Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 116 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Antiek dubbelloops percussie jachtgeweer met graveringen + signatuur. Met damastloop. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiek pistool, L 35 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Zeldzaam antiek pistool met knikloop en gravering. Circa 1800. Stukje hout van kolf mist. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.

Antieke eethoek
Ergebnis: 150 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe eethoek met vier stoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 115 x 83 cm/90 x 50 x 45 cm. In goede staat.

Twee barok-stijl stoelen
Startpreis 150 EUR

Twee barok-stijl stoelen met bekleding van zijde. Stijlmeubels, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 65 x 70 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose figuur, H 21,3 cm.
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose figuur. Chinese godheid. Met fijn geschilderde decoraties. Mist één vinger. Afmeting; H 21,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese terrine Ø 23 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen terrine met landschap in coulissen decor. Geen bodemmerk. Vier ogen voor hengsels. Hengsels missen. Afmeting: H 17,5 x Ø 23 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Ergebnis: 150 EUR

Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten + vier kommen. 19e Eeuw. Afmeting: 11, 5 - 12,5 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Ergebnis: 160 EUR

Lot Chinees Familie Rose porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit vier schotels, kopje (floraal). Eén schotel gelijmd. Eén kopje beschadigd. Afmeting: 6 - 14 cm. / 6,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Meisje met fruitschaal
Startpreis 180 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met fruitschaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 109 x B 45 cm. In redelijke staat.

Joseph Klaas (= Henry Schouten), Bloem stilleven
Startpreis 550 EUR

Joseph Klaas (= Henry Schouten). Belgische School. 1857 - 1927. Bloem stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

Hollandse vitrinekast
Startpreis 600 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 216 x 150 x 40 cm. In goede staat.

Chinese cloissonné bloempot Ø 21 cm.
Startpreis 60 EUR

Gesigneerde 19e eeuwse Chinese cloisonné bloempot van brons. Met floraal decor et cetera. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.

Monogram, Monnik aan eettafel
Startpreis 60 EUR

Monogram. 20e Eeuw. Verso Vesper N. Spielmann. Monnik aan eettafel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Chinese bronzen dolk, L 56 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinese rituele bronzen dolk. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: L 56 cm. In goede staat.

Gouden oorhangers oranje steen
Ergebnis: 200 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met oranje steen. Oorstekers met een bol en daaraan een hanger met een markies geslepen oranje steen. lengte 30 mm. ca 3,3 gram. Hangeroog wat sleets, verder in goede s...

Barnstenen colliers
Startpreis 120 EUR

Lot met negen colliers met barnsteen/copal. Met getrommelde en ronde kralen. ø8-18mm. 40-70 cm. totaal ca 313 gram. In goede staat

18e Eeuwse kussenkast
Ergebnis: 325 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Hollandse kussenkast met ranken + palissander robbelijsten. Uitneembaar, met lades en schappen. Ongerestaureerd. Afmeting: 190 x 190 x 76 cm. In goede staat.

Kars Persoon, Figuratieve voorstelling
Startpreis 130 EUR

Kars Persoon. 1954 - Figuratieve voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 54 x B 47 cm. In goede staat.

Alphons Freijmuth, Abstract
Startpreis 50 EUR

Alphons Freijmuth. '91. Lithografie nr. 15/15. Abstract figuratief. Litho op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.

Diepe Chinese schotel Ø 36,8 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote dikwandige Chinees porseleinen diepe schotel met draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas met reliëf decor, H 39 cm.
Ergebnis: 40 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, reliëf decor en olifanten koppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Gerbrands, Vissersjongens
Ergebnis: 265 EUR

R. Gerbrands. 1891 - 1954. Vissersjongens, Haarlem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 68 cm. In goede staat.

Gouden hanger met bloedkoraal
Ergebnis: 120 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Ronde hanger met een geschulpte rand, een gegraveerde bewerking en in het midden bezet met een ronde bloedkoraal. Onderaan de hanger zitten 3 kwastjes met ...

Chinese octagonale vaas
Ergebnis: 1.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood + groen glazuur en floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17,5 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,5 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vleesschotel, 50 x 38,5 cm.
Ergebnis: 950 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen vleesschotel met floraal/goud decor. Octagonaal. Afmeting: 50 x 38,5 cm. In goede staat.

Antiek Japans Satsuma theeservies
Ergebnis: 80 EUR

Antiek zeven-delig Japans Satsuma theeservies. Met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Twee deksels beschadigd. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie naaitafel, 1850
Startpreis 200 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten naaitafel. Circa 1850. Afmeting: 78 x 55 x 43 cm. In zeer goede staat.

