Twee antieke speelgoed rammelaars. Duitsland. (1) 19e Eeuwse rammelaar pop + geluid. (2) Celluloid rammelaar. Circa 1930. Afmeting: 16 - 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten biedermeier staande klok met origineel uurwerk en volle Korinthische zuilen. Circa 1820. Oudere restauratie. Functie niet getest. Afmeting: H 235 cm.