Grote Chinees porseleinen brushpot met rondom figuren in landschap decor, adel figuur met boer en koe + waterval. Afmeting: H 17 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Brede geelgouden armband, 750/000, met schakels deels voorzien van een ruitvormige bewerking. Bevestigd door middel van pennen. breedte 18 mm. Voorzien van een bakslot en een veiligheid. 19 cm. ca 28,...
Grote antieke Perzische polychrome Fayence schotel met Arabisch teken + verso signatuur. 18e - 19e Eeuw. Chip bodemrand. Afmeting: H 7 x Ø 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse polychrome Fayence 6-pas tegeltableau's met afbeelding van driemaster. 1. De Hoop, twee tegels gelijmd. 2. De zeven provinciën, goed. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In redelijk/goede...
Geelgouden ring 585/000. Ring met 4 witgouden dubbele balkjes, iets opliggend, waartussen 3x3 briljant geslepen diamanten zitten, totaal 9x0.03 crt. SI, ingestoken in de band. ø 55 ca. 4,3 gram. Nieuw
Jan Korthals. 1916 - 1972. Stadsgracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met leermeerster + leerling/ tekst decor. Afmeting: H 15 x Ø 12,3 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger en oorstekers, 916/000, met diamant. Hanger in de vorm van een druiventros bezet met 8 diamanten, waarvan één singlecut geslepen en 7 met een briljant slijpsel. totaal ca 0,32 ct. Vo...
Jan Michiel Ruyten. 1813 - 1881. Hollands gezelschap in koninklijke sloep. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Lot antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Gemerkt Hutten Steinach. Bestaande uit: 5 schotels, 3 kopjes, eierdoppenhouder (een dop mist + 2 gelijmd) comfoor (chip) + menage (goed). Eén schotel beschadi...
Grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten bracket klok met leeuwenkoppen en messing ringen + acht bellen carillon, kwartier-slag, Westminster uurslag op gongspiraal. Barrand & Luns 41. Cornhill London. Afm...
Geelgouden broche, 585/000, met zilver, 835/000, bezet met diamanten. Broche in de vorm van een maan met zilveren zetkast, bezet met 17 diamanten met een oud (briljant) slijpsel. Voorzien van een dubb...
Verlopend collier, in 2 rijen, van bloedkoralen, bevestigd aan een geelgouden slot, 585/000, gefacetteerd model met graveerwerk. Grootte kralen 4-8mm. lengte 65 cm. ca 85 gram. In goede staat
Drie porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Unterweissbach figurengroep, jurk beschadigd. En twee figuren + vaasjes, circa 1910. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule met leeuw. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: H 39 cm. In zeer goede staat.
Collier van kleine hematiet kraaltjes en een geelgouden sluiting, 585/000. Choker met 11 snoeren kleine hematietkraaltjes, ø 1,8 mm, bevestigd aan een geelgouden V-vormige sluiting bezet met 11 brilja...
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Delftshaven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen tempelleeuwen met Familie Verte + goud decor. Afmeting: 11,5 - 12,5 cm. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met diamant. Ring bolmodel met in het midden een ruitvormige zetkast bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,18 ct. Breedte kop 7 mm. ø 57, ca 2,9 gram. In goede staat
Drie antieke fruitmanden van keramiek. Geglazuurd. Eén met onderschaal. 19e Eeuw. Afmeting: 22 - 33 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Gouda polychrome platelen miniatuur pijpvaas met floraal decor. Nr. 537 A.B. Circa 1910. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Nicolaas Bruynesteyn. 1893 - 1950. Hollands stadsgezicht met markt en figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met turkoois en parel. Rozetring met in het midden een rozet bezet met 13 kleine pareltjes, deels afgesleten, en daaromheen een rand met 12 ronde turkooisstenen. Grootte kop ...
Geelgouden ring, 750/000, met diamant en robijnen. Ring met een brede gouden kop in het midden bezet met een witgouden zetkast bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,25 ct. Aan weerskanten zit ...
19e Eeuwse Franse Retour de Egypt pendule. Verguld compositie metaal. Met porseleinen plaquettes en wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Pootje beschadigd. Afmeting: 38 cm. In re...
Antiek drie-delig Frans marmeren klokkenstel met messing. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 - 54 cm. In goede staat.
P. Verschuur. Hollandse School. Paarden in stal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen borden. 1x Meissen + 1x KPM. Handgeschilderd. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In goede staat.
Seiko horloge, rechthoekig bicolour model, met datumaanduiding. breedte 26 mm. lengte 19cm, is in te korten. Werkend en in doos. In goede staat
Drie oude porseleinen vazen. Denemarken. Bing & Gröndahl + Royal Copenhagen. Floraal/ooievaar decor. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Collier van groene parels, gemaakt uit organisch materiaal, ø 14mm, bevestigd aan een witmetalen magneetsluiting. 46 cm. In zeer goede staat
Klaas van Leeuwen. 1867 - 1935. Nieuwe kunstbeweging. Landschap poldergezicht met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom floraal decor. Eén keer randschade. Afmeting: H 10 x Ø 19,8 cm. In redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarscheur. Afmeting: Ø 38,6 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Duitse Junghans tafelklok met kwartierslag. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Franse lakwerk reiswekker met messing inleg. Gesigneerd Hatton a Paris. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung kom met floraal decor. Gelijmd + randschade. Afmeting: H 14 x Ø 33 cm. In redelijke staat.