Louis Philippe spiegel, H 183 x B 78 cm.
Startpreis 80 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe spiegel. Circa 1860. Stukje lijst weg. Afmeting: H 183 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

Grote antieke spiegel, H 158 x B 90 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Grote antieke halspiegel met amor putti. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: H 158 x B 90 cm. In goede staat.

Duitse vitrinekast
Startpreis 500 EUR

Duitse kersenhouten 2-deurs vitrinekast met lades en volle zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Deur verbogen. Afmeting: 200 x 145 x 63 cm. In redelijke staat.

Zilveren ring grote zirconia
Startpreis 35 EUR

Zilveren ring, 925/000, met zirconia. Strakke ring met een grote vierkant gefacetteerde zirconia, 13,5x13,5mm. ø 52. breedte 19 mm. ca 13,3 gram. Nieuw

Zilveren armband, ramskoppen
Startpreis 120 EUR

Fraaie zilveren armband, 925/000, met ramskoppen. Griekse armband met gepunnikte schakels en in het midden voorzien van scharnierende zilveren elementen met ramskoppen en een achtvormig element met fl...

Lot 18e eeuwse Chinese borden (11x)
Ergebnis: 425 EUR

Elf stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Set van vijf borden met landschap decor + een set van zes borden met floraal decor. Twee borden beschadigd, één bord haarlijn. Acht maal minimale chips...

Vierkante Chinese vaas, H 21 cm.
Startpreis 500 EUR

Vierkante Chinees porseleinen vaas met geisha in landschap decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese waterschaal
Ergebnis: 400 EUR

Chinees porseleinen waterschaal met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 12 x 9,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese penning Ø 5,5 cm.
Startpreis 60 EUR

Oude Chinese vergulde metalen penning met boeddha en tekst verso. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 5,5 cm. In goede staat.

Tissot horloge in doos
Startpreis 50 EUR

Stalen Tissot horloge, rond model met datumaanduiding. ø kast 34mm. Het horloge is voorzien van een fixoflex band. In originele doos met papieren.

Lot antieke Chinese schotels (5x)
Startpreis 100 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen schotels. Onder andere; Kang Xi/geisha met zotje, één chip + Queng Lung, et cetera. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 10,3 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Verte rolvaas, H 47,7 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met ruiters te paard bij kasteel decor. Afmeting: H 47,7 cm. In goede staat.

2x Belinda Tahapary, Abstract
Startpreis 60 EUR

Twee zijde-schilderijen. Modern. Belinda Tahapary. Rotterdam. Abstracte composities. Aquarel op zijde. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

Drie antieke gravures/sepia
Ergebnis: 40 EUR

Drie antieke gravures/sepia/ (1) Sepia, 19e eeuw, figuren in park. (2) + (3) Twee gravures. Adr. + W. van der Werff pinxit. P.A. Gunst sculp + J. Audran sculp. Hamilton Comte D. Aran.+ Henriëtte Anne ...

Lot met 7 zilveren ringen
Ergebnis: 100 EUR

Lot met zeven zilveren ringen, 925/000, diverse brede modellen voorzien van zirconia's en gekleurde stenen. ca 66 gram. ø 65-66. In goede staat

Gouden broche met parels
Ergebnis: 100 EUR

Geel gouden broche, 585/000, met parels. Klavervormige broche rijkelijk versierd met kleine zaadpareltjes, 33x33mm. ca 3,3 gram. In goede staat.

A. Woudstra, Standgezicht
Startpreis 150 EUR

A. Woudstra. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren en strandhut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

2x Chinese penseelhouder (jade)
Startpreis 1.500 EUR

Twee Chinese jade penselenhouders met teksten. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselvazen, H 34 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/figuren decor. Met vier tekens bodemmerk. Twee deksels beschadigd. Eén vaas bovenrand gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 34 cm.

Zilveren plaatarmband
Startpreis 50 EUR

Zilveren plaatarmband, 925/000. Armband met een grove venetiaanse schakel en in het midden een langwerpige plaat. Breedte 6,5mm. lengte 19 cm. ca 24,9 gram. Nieuw

Chinese Familie Rose wandvaas, H 23,2 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met figuren in landschap/goud decor. Ongemerkt. Afmeting: H 23,2 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 20,3 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen Sung ghendi schenkkan. Met bodemmerk. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.

Witgouden oorstekers
Ergebnis: 130 EUR

Witgouden creolen, 585/000, met saffier en zirconia. Ovale klapcreolen met aan de voorzijde een ovaal gefacetteerde saffier, 4 trapezium geslepen zirconia's en 2 ronde zirconia's. Grootte 6x12mm. ca 3...

