Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke Hollandse Schertz-prent
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Hollandse landkaart van Nederland (Schertz-prent). Van roemruchte gebeurtenissen in verleden en heden. Door Ton van Tast, 1930. Vouwen. Afmeting: H 50 x B 38 cm. In redelijk/goede staat.

Naar Louis Meijer, Zeegezicht
Ergebnis: 70 EUR

Naar Louis Meijer. Circa 1900. Zeegezicht met boot en vissersvrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 34 cm. In goede staat.

Naar Charles Leickert, Hollands wintergezicht
Ergebnis: 70 EUR

Naar Charles Leickert. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op triplex. Afmeting: H 14,5 x B 21 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands grachtengezicht
Ergebnis: 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands grachtengezicht. Verso Cornelis Terlouw. Olieverf op paneel. Afmeting:H 16 x B 22 cm. In goede staat.

Johan Heesen, Boerderij met boerin en kippen
Ergebnis: 70 EUR

Johan Heesen. Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.

Anton Pieck, Gevelhuizen Amersfoort
Ergebnis: 70 EUR

Anton Pieck. 1895 - 1987. Handgesigneerde ets. Gevelhuizen Amersfoort. Ets op papier. Afmeting: H 17 x B 11,5 cm. In goede staat.

Romain Steppe, Riviergezicht met windmolen en brug
Ergebnis: 70 EUR

Romain Steppe. 1859 - 1927. Riviergezicht met windmolen en houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Joh. Mensink, Engel bij man
Ergebnis: 60 EUR

Joh. Mensink. Twenthe. Circa 1900. Engel bij man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In goede staat.

Bertus Baaijens, Lutterzand
Ergebnis: 60 EUR

Bertus Baaijens (Enschede). Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Jaromir Stretti Zamponi, Chantiers Parisiens pres de Notre Dame
Ergebnis: 60 EUR

Jaromir Stretti Zamponi. 1882 - 1959. Chantiers Parisiens pres de Notre Dame (werklui langs de Seine). Ets, aquatint op papier. Afmeting: H 37 x B 32,5 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Twents landschap
Ergebnis: 60 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twents landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Henk Lassche, Abstracte compositie
Ergebnis: 60 EUR

Henk Lassche. '88. 1948 - . Abstracte compositie. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 19 x B 13 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Edele jonge dame
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Edele jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Han Houbolt? Liggend vrouwelijk naakt
Ergebnis: 60 EUR

Han Houbolt? België? Circa 1930 - 1950. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.

Petzold, Meisjesportret
Ergebnis: 60 EUR

Petzold. Circa 1930 - 1950. Duitse School. Meisjesportret. Kleine beschadiging(en). Afmeting: H 30 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

W. Robbers, Landschap met schapen en herder
Ergebnis: 50 EUR

W. Robbers. Circa 1900. Landschap met schapen en schaapsherder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

J. Kayser, Zomers landschap
Ergebnis: 50 EUR

J. Kayser. Duitse School. Zomers landschap met knotwilg langs sloot. Circa 1940. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Johan Mensink, Twentse watermolen
Ergebnis: 50 EUR

Johan Mensink, 1915. Twentse watermolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.

H. van Dijk, Vaas met anemonen
Ergebnis: 50 EUR

H. van Dijk. Circa 1950. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Theo Bijkerk, Heidegezicht met landhuis
Ergebnis: 50 EUR

Theo Bijkerk, Enschede. 1928 - . Heidegezicht met landhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

F.B. Groothuis, Twentse boerderij in de winter
Ergebnis: 50 EUR

F.B. Groothuis. Twentse boerderij in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

J. Fons?, Plasgezicht met opvliegende eenden
Ergebnis: 50 EUR

J. Fons? Circa 1930. Plasgezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Johan Mensink, Twentse schuur met kippen en hooi
Ergebnis: 50 EUR

Johan Mensink (Twente). Twentse schuur met kippen en hooi. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 30 cm. In goede staat.

Chirs Snijders Fecit, Hollands havengezicht met platbodem
Ergebnis: 50 EUR

Chris Snijders Fecit. 1881 - 1943. Hollands havengezicht met platbodem. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.

