Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Cor Noltee, Havengezicht
Startpreis 350 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht met ballonverkoper
Startpreis 350 EUR

J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. Strandgezicht met ballonverkoper en kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Henk Dekker, Hollands havengezicht
Startpreis 350 EUR

Henk Dekker '27. 1897 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Keith Haring, Party Mouse
Startpreis 320 EUR

Keith Haring '86. 21e Eeuw. Party Mouse. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

Pierre Comba, Infanteristen langs de kust
Startpreis 300 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1939. Infanteristen langs de kust. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.

R. Lichtenstein, Naakte vrouw met buste
Startpreis 300 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 80/199. Met watermerk. Naakte vrouw met buste. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.

B. van Dipten, Molen + haven gezicht
Startpreis 300 EUR

Pendant van B. van Dipten. Molengezicht + havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Joseph Schakewits, Strandgezicht met vissers
Startpreis 300 EUR

Joseph Schakewits. 1848 - 1913. Duitse School. Strandgezicht met vissers. Oudere restauratie + bedoeking. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In redelijk/goede staat.

ULCO, Surrealistisch landschap met reigers
Startpreis 300 EUR

ULCO. Glimmerveen. 1958 - . Surrealistisch landschap met reigers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

K. Walter, Romantisch landschap met schapen bij avondlicht
Startpreis 300 EUR

K. Walter. 1900. Mogelijk 1868 - (Karlsruhe/Duitsland) - 1949. Romantisch landschap met schapen bij avondlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29,5 x B 19 cm. In goede staat.

David Bles, Studie
Startpreis 300 EUR

David Bles. 1821 - 1899. '46. Studie. Vijf potlood tekeningen in bladgouden lijst. Tekening op papier. In goede staat. Afmeting: H 21x B 27 cm.

Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer
Startpreis 300 EUR

Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met fruit en Roemer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Anthony Keizer, Heidegezicht
Startpreis 300 EUR

Anthony Keizer, 1942. 1897 - 1961. Meppeler School. Heidegezicht landschap Kraloo in Drente. Olieverf op linnen. Afmeting:H 41 x B 81 cm. In goede staat.

Design commode (beschilderd)
Startpreis 300 EUR

Gesigneerde, moderne, beschilderde designer commode. Abstracte compositie. 21e Eeuw. Acryl op hout. Afmeting: 41 x 38 x 44 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Religieus
Startpreis 300 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Religieus schilderij in lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

E.M. Lukasiak, Knotwilg in landschap
Startpreis 280 EUR

Elma Maria Lukasiak. Poolse School. Knotwilg in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Anton Müller, Landarbeiders met hooiwagen
Startpreis 260 EUR

Anton Müller. Duitse School. 20e Eeuw. Landarbeiders met hooiwagen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Pierre Comba, Mediterraans landschap
Startpreis 250 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1934. Mediterraans landschap met cavalerie te paard. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.

Pendant Hendrik van Langen, Boer en boerin bij haardplaats
Startpreis 250 EUR

Hendrik van Langen. Pendant. 1874 - 1965. Boer en boerin bij haardplaats. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Eugene van Mierlo, Vaas met witte rozen
Startpreis 250 EUR

Eugene van Mierlo. 1880 - 1972. Vaas met witte rozen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 72 x B 84 cm. In goede staat.

J.L. van der Meide, Zeegezicht met schelpenvisser
Startpreis 250 EUR

J.L. van der Meide. 1910 - 2002. Zeegezicht met schelpenvisser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

G. Grassere, Figuren bij woonwagenkamp
Startpreis 250 EUR

Gerard Grassere, 1947. 1915 - 1993. Twee keer gesigneerd. Figuren bij woonwagenkamp. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In goede staat.

Clara de Jong, Landschap met dorpsgezicht
Startpreis 250 EUR

Clara de Jong. 1928 - 2005. Landschap met dorpsgezicht. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Abstract
Startpreis 250 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 78 x B 106 cm. In goede staat.