G. Cox. 1864 - 1931. Heidegezicht met schapen en herder. Pastel op papier. Afmeting: H 53 x B 70 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse Carrara marmeren pendule met verguld brons en facet geslepen glas. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: vijf schotels + drie kopjes. Met tuin/kraanvogel en kippen decor. Enkele minimale chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In ...
Zeer grote Franse marmeren pendule. Circa 1880. Lichte randschade. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 x 44 x 21 cm. In redelijke staat.
Chinese schenkkan van aardewerk, met glazuur, polychromie. Tang-stijl. Chip bovenrand. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse vergulde Soester spiegel met bewerkte foto van Andreas Gursky, handgesigneerd. Afmeting: H 61 x B 41 cm. In goede staat.
Drie grote oude Chinees porseleinen kommen op hoge voet met konijnen decor. Eén kom beschadigd, andere kommen goed. Afmeting: H 12,5 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen vaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met oren. Voorzien van oxide rode floraal/vogel decor. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Berggezicht met sneeuw en beek. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In goede staat.
Zeer grote vijf-delige Chinees porseleinen tulpenvaas. Floraal decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon schalen met craquelé glazuur. Afmeting: H 3,8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Modern portret Kurt Cobain. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Keith Haring '86. 21e Eeuw. Party Mouse. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Oude Franse comtoise met pronkslinger. Halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met floraal/goud decor. Minimale chips. Afmeting: 2,2 x 14,3 x 14,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse staande klok. Notenhout. Fries model met Schwarzwalder uurwerk. Huwelijk. Afmeting: H 255 cm. In redelijke staat.
Anton Pieck. 1895 - 1987. Handgesigneerde ets. Gevelhuizen Amersfoort. Ets op papier. Afmeting: H 17 x B 11,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kamerpot. Floraal/goed decor. Restauratie. Afmeting: H 12 x Ø 18,5 cm. In redelijke staat.
Jan Knikker. 1889 - 1957. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop + gravering nr. 157. Breuk in kolf. Afmeting: L 122 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Franse metalen met messing brandweerhelmen + lederen binnenhelm. Afmeting: 27 x 17 x 18 cm. In goede staat.
Vier militaria helmen. WO II en later. Onder andere; 3x USA met binnenhelm en 1x Frankrijk. Afmeting: 28 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws penvuur jachtgeweer met dubbele haan + gravering. Eén nieuwe schroef bij haan. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands sideboard van eikenhout. Neo renaissance. Circa 1880. Zes-deurs, met getorste zuilen en kariatiden. Afmeting: 158 x 248 x 55 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draak in hemel decor + verso wolken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.
Vier antieke Japanse porseleinen borden. Circa 1900. Onder andere lithografie. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Hollandse eikenhouten kapstok met koppen. Neo renaissance. Afmeting: 56 x 190 x 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met boeddha. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 x 8 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 20/199. Met watermerk. Vrouwen in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 58 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten empire eettafel. Circa 1820. Afmeting: 66 x 106 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Hollandse platbodems op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse boeren kast van eikenhout met panelen. Uitneembaar. Circa 1840. Afmeting: 170 x 60 x 208 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose petroleumlamp met vergulde messing monturen. Figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Fransiscus Willem Helfferich. Eendenfamilie in hoog gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Antieke en volledig gerestaureerde bijzettafel met diverse sterren, tevens rondom intarsia. Circa 1910. Minimale fineerschade. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten houtgepinde armleunstoel. Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 124 x 64 x 50 cm. In goede staat.
Vijf delen China. Divers. 1x Bronzen stempel. 2x Muntgeld. 2x Opiumgewichten. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose tazza met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,2 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Johan Mensink, 1927. (Twente). Twentse boerenschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 22 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse dekenkist van eikenhout met panelen + origineel beslag. Afmeting: 69 x 116 x 59 cm. In goede staat.
Antieke schrijfpult/leraarpult (lessenaar) van eikenhout. Circa 1920. Afmeting: 123 x 129 x 69 cm. In zeer goede staat.
Twee werken van Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven + Ophaalbrug. Herkomst familie van Otto Coenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 30 cm. / H 22 x B 33 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.
G. van Heemskerk. Tweede helft 20e eeuw. Zeilboot met figuren op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x 8,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Drentse rankenkast met kussens in eikenhout met palissander + schappen + lades. Afmeting: 189 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Kees de Waal. 1922 - . Titel: Diary. Vrouw met teksten. Aquarel op papier. Afmeting: H 52 x B 69 cm. In goede staat.
Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.
Lot China. Bestaande uit twee delen jade (amulet + schijf) en vijf Chinese muntstukken. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuw, naar Frans Hals. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 55 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung vleesschotel met landschap decor. Afmeting: 37 x 29,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.
Oker-gele Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse neo renaissance dekseldoos met narren op deksel + hoorn des overvloeds. Circa 1880. Afmeting: 20 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Meiping drakenvaas met twee draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Empire-stijl bijzettafel. Fijn hout belijmd met messing beslag en florale marqueterie. Stijlmeubel 21e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 55 cm. In goede staat.