Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Reerink, Romantisch Hollands stadsgezicht
Startpreis 100 EUR

Reerink. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Abstract
Startpreis 100 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Epreuve 'd artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Stilleven met snoek
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd? Circa 1920. Stilleven met snoek, bloemen en aardewerk. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.

M. Hendriks, Landschap met herderin en bloesembomen
Startpreis 100 EUR

M. Hendriks. Circa 1920. Landschap met herderin en bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 70 cm. In goede staat.

M. Winder, Riviergezicht met koeien langs de rivierkant
Startpreis 100 EUR

M. Winder, 1903. Riviergezicht met koeien langs de rivierkant. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 77 cm. In redelijk/goede staat.

Joke Hueting, Fantasie-figuur
Startpreis 100 EUR

Joke Hueting. '95. Fantasie-figuur in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Adriaan Terhell, Hollands havengezicht
Startpreis 100 EUR

Adriaan Terhell. 1863 - 1949. Hollands havengezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

J.H. Mastenbroek, Dorpsgezicht met ophaalbrug
Startpreis 100 EUR

J.H. Mastenbroek. 1875 - 1945. Dorpsgezicht met ophaalbrug. Gerepareerde scheur. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 59 cm. In redelijke staat.

H.J. Baas, Platbodem op zee
Startpreis 100 EUR

H.J. Baas. 20e Eeuw. Platbodem op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 20 cm. In goede staat.

Theo Mackaay, Paarden met figuur
Startpreis 100 EUR

Lithografie Theo Mackaay, 1977. 1950 - . Nr. 34/180. Paarden met figuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 72 x B 73 cm. In goede staat.

E. Scholz, Erotische dame
Startpreis 120 EUR

E. Scholz. Duitse School. Circa 1920. Erotische dame. Pastel op papier. Afmeting: H 46 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Chinese jonge vrouw
Startpreis 120 EUR

Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Chinese jonge vrouw met parasol. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Markus Heumann, Romantisch landschap
Startpreis 120 EUR

Markus Heumann. 1848 - 1921. Circa 1900. Verso gesigneerd. Romantisch landschap met zwanen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20,5 x B 27 cm. In goede staat.

V. Fleming, Stilleven naar antiek voorbeeld
Startpreis 120 EUR

V. Fleming. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven naar antiek voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

N. Bruynesteyn, Hollands stadsgezicht met markt en figuren
Startpreis 125 EUR

Nicolaas Bruynesteyn. 1893 - 1950. Hollands stadsgezicht met markt en figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Dorpsstraat
Startpreis 125 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Dorpsstraat. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Bloesembomen
Startpreis 130 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Bloesembomen bij hooikapschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 36 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Berggezicht
Startpreis 130 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Berggezicht met sneeuw en beek. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Impressionistisch landschap
Startpreis 130 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch landschap. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Plasgezicht
Startpreis 130 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Plasgezicht met wiekenloze molen. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Impressionistisch berglandschap
Startpreis 130 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch berglandschap. Olieverf op board. Afmeting: H 15 x B 33 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Impressionistisch riviergezicht
Startpreis 130 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch riviergezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

Kars Persoon, Figuratieve voorstelling
Startpreis 130 EUR

Kars Persoon. 1954 - Figuratieve voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 54 x B 47 cm. In goede staat.

Otto Coenders, Boerderij
Startpreis 130 EUR

Otto Coenders. 1883 - 1952. Boerderij. Gesigneerd in sponning. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Riviergezicht met schepen
Startpreis 130 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Riviergezicht met diverse schepen. Inschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In redelijke staat.

Anton Heyboer, Twee stranddames
Startpreis 140 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Twee stranddames. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 20 x B 31 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Familiebezit Otto Coenders, Bosven
Startpreis 140 EUR

Ongesigneerd. Familiebezit Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.

Twee werken van Otto Coenders, Bosven + Ophaalbrug
Startpreis 140 EUR

Twee werken van Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven + Ophaalbrug. Herkomst familie van Otto Coenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 30 cm. / H 22 x B 33 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Dorpstraat met figuren
Startpreis 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Dorpstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstract
Startpreis 150 EUR

Theo Wolvecamp, '84. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Landschap
Startpreis 150 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Landschap. Acryl op papier. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Vrouwelijk naakt met kat en duif
Startpreis 150 EUR

Guillaume Corneille. '82. 1922 - 2010. Vrouwelijk naakt met kat en duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.

Pieter de Regt, Plasgezicht met waterlelies en boerderij
Startpreis 150 EUR

Pieter de Regt. 1877 - 1960. Plasgezicht met waterlelies en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Berglandschap met bloesembomen
Startpreis 150 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Berglandschap met bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

J. Franken, Boerderij met boer en boerin
Startpreis 150 EUR

J. Franken. Johannes P. 1896 - 1977. Boerderij met boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x 29 cm. In goede stat.