Chinese schotel Ø 29,5 cm.
Ergebnis: 190 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met eenden in vijverpartij decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vleesschotel
Ergebnis: 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met havengezicht decor. Afmeting: 28,5 x 20,5 cm. In goede staat.

Witgouden hanger met parel
Startpreis 40 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met parel. Hanger met krulvorm voorzien van een parel, ø 4 mm. Grootte 16x7,5mm, inclusief oog. ca 0,5 gram. Nieuw

Stel Chinese vazen, H 45 cm.
Ergebnis: 1.100 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren in tuin/vogel in boom decor. Met dubbele blauwe bodemring. Eén vaas goed. Eén vaas scherf ingelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede st...

J. Kayser, Zomers landschap
Ergebnis: 50 EUR

J. Kayser. Duitse School. Zomers landschap met knotwilg langs sloot. Circa 1940. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

K.T. de Vries, Winterse boslaan met dorp
Startpreis 50 EUR

K.T. de Vries. 1928. Winterse boslaan met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.

Antieke Chinese tafel Huanghuali
Ergebnis: 1.800 EUR

Antieke Chinese Huanghuali hardhouten tafel. Langwerpig. Eén brandvlek. Afmeting: 81 x 98 x 30 cm. In goede staat.

Chinees rol schilderij, H 130 x B 44 cm.
Ergebnis: 900 EUR

Oud Chinees rolschilderij met signatuur + tekst. Handbeschilderd. Afmeting: H 130 x B 44 cm. In goede staat.

17e Eeuwse rokkandelaar, H 23 cm.
Ergebnis: 800 EUR

17e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari schotels Ø 37 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Satsuma dekselpot, H 58 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen Satsuma dekselpot. Met zotjes, hoogwaardigheidsbekleder, keizer en goud decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

12-Pas tegeltableau
Startpreis 60 EUR

Twaalf-pas Jugendstil polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.

Antieke Hindeloopen kinder-kruiwagen
Ergebnis: 200 EUR

Antieke handbeschilderde Hindeloopen kinderkruiwagen. Circa 1900. Afmeting: 38 x 90 x 42 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse onyx coupes, 1900
Ergebnis: 100 EUR

Twee grote antieke Franse onyx coupes met compositie metaal + kristal. Circa 1900. Restauratie onyx. Afmeting: 46 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Amerikaanse stereoscoop
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Amerikaanse stereoscoop met diverse afbeeldingen. Circa 1920. Underwood & Underwood, New York, patent 1901. Afmeting: 32 x 13 x 20 cm. In zeer goede staat.

Lot tin (4x)
Startpreis 80 EUR

Vier delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere; suikerstrooier, kraantjeskan en twee koffiekannen. Afmeting: 17 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Tinnen schenkkan, H 28 cm.
Startpreis 60 EUR

19e Eeuwse tinnen schenkkan met lange tuit en florale gravering + monogram H.V.N. 1829. Deuken. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Paar zilveren koektrommels
Startpreis 1.400 EUR

Paar zilveren koektrommels, 833/000, empire, een rond en een rechthoekig model voorzien van filetranden. MT.: H.Smits, Amsterdam, jl.:O:1823. Voorzien van vilt aan de onderzijde. Totaal ca 760 gram. ø...

Oud bronzen luipaard
Startpreis 400 EUR

Groot, oud gegoten bronzen luipaard. Edovolk Benin, Nigeria. Vermoedelijk naar. Afmeting: 41 x 41 x 14 cm. In goede staat.

18e Eeuws houtgestoken figuur, H 24 cm.
Startpreis 100 EUR

18e Eeuws houtgestoken barok figuur met polychromie. Eén arm mist. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.

Djokja zilveren bestek
Startpreis 3.000 EUR

Grote Djokja zilveren bestekset, 800/000, met 12 tafelmessen met zilver, 12 lepels en 11 tafelvorken. 11 Visvorken, 12 messen en een visschep. 6 Dessertvorken, 6 lepels en 11 dessertmessen met zilver....

Vijf antieke kandelaren
Startpreis 120 EUR

Vijf antieke messing kandelaren van brons. 19e Eeuw. Eén set gotische stijl. Afmeting: H 15 - 20 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Badende dame
Ergebnis: 50 EUR

Adolf Joseph Pohl. 1872 - 1930. Bronzen figuur. Badende dame. Op marmer gelijmd. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.

