Chinees porseleinen kom met perzik/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen kop en schotels. Haan in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Ovale mahoniehouten Louis Philippe salontafel met geschulpt blad en vier-spant poot. Circa 1870. Afmeting: 70 x 80 x 130 cm. In goede staat.
Grote vierkante Chinees porseleinen Familie Verte dekselvaas met Chinese goden/vleermuizen decor. Afmeting: 35 x 18 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten eethoek met velours stoffering. Rozen snijwerk. Neo rococo. Circa 1870. Afmeting: 97 x 47 x 42 cm. / 75 x 130 x 90 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands wortelnoten dubbelgebogen bureau in barok-stijl. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 105 x 105 x 50 cm.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren dop. Floraal decor. Chips. Bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. Haarlijn + chips. In redelijke staat.
Lot Engels Wedgwood. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; Lamp, kop + schotels, schalen et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Mediterraans dorp. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twents landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten orgelgebogen kabinet met vier lades + origineel beslag. Afmeting: 235 x 170 x 60 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Hollandse landkaart Ditio-Isulana. Joannes van Waesberge, 1645 - 1660. Handingekleurd. Geldriae + Frisiae. Gravure op papier. Afmeting: H 39 x B 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten vitrinekast (porseleinkast) met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 240 x 180 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Circa 1890. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen waterpot met plated/verzilverde monturen van latere datum. Afmeting: H 7 x Ø 8 cm. In redelijke staat.
Twee delen Yixing China. Eén vaas met draken decor, en één trekpot met bodemmerk. Plus een Bottcher theestoof. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen theebussen. 20e Eeuw. 1x Fürstenberg, rood/floraal decor. 1x Ongemerkt, blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse tandheugelklok van messing. Circa 1920. Uurwerk beweegt zicht naar beneden. Grote zichtbare balans. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
V. Fleming. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven naar antiek voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Franse vergulde reiswekker van messing. Eerste helft 20e eeuw. Eén chip glas. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Tissot horloge seastar automatic, met een goudkleurige ronde kast, voorzien van een rookbruinige, in kleur verlopende wijzerplaat met witte wijzers. Voorzien van een metalen band, niet origineel. Werk...
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.