Anna Huitema. 1941 - . Titel: Gevels. Eigendruk. Nr. 4/50. Lithografie op papier. Afmeting: H 20 x B 45 cm. In goede staat.
Grote beschilderde toneelbol door Jeroen Bosch in 16e eeuwse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 60 cm. Beschadigingen. In redelijke staat.
Roy Lichtenstein. 21e Eeuw. Badende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Landschap met boerderij. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1950. Havengezicht met brug, Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
J.A. van Roosendaal. 19e Eeuw. Oude Veerweg Overijssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Reerink. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.
W. Berger. Tweede helft 20e eeuw. Wijnproeven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Chris Wesseling. Circa 1920. Hollandse School. Paardenkarren met boer langs rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Epreuve 'd artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Willgredt, 1926. Stilleven met Chinees porselein en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 79 cm. In goede staat.