J. Doeser, Vaas met rozen
Startpreis 150 EUR

Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

V. Lens, Twee portretten (echtpaar )
Startpreis 150 EUR

Twee portretten. Hollandse School. 19e Eeuw. Gesigneerd V. Lens. Echtpaar. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In redelijk/goede staat.

J.C.V. Wassenaar, Statdsgezicht Amsterdam
Startpreis 150 EUR

J.C. v. Wassenaar. Circa 1930. Stadsgezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte figuratieve voorstelling
Startpreis 150 EUR

Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. 53 - '86. Nr. 168/200. Abstracte figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 58 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling
Startpreis 150 EUR

Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '88. Eupreuve de artiste. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling
Startpreis 150 EUR

Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '89. Nr. 136-150. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 52 x B 68 cm. In goede staat.

Clara de Jong, Chique dame met tas
Startpreis 150 EUR

Clara de Jong. 1928 - 2005. Chique dame met tas. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.

Conrad Kiesel, Achter-glas portret
Startpreis 150 EUR

Conrad Kiesel. 1846 - 1921. Duitse School. Achter-glas meisjes portret. Olieverf op glas. Afmeting: H 14 x B 10,5 cm. In goede staat.

J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten
Startpreis 150 EUR

J.W. Bodamer. 20e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

2x Flip Hamers, Vrouwelijke naaktportretten
Startpreis 150 EUR

Twee aquarellen van Flip Hamers. 1909 - 1995. Twee vrouwelijke naaktportretten. Aquarellen op papier. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

Onduidelijk/E. Boruli?, Twee dorpsgezichten aan water
Startpreis 150 EUR

Pendant. Onduidelijk. E. Boruli? Circa 1930. Twee dorpsgezichten aan het water. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Twents coulissen landschap
Startpreis 150 EUR

Ton Schulten (Ootmarsum). Twents coulissen landschap. Offset print op papier. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstract
Startpreis 150 EUR

Theo Wolvecamp, '82. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 26 x B 11 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Kip
Startpreis 150 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Kip. Pastel op papier. Afmeting: H 28 x B 19 cm. In goede staat.

Chris Wesseling, Paardenkarren met boer langs rivier
Startpreis 150 EUR

Chris Wesseling. Circa 1920. Hollandse School. Paardenkarren met boer langs rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

J. Knikker, Landschap met korenschoven
Startpreis 150 EUR

Jan Knikker. 1889 - 1957. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

J. Eijk, Hollands havengezicht met figuren
Startpreis 150 EUR

J. Eijck. 21e Eeuw. Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Hollands dorp aan rivier
Startpreis 150 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Hollands dorp aan rivier. Olieverf op board. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Har Siekman, Miniatuur tekening walnoot in landschap
Startpreis 150 EUR

Har Siekman. '85. 1928, Groningen. Miniatuur tekening. Walnoot in landschap. Tekening op papier. Afmeting: H 12,5 x B 12,5 cm. In goede staat.

Otto Coenders, Stilleven
Startpreis 150 EUR

Otto Coenders. 1883 - 1952. Stilleven met kruik en messing blaker. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.

J.H. Coster, Stilleven
Startpreis 150 EUR

J.H. Coster, 1873. 1846 - 1920. Stilleven met brandhout, koper en schilderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 58 cm. In goede staat.

A. Woudstra, Standgezicht
Startpreis 150 EUR

A. Woudstra. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren en strandhut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startpreis 160 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met fruit en walnoot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 25 cm. In goede staat.

2x Cameron, 2x Aquarel
Startpreis 160 EUR

Twee aquarellen van J. Cameron. 1948. Chinoiserie stillevens. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 22 cm. In goede staat.

E. Kahrner, Italiaanse vrouw met mandoline
Startpreis 160 EUR

E. Kahrner. Duitse School. Circa 1900. Italiaanse vrouw met mandoline. Olieverf op paneel. Afmeting: H 49 x B 25,5 cm. In goede staat.

E. Kahrner, Italiaanse vrouw met tamboerijn
Startpreis 160 EUR

E. Kahrner. Duitse School. Circa 1900. Italiaanse vrouw met tamboerijn. Olieverf op paneel. Afmeting: H 49 x B 25,5 cm. In goede staat.

W. Mouis, Poldergezicht met molens
Startpreis 160 EUR

W. Mouis. Circa 1920. Poldergezicht met molens. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.

Hugo Berten, Vaas met rozen
Startpreis 180 EUR

Hugo Berten. 1894 - 1959. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Portret jonge vrouw
Startpreis 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. A. Danerson? Portret jonge vrouw. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 23 x B 17 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startpreis 180 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 38 x B 36 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Meisje met fruitschaal
Startpreis 180 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met fruitschaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 109 x B 45 cm. In redelijke staat.

Twee schilderijen op blik geschilderd
Startpreis 180 EUR

Twee schilderijen op blik geschilderd. Circa 1890. Figuren in interieur. Met vergulde lijst. Olieverf op blik. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.

