Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gregor Espen Hagen, Indiaan
Startpreis 600 EUR

Gregor Espen Hagen, 2000. 1964 - 2008. Indiaan. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 130 cm. In goede staat.

Anton Verhoeven, Stilleven met glas, tin etc.
Startpreis 600 EUR

Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met glas, tin et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Joseph Klaas (= Henry Schouten), Bloem stilleven
Startpreis 550 EUR

Joseph Klaas (= Henry Schouten). Belgische School. 1857 - 1927. Bloem stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Koeien bij drenkplaats
Startpreis 550 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.

4x Naar Andy Warhol, Brigitte Bardot
Startpreis 550 EUR

4x Naar Andy Warhol. Brigitte Bardot. Screenprints op papier. Afmeting: H 92 x B 90 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startpreis 500 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met bloemen, glas, fruit en aardewerk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.

Hans Habraken, Stilleven met glas, aardewerk en pruimen
Startpreis 500 EUR

Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met pruimen, aardewerk en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Landarbeider met hooiwagen
Startpreis 500 EUR

C. Verschuur. Pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. Landarbeider met hooiwagen, paarden en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

Mel Westerburg, de Markt Amsterdam
Startpreis 500 EUR

Mel Westerburg. (Marius Elisa Leonardt). 1922 - 2004. De Markt Amsterdam met figuren. 1948. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 76 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Taveerne met pijprokende man
Startpreis 500 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Hollandse School. Taveerne met pijprokende man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen
Startpreis 500 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Wim Wander Kersten, Compositie I
Startpreis 500 EUR

Wim Wander Kersten. 1908 - 1974. Titel: Compositie I, Nr. 91-16. Olieverf op karton. Afmeting: H 43 x B 58 cm. In goede staat.

Daan Mühlhaus, Pont St. Michel in Parijs
Startpreis 500 EUR

Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Pont St. Michel in Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Startpreis 450 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven +prachtige lijs! Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Jacob van Rossum, Lezende elegante dame
Startpreis 450 EUR

Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Lezende elegante dame. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 39 x B 22 cm. In goede staat.

A. de la Riviere, Marktgezicht met figuren bij pannenverkoper
Startpreis 450 EUR

A. de la Riviere. 1857 - 1941. Marktgezicht met figuren bij pannenverkoper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In goede staat.

Toegeschreven aan E. W. Koning, Meisje bij fruitbomen
Startpreis 450 EUR

Toegeschreven aan Edzard Willem Koning. 1869 - 1954. Meisje bij fruitbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 46 cm. In goede staat.

Bart Peizel, Havengezicht Rotterdam met schepen
Startpreis 450 EUR

Bart Peizel. 1887 - 1974. Havengezicht Rotterdam met schepen. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A. de la Riviere, Rotterdamse markt met figuren
Startpreis 450 EUR

A. de la Riviere. Rotterdamse markt met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Badende vrouw
Startpreis 400 EUR

Roy Lichtenstein. 21e Eeuw. Badende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

Yaseneva Sveta, Lady in blue
Startpreis 400 EUR

Yaseneva Sveta. 1963 Kiev Oekraïne. Titel: Lady in blue. Erotisch. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Fu Ming Ye, Havengezicht met schepen
Startpreis 400 EUR

Fu Ming Ye. Chinese School. 20e Eeuw. Havengezicht met schepen. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.

K. van Leeuwen, Landschap
Startpreis 400 EUR

Klaas van Leeuwen. 1867 - 1935. Nieuwe kunstbeweging. Landschap poldergezicht met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.

J.J. Hovener, Strandgezicht met figuren
Startpreis 400 EUR

J.J. Hovener. 1936 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.