Antieke Hollandse landkaart van Nederland (Schertz-prent). Van roemruchte gebeurtenissen in verleden en heden. Door Ton van Tast, 1930. Vouwen. Afmeting: H 50 x B 38 cm. In redelijk/goede staat.
Naar Louis Meijer. Circa 1900. Zeegezicht met boot en vissersvrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 34 cm. In goede staat.
Naar Charles Leickert. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op triplex. Afmeting: H 14,5 x B 21 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands grachtengezicht. Verso Cornelis Terlouw. Olieverf op paneel. Afmeting:H 16 x B 22 cm. In goede staat.
Johan Heesen. Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
Anton Pieck. 1895 - 1987. Handgesigneerde ets. Gevelhuizen Amersfoort. Ets op papier. Afmeting: H 17 x B 11,5 cm. In goede staat.
Romain Steppe. 1859 - 1927. Riviergezicht met windmolen en houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Joh. Mensink. Twenthe. Circa 1900. Engel bij man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In goede staat.
Bertus Baaijens (Enschede). Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Jaromir Stretti Zamponi. 1882 - 1959. Chantiers Parisiens pres de Notre Dame (werklui langs de Seine). Ets, aquatint op papier. Afmeting: H 37 x B 32,5 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twents landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Henk Lassche. '88. 1948 - . Abstracte compositie. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 19 x B 13 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Edele jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Han Houbolt? België? Circa 1930 - 1950. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.
Petzold. Circa 1930 - 1950. Duitse School. Meisjesportret. Kleine beschadiging(en). Afmeting: H 30 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
W. Robbers. Circa 1900. Landschap met schapen en schaapsherder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
J. Kayser. Duitse School. Zomers landschap met knotwilg langs sloot. Circa 1940. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Johan Mensink, 1915. Twentse watermolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.
H. van Dijk. Circa 1950. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Theo Bijkerk, Enschede. 1928 - . Heidegezicht met landhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
F.B. Groothuis. Twentse boerderij in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
J. Fons? Circa 1930. Plasgezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Johan Mensink (Twente). Twentse schuur met kippen en hooi. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 30 cm. In goede staat.
Chris Snijders Fecit. 1881 - 1943. Hollands havengezicht met platbodem. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.