Otto Coenders. 1883 - 1952. Boerderij. Gesigneerd in sponning. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Martijn de Wit. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Monogram J.v.d.B. Drie antieke Belgische aquarellen. 30e Jaren. Onder andere; Brugge, impressionistisch. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Stilleven. Narcissen op koperen pot. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Stilleven met kruik en messing blaker. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
R. Gerbrands. 1891 - 1954. Vissersjongens, Haarlem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 68 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1939. Infanteristen langs de kust. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1934. Mediterraans landschap met cavalerie te paard. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
Ch. Dubois. Circa 1890. Landschap met reiziger op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
J.A. v.d. Bergh. Eind 19e eeuw. Poelier op markt bij kaarslicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.
Johan Mensink, 1927. (Twente). Twentse boerenschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 22 cm. In goede staat.
Johan Mensink, 1937. (Twente). Handwerkende boeren vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26,5 x B 24,5 cm. In goede staat.
Hendrik van Langen. Pendant. 1874 - 1965. Boer en boerin bij haardplaats. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Tineke Roorda. Waterlelie. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
F.B. Groothuis. Landschap met ruïne. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Har Siekman. '85. 1928, Groningen. Miniatuur tekening. Walnoot in landschap. Tekening op papier. Afmeting: H 12,5 x B 12,5 cm. In goede staat.
Henk Lassche. '88. 1948 - . Abstracte compositie. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 19 x B 13 cm. In goede staat.
Alphons Freijmuth. '91. Lithografie nr. 15/15. Abstract figuratief. Litho op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.
Kars Persoon. 1954 - Figuratieve voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 54 x B 47 cm. In goede staat.
Henk ter Horst. 1937 Roswinkel. '92. Landschap. Acryl op papier. Afmeting: H 20 x B 19 cm. In goede staat.
Thijs Buit. 1934 - . Dorpsstraat. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven +prachtige lijs! Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Stilleven met eend, druiven en tinnen klepkan. Behoeft restauratie. Afmeting: H 52 x B 65 cm. In redelijke staat.
Eugene van Mierlo. 1880 - 1972. Vaas met witte rozen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 72 x B 84 cm. In goede staat.
Fransiscus Willem Helfferich. Eendenfamilie in hoog gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met bloemen, glas, fruit en aardewerk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met pruimen, aardewerk en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
W. Mouis. Circa 1920. Poldergezicht met molens. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven, bloemen en fruit op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.
V. Fleming. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven naar antiek voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Chinese School. Halfnaakte jonge Chinese vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.
Groot werk van Paul van der Ven. 1892 - 1972. Heidegezicht met bloesem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 135 cm. In goede staat.
Weidema. Circa 1930. Ploegende boer met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
G. Postgreve. 1913 - 1990. Vissen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 57 x B 38 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch riviergezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch berglandschap. Olieverf op board. Afmeting: H 15 x B 33 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Hollands dorp aan rivier. Olieverf op board. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Peter te Marveler. 20e Eeuw. Riviergezicht met ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 96 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Hollandse platbodems op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 70 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse prent met vergulde houten empire lijst. Circa 1820. Afmeting: H 79 x B 62 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Winters dorpsgezicht Blaricum. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Joke Hueting. '95. Fantasie-figuur in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Twee schilderijen op blik geschilderd. Circa 1890. Figuren in interieur. Met vergulde lijst. Olieverf op blik. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.
Michel Soutine. 1941 - 1986. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 31 cm. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Verso Vesper N. Spielmann. Monnik aan eettafel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1970. Binnenhof met sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Meisjesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.