Margit van Valta, kopie naar Murillo
Startpreis 190 EUR

Margit van Valta. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar Murillo. Eén beschadiging. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100x B 78 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Boeren interieur met schouw
Startpreis 200 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met schouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

H. Sperling, Engelse Setter
Startpreis 200 EUR

H. Sperling. Verso. Engelse Setter. Von Rake aus Dream No. 89. Olieverf op paneel. Vier gaatjes houtworm. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In redelijk/goede staat.

Kars Persoon, Figuratieve voorstelling
Startpreis 200 EUR

Kars Persoon. 1954 - . Figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 23 cm. In goede staat.

G. Langeweg, Landschap met kippen
Startpreis 200 EUR

Ger Langeweg. 1891 - 1970. Landschap met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 49 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man met wijnglas
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Man met wijnglas. Enkele restauraties. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 54 cm. In redelijke staat.

G. Craeyvanger, Figuren met paard in stal
Startpreis 200 EUR

Gijsbertus Craeyvanger. 1810 - 1895. Figuren met paard in stal. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

G. Cox, Herder met schapen
Startpreis 200 EUR

G. Cox. 1864 - 1931. Heidegezicht met schapen en herder. Pastel op papier. Afmeting: H 53 x B 70 cm. In goede staat.

W. Hoving, Abstracte compositie
Startpreis 200 EUR

W. Hoving. Hollandse School. Abstracte compositie. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 103 x B 40 cm. In goede staat.

E. Buitendijk?, Heuvellandschap met paardenkar
Startpreis 200 EUR

E. Buitendijk? Hollandse School. 19e Eeuw. Heuvellandschap met paardenkar en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 63 cm. In goede staat.

Monogram, Vissersvolk bij netten
Startpreis 200 EUR

Monogram + 1851. 19e Eeuw. Vissersvolk bij netten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.

F. v.d. Berg, Huiswaarts
Startpreis 200 EUR

Freek van den Berg. 1918 - 2000. Verso titel 'Huiswaarts' 1975. Spanje. Aquarel op papier. Afmeting: H 56 x B 76 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen van Oudewater, Negroïde muzikant
Startpreis 200 EUR

H. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Negroïde muzikant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

Joh. Larij, Vaas met narcissen
Startpreis 200 EUR

Joh. Larij. Vaas met narcissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 48 cm. In goede staat.

Jacobus Doeser, Herder met schapen
Startpreis 200 EUR

Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Herder met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Havengezicht met brug, Parijs
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1950. Havengezicht met brug, Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

J.A. van Roosendaal, Oude Veerweg Overijssel
Startpreis 200 EUR

J.A. van Roosendaal. 19e Eeuw. Oude Veerweg Overijssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

H. Schallenberg, Poldergezicht met boerenhuis
Startpreis 200 EUR

Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Poldergezicht met boerenhuis en boot met punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Frans Molenaar, Bonies ontwerp
Startpreis 200 EUR

Frans Molenaar '89. Nr. 124/250. Modeontwerp Bonies. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 79 cm. In goede staat.

V. Avirvarei, Rotterdams havengezicht met vrachtschepen
Startpreis 200 EUR

V. Avirvarei. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ch. Dubois, Landschap met reiziger op zandpad.
Startpreis 200 EUR

Ch. Dubois. Circa 1890. Landschap met reiziger op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Beschilderde bol door Jeroen Bosch, Ø 60 cm.
Startpreis 220 EUR

Grote beschilderde toneelbol door Jeroen Bosch in 16e eeuwse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 60 cm. Beschadigingen. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Jongen aan het bellen blazen
Startpreis 225 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Jongen aan het bellen blazen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 46 cm. In goede staat.

Anton Vrede, Voorstelling met konijnen, toekan etc.
Startpreis 225 EUR

Anton Vrede, '98. 1953 - . Nr. 7/50. Voorstelling met konijnen, toekan etc. Lithografie op papier. Afmeting; H 107 x B 77 cm. In goede staat.

Onduidelijke monogram, Wintergezicht
Startpreis 225 EUR

Onduidelijke monogram. 19e Eeuw. Hollandse School. Wintergezicht met houtsprokkelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startpreis 225 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven, bloemen en fruit op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.

Bart de Graaf, Abstracte figuratieve voorstelling
Startpreis 240 EUR

Bart de Graaf. 1946 - . Abstracte figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.

Arrah Lee Gaul, Portret jonge Amerikaan
Startpreis 250 EUR

Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Portret van jonge Amerikaan. Olieverf op linnen. Met bladgouden lijst (beschadigd). Afmeting: H 75 x B 62 cm. In goede staat.

Jan Schaeffer, Hollands landschap
Startpreis 250 EUR

Jan Schaeffer. 1923 - 2018. Rotterdam. Hollands landschap met boerderij en boerin aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.