Willgredt, Stilleven met Chinees porselein
Ergebnis: 50 EUR

Willgredt, 1926. Stilleven met Chinees porselein en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 79 cm. In goede staat.

W.G. Hofker, Paardenkar aan het laden op kade
Ergebnis: 50 EUR

W.G. Hofker. 1947. Paardenkar met figuren aan het laden op de kade. Ets op papier. Afmeting: H 16 x B 44 cm. In goede staat.

Houtman, Winters landschap
Ergebnis: 50 EUR

Houtman. Verso. Hollandse School. Winters landschap met hooimijt. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

N. Habets, Stilleven met dorpsgezicht
Ergebnis: 50 EUR

N. Habets. Stilleven met dorpsgezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.

Dirk Breed, Hollands dijkdorp
Ergebnis: 50 EUR

Dirk Breed. 1920 - 2004. Hollands dijkdorp. Tekening op papier. Afmeting: H 19 x B 32 cm. In goede staat.

Mensink, Twents landschap met koe
Ergebnis: 40 EUR

Mensink. 20e Eeuw. Denekamp. Twents landschap met koe. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

A. Michel, Gezicht op Montmartre Parijs
Ergebnis: 40 EUR

A. Michel. Franse School. Circa 1940. Gezicht op Montmartre met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

Drie antieke gravures/sepia
Ergebnis: 40 EUR

Drie antieke gravures/sepia/ (1) Sepia, 19e eeuw, figuren in park. (2) + (3) Twee gravures. Adr. + W. van der Werff pinxit. P.A. Gunst sculp + J. Audran sculp. Hamilton Comte D. Aran.+ Henriëtte Anne ...

Onduid.gesign., Landschap met brug
Ergebnis: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Landschap met figuur bij brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

R. Hulshof, Vaas met bloemen
Ergebnis: 30 EUR

R. Hulshof. Vaas met bloemen. Olieverf op board. Afmeting: H 31 x B 31 cm. In goede staat.

J.H. Janning (pastoor), Winters landschap met boerderij
Ergebnis: 30 EUR

J.H. Janning. Pastoor. Janning stichting. 1914 - 1980. Winters landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Monogram J.M., Stilleven
Ergebnis: 30 EUR

Monogram J.M. Stilleven met Keulse pot en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.

Helfferich, Eendenfamilie in hoog gras
Startpreis 1.500 EUR

Fransiscus Willem Helfferich. Eendenfamilie in hoog gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Hollandse ijspret
Startpreis 1.450 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollandse winterse ijspret met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 71 cm. In goede staat.

Naar Andy Warhol, Greta Garbo
Startpreis 1.250 EUR

Groot werk naar Andy Warhol. Greta Garbo als Mata Hari. Lithografie op papier. Uit de serie the Star uit de Myths serie uitgever ronald Feldman Fine arts Inc New York. Afmeting: H 95 x B 97 cm. In goe...

Andy Warhol, Butterfly
Startpreis 1.250 EUR

Andy Warhol. 21e Eeuw. Butterfly. Screenprint op papier published by Ronald Feldman. Afmeting: H 96 x B 96 cm. In goede staat.

A. M. Braakensiek, Gemberpot met bloemen.
Startpreis 1.200 EUR

A.M. Braakensiek. 1890 - 1970. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

J.M. Ruyten, Hollands gezelschap in koninklijke sloep
Startpreis 1.200 EUR

Jan Michiel Ruyten. 1813 - 1881. Hollands gezelschap in koninklijke sloep. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Daan Muhlhaus, Delftse poort Rotterdam
Startpreis 1.200 EUR

Daan Muhlhaus. 1907 - 1981. Delftse poort Rotterdam, met figuren en old timers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Naar Adriaan Brouwer, Biddende figuren
Startpreis 800 EUR

17e Eeuwse kopie naar Adriaan Brouwer. Verso Adriaan Brouwer 1639. Biddende figuren bij corpus Christi, Inature Morte. Olieverf op linnen. Origineel bij graef de Vence. Bedoekt. Minimale retouches. Af...