Indisch bronzen orkest
Startpreis 300 EUR

Indisch bronzen orkest met tien musicerende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Startpreis 225 EUR

Zilveren schaal, 800/000, ovaal gecontourneerd opengewerkt model, met een geschulpte rand en gezaagd spijlenpatroon. De schaal is versierd met gedreven bloemdecor op de bodem en met voluten, cartouche...

Zilveren collier en hanger met edelstenen
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren collier en hanger met edelstenen. Zilveren jasseron collier, 835/000, met daaraan een ruitvormige hanger bezet met diverse edelstenen in diverse vormen en kleuren, o.a. turkoois, bloedkoraal...

Chinese schaal Ø 25,7 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen schaal op drie poten met paars/blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 25,7 cm. In goede staat.

Gouden ring smaragd en diamant
Startpreis 750 EUR

Gouden ring, 585/000, met diamant en smaragd. Ring met in het midden een geelgouden band en aan de buitenzijden witgouden banden, oplopend naar en zetkast en bezet met in totaal 44 briljant geslepen d...

Gouden hanger met bloedkoraal
Ergebnis: 80 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Ovale hanger met een opengewerkte geschulpte rand, gezet met een ovale bloedkoraal. Grootte hanger 26x14mm. In zeer goede staat

Antiquarisch boek
Ergebnis: 80 EUR

Zeldzaam antiquarisch boek uit 1894. Shepp's New York City Ilustrated. Over New York met vele illustraties. Afmeting: 28 x 23 x 5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse bijbel + 17e eeuwse tegel
Ergebnis: 100 EUR

18e Eeuwse Hollandse bijbel + een 17e eeuwse Hollandse tegel. Bijbel Staten Generaal 1761, te Amsterdam, door P.H. Losek en H. Brandt, Onder de Linden. O. van Grafhorst, G. de Groot. P. Schouten en Co...

Oud Chinees figuur, Dansende monnik
Startpreis 40 EUR

Oud Chinees goudkleurig houtgesneden figuur. Dansende monnik. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil buste, H 42 cm.
Startpreis 450 EUR

Antieke bronzen plated Franse Jugendstil buste. Titel: Nymphe. Door E. Villanis. 1858 - 1914. Behoeft reiniging. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Startpreis 160 EUR

Ronde zilveren schaal, 800/000, op 3 florale poten, versierd met een gezaagde floraal bewerkte rand. ø14x9cm. ca 193 gram. Italië, Firenze. In goede staat.

Zilveren bloemensteker
Ergebnis: 400 EUR

Fraaie zilveren bloemensteker, 84 zolotniks, 875/000, rond model rijkelijk versierd met floraal graveerwerk en een parelrand. ø15x7cm. ca 359 gram. In goede staat

Modern bronzen figuur, Paard
Startpreis 1.200 EUR

Zeer groot modern bronzen paard op zwart marmeren basement. In de stijl van Giacometti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 27 cm. In goede staat.

Twee 19e eeuwse wandconsoles
Startpreis 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse gotische stucwerk wandconsoles met houten plateau en metalen wandbevestiging. Afmeting: 34 x 36 x 30 cm. In goede staat.

Chinese bronzen vis met drakenkop
Startpreis 750 EUR

Chinees vergulde bronzen vis met drakenkop. Met bodemmerk. Slijtage/patina. Afmeting: 8 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.

Antieke Japans Satsuma servies
Startpreis 300 EUR

Elf-delig antiek Japans porseleinen Satsuma servies met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Drie miniatuur portretten
Startpreis 100 EUR

Drie miniatuur dames portretten. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x B 7 cm. In goede staat.

Twee miniatuur schilderijen, Dames portret
Ergebnis: 40 EUR

Twee miniatuur schilderijen. 19e + 20e Eeuw. Dames bustes. Beide compleet geschilderd. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.

Zilveren cabaret
Startpreis 220 EUR

Ovaal zilveren cabaret, 833/000, met een bewerkte rand met voluten en floraal decor. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, jl:Q:1926. 26x19cm. ca 310 gram. In goede staat

Gouden collier, gepunninkt
Startpreis 250 EUR

Geelgouden collier, 585/000, gemaakt met een vierkant gepunnikte schakel. Voorzien van een veeroog. 1,3x1,3mm, lengte 47 cm. ca 4,5 gram. In goede staat

Bronzen stier naar Picasso
Ergebnis: 100 EUR

Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.

Daum figuur, Pauw
Ergebnis: 1.000 EUR

Groot gelimiteerd Frans Daum glazen dier figuur. Pauw. Kleur: blauw/groen. Nr. 13/300. Ontwerp Guy Petit Fils. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 32 x 9 cm. In goede staat.