Tom Wesselman. Nr. 7/199. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Twee stranddames. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 20 x B 31 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille '97. Nr. 51/250. Duif met zon. Titel: Unique. Litho op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
Frans Molenaar '89. Nr. 124/250. Modeontwerp Bonies. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 79 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1920. Stilleven met snoek, bloemen en aardewerk. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.
Jury. Circa 1900. Stilleven met divers fruit. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 65 x B 85 cm. In redelijk/goede staat.
M. Hendriks. Circa 1920. Landschap met herderin en bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op paneel. Afmeting; H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Groot werk naar Andy Warhol. Greta Garbo als Mata Hari. Lithografie op papier. Uit de serie the Star uit de Myths serie uitgever ronald Feldman Fine arts Inc New York. Afmeting: H 95 x B 97 cm. In goe...
H. Bogman Jr. 1890 - 1975. Huis langs gracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 18 cm. In goede staat.
Markus Heumann. 1848 - 1921. Circa 1900. Verso gesigneerd. Romantisch landschap met zwanen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20,5 x B 27 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen in Chinese schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
J. Eijck. 21e Eeuw. Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Pendant van B. van Dipten. Molengezicht + havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
V. Avirvarei. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijke monogram. 19e Eeuw. Hollandse School. Wintergezicht met houtsprokkelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met fruitschaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 109 x B 45 cm. In redelijke staat.
Joseph Klaas (= Henry Schouten). Belgische School. 1857 - 1927. Bloem stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Horsky. Poolse School. Vliegenzwammen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
G.A. Baumer. 1949. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 80/199. Met watermerk. Naakte vrouw met buste. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.
J. Michael. 21e Eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Linda. 21e Eeuw. Stilleven naar Vincent van Gogh. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 71/190. Met watermerk. Twee vrouwen, rug masseren. Litho op papier. Afmeting: H 77 x B 56 cm. In goede staat.