M. Krabbé, Gezicht op het IJ Amsterdam
Startpreis 800 EUR

M. Krabbé, 1961. 1908 - 2005.Gezicht op IJ met in de verte het oostelijke havengebied van Amsterdam Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Albertus Verhoesen, Koeien in weide
Startpreis 800 EUR

Albertus Verhoesen 1866 (1806-1881), 3 koeien in de weide, olieverf op linnen, 19x26,5cm. In goede staat

Cees Roorda, Jong konijn
Startpreis 700 EUR

Cees Roorda. 1942 - . Jong konijn in de stijl van Albrecht Dürer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Schaatsen aantrekken op het ijs
Startpreis 650 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Schaatsen aantrekken op het ijs met vele figuren en koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Gregor Espen Hagen, Indiaan
Startpreis 600 EUR

Gregor Espen Hagen, 2000. 1964 - 2008. Indiaan. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 130 cm. In goede staat.

Anton Verhoeven, Stilleven met glas, tin etc.
Startpreis 600 EUR

Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met glas, tin et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Joseph Klaas (= Henry Schouten), Bloem stilleven
Startpreis 550 EUR

Joseph Klaas (= Henry Schouten). Belgische School. 1857 - 1927. Bloem stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Koeien bij drenkplaats
Startpreis 550 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.

4x Naar Andy Warhol, Brigitte Bardot
Startpreis 550 EUR

4x Naar Andy Warhol. Brigitte Bardot. Screenprints op papier. Afmeting: H 92 x B 90 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startpreis 500 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met bloemen, glas, fruit en aardewerk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.

Hans Habraken, Stilleven met glas, aardewerk en pruimen
Startpreis 500 EUR

Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met pruimen, aardewerk en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Landarbeider met hooiwagen
Startpreis 500 EUR

C. Verschuur. Pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. Landarbeider met hooiwagen, paarden en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

Mel Westerburg, de Markt Amsterdam
Startpreis 500 EUR

Mel Westerburg. (Marius Elisa Leonardt). 1922 - 2004. De Markt Amsterdam met figuren. 1948. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 76 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Taveerne met pijprokende man
Startpreis 500 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Hollandse School. Taveerne met pijprokende man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen
Startpreis 500 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Wim Wander Kersten, Compositie I
Startpreis 500 EUR

Wim Wander Kersten. 1908 - 1974. Titel: Compositie I, Nr. 91-16. Olieverf op karton. Afmeting: H 43 x B 58 cm. In goede staat.

Daan Mühlhaus, Pont St. Michel in Parijs
Startpreis 500 EUR

Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Pont St. Michel in Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Startpreis 450 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven +prachtige lijs! Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Jacob van Rossum, Lezende elegante dame
Startpreis 450 EUR

Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Lezende elegante dame. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 39 x B 22 cm. In goede staat.

A. de la Riviere, Marktgezicht met figuren bij pannenverkoper
Startpreis 450 EUR

A. de la Riviere. 1857 - 1941. Marktgezicht met figuren bij pannenverkoper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In goede staat.

Toegeschreven aan E. W. Koning, Meisje bij fruitbomen
Startpreis 450 EUR

Toegeschreven aan Edzard Willem Koning. 1869 - 1954. Meisje bij fruitbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 46 cm. In goede staat.

Bart Peizel, Havengezicht Rotterdam met schepen
Startpreis 450 EUR

Bart Peizel. 1887 - 1974. Havengezicht Rotterdam met schepen. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A. de la Riviere, Rotterdamse markt met figuren
Startpreis 450 EUR

A. de la Riviere. Rotterdamse markt met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Badende vrouw
Startpreis 400 EUR

Roy Lichtenstein. 21e Eeuw. Badende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

Yaseneva Sveta, Lady in blue
Startpreis 400 EUR

Yaseneva Sveta. 1963 Kiev Oekraïne. Titel: Lady in blue. Erotisch. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Fu Ming Ye, Havengezicht met schepen
Startpreis 400 EUR

Fu Ming Ye. Chinese School. 20e Eeuw. Havengezicht met schepen. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.

K. van Leeuwen, Landschap
Startpreis 400 EUR

Klaas van Leeuwen. 1867 - 1935. Nieuwe kunstbeweging. Landschap poldergezicht met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.

