Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Weidema, Ploegende boer met paardenspan
Startpreis 80 EUR

Weidema. Circa 1930. Ploegende boer met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Linda, Stilleven naar Vincent van Gogh
Startpreis 80 EUR

Linda. 21e Eeuw. Stilleven naar Vincent van Gogh. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J. Michael, Parijs stadsgezicht
Startpreis 80 EUR

J. Michael. 21e Eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

H. Bogman Jr., Huis langs gracht
Startpreis 80 EUR

H. Bogman Jr. 1890 - 1975. Huis langs gracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 18 cm. In goede staat.

L. Hartman, Portret Hollandse boer
Startpreis 80 EUR

Louise Hartman. 1905 - 1970. Portret Hollandse boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Nico Lootsma, Bosgezicht
Startpreis 80 EUR

Nico Lootsma, 1963 Leeuwarden. Bosgezicht. Gouache op papier. Afmeting: H 21 x B 28 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Persoon in landschap
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1988. Persoon in landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 16 cm. In goede staat.

Kees Smits, Abstract landschap
Startpreis 80 EUR

Kees Smits. 1945 - . Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.

Agnes v.d. Brandeler, Schaal met fruit
Startpreis 80 EUR

Agnes van den Brandeler. 1918 - 2002. Schaal met fruit. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 48 cm. In goede staat.

Theo Kuijpers, Abstracte voorstelling
Startpreis 80 EUR

Theo Kuijpers. '85. 1939 - . Nr. III van IV. Lithografie. Abstracte voorstelling. Afmeting: H 57 x B 77 cm. In goede staat.

Ger Meinema, Landschap 'Dal'
Startpreis 80 EUR

Ger Meinema. 1939. Landschap 'Dal'. Gouache op papier. Afmeting: H 20 x B 24 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Boerderij bij beek
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Boerderij bij beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 54 cm. In goede staat.

P. Brouwer, Expressionistische regatta
Startpreis 80 EUR

Peter Brouwer. 1935 - 2010. Expressionistische regatta. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 100 cm. In goede staat.

L. Lefebere, Dorpsgezicht met vrouwen die was ophangen
Startpreis 80 EUR

L. Lefebere, 1884. 1812 - 1902. Dorpsgezicht met vrouwen die de was ophangen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27,5 x B 36 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Stilleven
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Stilleven met kruik en boek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

M. Lambert Cluysenaar, Stilleven met pop bij spiegel
Startpreis 80 EUR

M. Lambert Cluysenaar. Belgische School. Circa 1930. Stilleven met pop bij spiegel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 38 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Delftshaven Rotterdam
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Delftshaven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Horloges
Startpreis 80 EUR

Drie mechanische horloges, een vintage herenhorloge Pallas Adora, mechanisch. jaren '70. Stalen model met stalen band en een datumaanduiding en twee mechanische double horloges, één horloge met een vi...

Lot zilveren sieraden
Startpreis 80 EUR

Lot zilveren sieraden, 925/000, met een armband en 7 ringen met o.a. turkoois en lapis lazulli. Totaal ca 88 gram. ø 63-69. 19 cm. In redelijk goede staat

Zilveren Maria hanger
Startpreis 80 EUR

Zilveren Maria hanger, 835/000. Een ovaal gecontourneerde hanger met een afbeelding van Maria en kind. 24x57mm, inclusief oog. Voorzien van een importkeur Linz Oostenrijk. ca 9,9 gram. In goede staat

Horloge
Startpreis 80 EUR

Goldplated zakhorloge met witte emaille wijzerplaat, decentrale secondewijzer en sierlijke uur- en minutenwijzer. Beschermdeksel is voorzien van een monogram AN, scharnier is afgebroken. Op het achter...

Gouden oorstekers
Startpreis 80 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorstekers in een dubbele navetvorm in het midden een witgouden element met 2 singlecut geslepen diamanten. 12x8mm. ca 2,0 gram In goede staat.

Zilveren broches en choker, 3x
Startpreis 80 EUR

Set van zilver, 925/000, met goud, voorzien van een choker en 2 broches met een geruwde bewerking en een goldpated element. 40 cm. 50x26mm en 69x16mm. Totaal ca 31 gram. MT.: Moser & Pfeil, Pforzheim....

Collier van been & goudsteen
Startpreis 80 EUR

Collier van gesneden benenkralen, ø 10mm, en gefacetteerde goudsteenkralen, ø 10mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø 10mm. 45cm. In goede staat.

