staat.
Affandi. 1937. Indonesische School. Europese vrouw in zomers landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.
H.C. Bogman Jr. 1890 - 1975. Zonnige boerderij tussen de bomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Petzold. Circa 1930 - 1950. Duitse School. Meisjesportret. Kleine beschadiging(en). Afmeting: H 30 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Evert Pieters. 1856 - 1932. Gemberpot met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Titel: Bertram's garden. Olieverf op linnen. Beschadigingen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In redelijke staat.
F. Huysmans. 1910 - 1994. Belgische School. Landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Flech Sics 1956. Jachthond Heidi. Olieverf op board. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.