Geelgouden ring, 585/000, met oud diamant. Ring met een bewerkte geelgouden band voorzien van een zilveren rozet bezet met 11 diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 13,5mm. ø59. ca 5,1 gram. Stenen h...
Chinese celadon porseleinen vaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 16,7 cm. In goede staat.
Twee delen Yixing China. Eén vaas met draken decor, en één trekpot met bodemmerk. Plus een Bottcher theestoof. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen waterpot met plated/verzilverde monturen van latere datum. Afmeting: H 7 x Ø 8 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Circa 1890. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Grote porseleinen Herend schaal. Opengewerkt, en met floraal/goud decor. Afmeting: H 8,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten vitrinekast (porseleinkast) met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 240 x 180 x 52 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen theebussen. 20e Eeuw. 1x Fürstenberg, rood/floraal decor. 1x Ongemerkt, blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten orgelgebogen kabinet met vier lades + origineel beslag. Afmeting: 235 x 170 x 60 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Chris Snijders Fecit. 1881 - 1943. Hollands havengezicht met platbodem. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch riviergezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, Certina, mechanisch, met een vierkante kast en een gevlochten band voorzien van ruitvormige elementen bezet met 4 briljant geslepen diamanten. Breedte 14 mm. lengte 1...
V. Fleming. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven naar antiek voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Lot Engels Wedgwood. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; Lamp, kop + schotels, schalen et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.
Tissot horloge seastar automatic, met een goudkleurige ronde kast, voorzien van een rookbruinige, in kleur verlopende wijzerplaat met witte wijzers. Voorzien van een metalen band, niet origineel. Werk...
19e Eeuws Hollands wortelnoten dubbelgebogen bureau in barok-stijl. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 105 x 105 x 50 cm.
19e Eeuwse Franse notenhouten eethoek met velours stoffering. Rozen snijwerk. Neo rococo. Circa 1870. Afmeting: 97 x 47 x 42 cm. / 75 x 130 x 90 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. Haarlijn + chips. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren dop. Floraal decor. Chips. Bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In redelijke staat.
Ovale mahoniehouten Louis Philippe salontafel met geschulpt blad en vier-spant poot. Circa 1870. Afmeting: 70 x 80 x 130 cm. In goede staat.
Grote vierkante Chinees porseleinen Familie Verte dekselvaas met Chinese goden/vleermuizen decor. Afmeting: 35 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen kop en schotels. Haan in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart Ditio-Isulana. Joannes van Waesberge, 1645 - 1660. Handingekleurd. Geldriae + Frisiae. Gravure op papier. Afmeting: H 39 x B 49 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met perzik/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.