J.J. Hovener, Strandgezicht met figuren
Startpreis 400 EUR

J.J. Hovener. 1936 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

Cor Noltee, Havengezicht
Startpreis 350 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht met ballonverkoper
Startpreis 350 EUR

J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. Strandgezicht met ballonverkoper en kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Henk Dekker, Hollands havengezicht
Startpreis 350 EUR

Henk Dekker '27. 1897 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Keith Haring, Party Mouse
Startpreis 320 EUR

Keith Haring '86. 21e Eeuw. Party Mouse. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

Pierre Comba, Infanteristen langs de kust
Startpreis 300 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1939. Infanteristen langs de kust. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.

R. Lichtenstein, Naakte vrouw met buste
Startpreis 300 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 80/199. Met watermerk. Naakte vrouw met buste. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.

B. van Dipten, Molen + haven gezicht
Startpreis 300 EUR

Pendant van B. van Dipten. Molengezicht + havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Joseph Schakewits, Strandgezicht met vissers
Startpreis 300 EUR

Joseph Schakewits. 1848 - 1913. Duitse School. Strandgezicht met vissers. Oudere restauratie + bedoeking. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In redelijk/goede staat.

ULCO, Surrealistisch landschap met reigers
Startpreis 300 EUR

ULCO. Glimmerveen. 1958 - . Surrealistisch landschap met reigers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

K. Walter, Romantisch landschap met schapen bij avondlicht
Startpreis 300 EUR

K. Walter. 1900. Mogelijk 1868 - (Karlsruhe/Duitsland) - 1949. Romantisch landschap met schapen bij avondlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29,5 x B 19 cm. In goede staat.

David Bles, Studie
Startpreis 300 EUR

David Bles. 1821 - 1899. '46. Studie. Vijf potlood tekeningen in bladgouden lijst. Tekening op papier. In goede staat. Afmeting: H 21x B 27 cm.

Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer
Startpreis 300 EUR

Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met fruit en Roemer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Anthony Keizer, Heidegezicht
Startpreis 300 EUR

Anthony Keizer, 1942. 1897 - 1961. Meppeler School. Heidegezicht landschap Kraloo in Drente. Olieverf op linnen. Afmeting:H 41 x B 81 cm. In goede staat.

Design commode (beschilderd)
Startpreis 300 EUR

Gesigneerde, moderne, beschilderde designer commode. Abstracte compositie. 21e Eeuw. Acryl op hout. Afmeting: 41 x 38 x 44 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Religieus
Startpreis 300 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Religieus schilderij in lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

E.M. Lukasiak, Knotwilg in landschap
Startpreis 280 EUR

Elma Maria Lukasiak. Poolse School. Knotwilg in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Anton Müller, Landarbeiders met hooiwagen
Startpreis 260 EUR

Anton Müller. Duitse School. 20e Eeuw. Landarbeiders met hooiwagen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Pierre Comba, Mediterraans landschap
Startpreis 250 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1934. Mediterraans landschap met cavalerie te paard. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.

Pendant Hendrik van Langen, Boer en boerin bij haardplaats
Startpreis 250 EUR

Hendrik van Langen. Pendant. 1874 - 1965. Boer en boerin bij haardplaats. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Eugene van Mierlo, Vaas met witte rozen
Startpreis 250 EUR

Eugene van Mierlo. 1880 - 1972. Vaas met witte rozen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 72 x B 84 cm. In goede staat.

J.L. van der Meide, Zeegezicht met schelpenvisser
Startpreis 250 EUR

J.L. van der Meide. 1910 - 2002. Zeegezicht met schelpenvisser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

G. Grassere, Figuren bij woonwagenkamp
Startpreis 250 EUR

Gerard Grassere, 1947. 1915 - 1993. Twee keer gesigneerd. Figuren bij woonwagenkamp. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In goede staat.

Clara de Jong, Landschap met dorpsgezicht
Startpreis 250 EUR

Clara de Jong. 1928 - 2005. Landschap met dorpsgezicht. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Abstract
Startpreis 250 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 78 x B 106 cm. In goede staat.