L.J. Klein. 19e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 62 cm. In goede staat.
E. Scholz. Duitse School. Circa 1920. Erotische dame. Pastel op papier. Afmeting: H 46 x B 35 cm. In goede staat.
M. Lambert Cluysenaar. Belgische School. Circa 1930. Stilleven met pop bij spiegel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 38 cm. In goede staat.
Henri Cassiers. 1858 - 1944. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 51 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Berglandschap met bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Bloesembomen bij hooikapschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 36 cm. In goede staat.
J. Franken. Johannes P. 1896 - 1977. Boerderij met boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x 29 cm. In goede stat.
J. Franken. Johannes P. 1896 - 1977. 20e Eeuw. Stilleven met fruit in aardewerken schaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
P. Verschuur. Hollandse School. Paarden in stal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J. Tuymans. Circa 1900. Bloemstilleven met mand en koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Man met wijnglas. Enkele restauraties. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 54 cm. In redelijke staat.
Grote antieke ikoon met heilige voorstelling in bladgoud. Handgeschilderd. Afmeting: H 39,5 x B 41 cm. In goede staat.
Grote antieke ikoon met heilige voorstellingen in bladgoud. Handgeschilderd. Afmeting: H 44,5 x B 34,5 cm. In goede staat.
Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Lezende elegante dame. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 39 x B 22 cm. In goede staat.
Gesigneerde, moderne, beschilderde designer commode. Abstracte compositie. 21e Eeuw. Acryl op hout. Afmeting: 41 x 38 x 44 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Hollandse School. Taveerne met pijprokende man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.
Klaas van Leeuwen. 1867 - 1935. Nieuwe kunstbeweging. Landschap poldergezicht met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Fu Ming Ye. Chinese School. 20e Eeuw. Havengezicht met schepen. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.
Gijsbertus Craeyvanger. 1810 - 1895. Figuren met paard in stal. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. John Bevort. Berkenbomen aan de waterkant. Eén gaatje bovenin. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Stilleven met kruik en boek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Twee portretten. Hollandse School. 19e Eeuw. Gesigneerd V. Lens. Echtpaar. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In redelijk/goede staat.
J.C. v. Wassenaar. Circa 1930. Stadsgezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.