Gregor Espen Hagen, 2000. 1964 - 2008. Indiaan. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 130 cm. In goede staat.
Anton Vrede, '98. 1953 - . Nr. 7/50. Voorstelling met konijnen, toekan etc. Lithografie op papier. Afmeting; H 107 x B 77 cm. In goede staat.
W. Hoving. Hollandse School. Abstracte compositie. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 103 x B 40 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee paarden bij hek. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24,5 x B 30 cm. In goede staat.
J. v.d. Stok. Hollandse School. Circa 1880. Hollandse ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
C. Verschuur. Pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. Landarbeider met hooiwagen, paarden en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
J.F. Hoppenbrouwers. 1819 - 1866. Wandelaar langs rivier. Aquarel op papier. Afmeting: H 9 x B 18 cm. In goede staat.
E. Kahrner. Duitse School. Circa 1900. Italiaanse vrouw met mandoline. Olieverf op paneel. Afmeting: H 49 x B 25,5 cm. In goede staat.
E. Kahrner. Duitse School. Circa 1900. Italiaanse vrouw met tamboerijn. Olieverf op paneel. Afmeting: H 49 x B 25,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde Soester spiegel met bewerkte foto van Andreas Gursky, handgesigneerd. Afmeting: H 61 x B 41 cm. In goede staat.
F. Diekmann, 1968. Toegeschreven aan Fritz Diekmann. 1929 - 2017. Project 008, Recklinghausen. Surrealistische figuren voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Monogram '69. 70-er Jaren. Atelier Fritz Diekmann. 1929 - 2017. Duitse School. Recklinghausen. Toegeschreven aan. Surrealistische voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 51 x B 56,5 cm. In goede...
Twee aquarellen van Flip Hamers. 1909 - 1995. Twee vrouwelijke naaktportretten. Aquarellen op papier. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
E. Buitendijk? Hollandse School. 19e Eeuw. Heuvellandschap met paardenkar en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 63 cm. In goede staat.
Gerard Grassere, 1947. 1915 - 1993. Twee keer gesigneerd. Figuren bij woonwagenkamp. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In goede staat.
Hugo Berten. 1894 - 1959. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
David Bles. 1821 - 1899. '46. Studie. Vijf potlood tekeningen in bladgouden lijst. Tekening op papier. In goede staat. Afmeting: H 21x B 27 cm.
Monogram + 1851. 19e Eeuw. Vissersvolk bij netten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Berggezicht met sneeuw en beek. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch landschap. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Plasgezicht met wiekenloze molen. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
L.W.R. Wenckebach. 1860 - 1937. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. A. Danerson? Portret jonge vrouw. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 23 x B 17 cm. In goede staat.
K. Walter. 1900. Mogelijk 1868 - (Karlsruhe/Duitsland) - 1949. Romantisch landschap met schapen bij avondlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29,5 x B 19 cm. In goede staat.