Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch riviergezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse hangspinde van vurenhout, met origineel smeedijzeren beslag + slot. Afmeting: 63 x 47 x 28 cm. In goede staat.
Wortelhouten gelakte Art Deco bijzettafel. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 60 cm. In zeer goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor. Met bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Elegante witgouden choker, 585/000, met diamant.. Een vierkant Venetiaans collier, 2,3x2,3mm, met in het midden een element floraal versierd met een golvende rij met 5 vierpoot chatons bezet met brilj...
Chris Snijders Fecit. 1881 - 1943. Hollands havengezicht met platbodem. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.
Geelgouden oorringen, 750/000, groot model met een bamboe motief en voorzien van een mat lijnendecor. Breedte 8,5mm. ø 45 mm. ca 10,3 gram. In zeer goede staat
Grote geelgouden hanger/broche, 585/000, met een prachtige schelpcamee. Ovale opengewerkte gouden rand versierd met graveerwerk en een getorste bewerking, voorzien van een grote fraai gesneden schelpc...
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met floraal decor. Eén minimale chip binnenrand. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten gestoken wandtafel. Circa 1860. Afmeting: 71 x 126 x 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Zotjes/geisha/goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 16,4 cm. In goede staat. 1 minimaal haarlijntje
18e Eeuwse Chinees porseleinen waterpot met plated/verzilverde monturen van latere datum. Afmeting: H 7 x Ø 8 cm. In redelijke staat.
Twee delen Yixing China. Eén vaas met draken decor, en één trekpot met bodemmerk. Plus een Bottcher theestoof. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1920. Stilleven met snoek, bloemen en aardewerk. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon tempelhond met blauw verlopen glazuur. Chip poot. Afmeting: 36 x 38 x 12 cm. In goede staat.
Vier antieke Franse eikenhout gestoken Neo Renaissance stoelen met getorste poten en ranken snijwerk. Velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 108 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen vaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 16,7 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, breed gevlochten model met opgesoldeerde gecontourneerde elementen. De armband is voorzien van een bakslot met veiligheid. lengte 19 cm. breedte 15 mm. ca 22,0 gram. In go...
Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen. Twee-delig. Circa 1880. Afmeting: 218 x 133 x 66 cm. In goede gerestaureerde staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Epreuve 'd artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
W.G. Hofker. 1947. Paardenkar met figuren aan het laden op de kade. Ets op papier. Afmeting: H 16 x B 44 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.