Fles met zilverwerk
Startpreis 80 EUR

Porseleinen odeurflacon met zilveren dop, 835/000. Flacon buikmodel, Delfts porselein, voorzien van een zilveren kraag en dop met bolle bewerking. MT.: Jac. Gelderblom & zoon, Schoonhoven na 1966. ø4x...

Bowlpot met zilverwerk
Startpreis 80 EUR

Kristallen bowlpot voorzien van een zilveren knop, 833/000. Bowlpot versierd met slijpwerk geplaatst op een onderschotel met geslepen rand. Op het kristallen deksel zit een zilveren knop met parelrand...

Lot zilveren schepwerk
Startpreis 80 EUR

Lot zilveren schepwerk met 6 theelepels, een theeschep en suikerschep met een deels getorste steel en graveerwerk. en een roomlepel met ronde bak en een bewerkte steel met graveerwerk. 10,5-12cm. Tota...

Zilveren brillenkoker met lorgnet
Startpreis 80 EUR

Zilveren brillenkoker, 835/000, met lorgnet. Ovale brillenkoker met lijnenbewerking. Voorzien van een gravure op de rand Dr.G. En een lorgnet met double. 13x5,5x2cm.Enekele deukjes verder in goede sta...

Zilveren papkom
Startpreis 80 EUR

Zilveren kommetje, 835/000, rond model met een omgeslagen rand. MT.: Koninklijke begeer, Voorschoten, jl.:W:1956. ø11,5x3,5cm. ca 103 gram. In goede staat

Plated cassette, keltum
Startpreis 80 EUR

Keltum zilver plated beste, 100, model Holland glad, met 9 dessertmessen, -vorken, -lepels, theelepels en taartvorkjes. 7 Tafelmessen, 6 -vorken en 6 -lepels. En 8 delen serveerbestek. het geheel is g...

Zilveren breidoppen, collier etc.
Startpreis 80 EUR

Lot met zilveren breidoppen, 833/000. Stel breidoppen aan een jasseronketting, 2 doppen in de vorm van klompjes, een breidop als hanger en een breidop als broche. 4-6cm. Totaal ca 33,5 gram. In goede...

Zilveren apostellepel, L 16 cm.
Startpreis 80 EUR

Grote zilveren lepel, 833/000, met apostel. Lepel voorzien van een peervormige bak met wapengravure aan de achterzijde, voorzien van een zware floraal bewerkte steel bekroond met een apostel. 16 cm. M...

Pijpje met goud
Startpreis 80 EUR

Sigaretten pijpje met goud, Engels, 375/000, London. 10,5 cm. Enkele deukjes.

Cake-schaal & bonbonniere met zilver
Startpreis 80 EUR

Kristallen bonbonniere en cakeschaal met zilver, 833/000, Bonbonniere met golvende geslepen rand en draadglas geplaatst op een zilveren ronde voet met parelrand en een houten basement. ø18x15cm. Voetj...

Zilveren tas met ketting
Startpreis 80 EUR

Tas met een zilveren beugel en ketting, 833/000. Zwart velouren tas met een gecontourneerde beugel met graveerwerk en opgesoldeerde geslepen zilveren elementen. De beugel is voorzien van een jasseronk...

Zilveren tas + kerkboek
Startpreis 80 EUR

Tas met zilveren beugel en kerkboekje. Zwart velours tas met zilveren gecontourneerde beugel voorzien van graveerwerk en ketting. MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.: J:1919. Breedte 13 cm. Voorzien va...

Lot antieke knopen
Startpreis 80 EUR

Lot met 11 antieke zilveren knopen, 800/000, gladde modellen. ø14-17,5mm. ca 16,2 gram. Enkelen beschadigd, verder in goede staat

Zilveren suikerstrooier
Startpreis 80 EUR

Een Empirezilveren strooilepel, 833/000, met rechthoekig gezaagde bak met ster en zon decor en de tekst "souvenir", bevestigd aan een steel model puntfilet, MT.: Wed. B.Gilles, Den Bosch, jl.: Z.: 183...

Zilveren lepel met vogel
Startpreis 80 EUR

Zilveren lepel, 900/000, met een grote ronde bak versierd met een gegraveerde voorstelling met vogel en bloemen. Geplaatst aan een getorste steel bekroond met een knop. De baks is voorzien van een dee...

2 Zilveren vazen
Startpreis 80 EUR

Twee zilveren vaasjes, 925/000, op ronde voet met achtkantige vaas en ronde rand met filetbewerking. MT.: Charles Edwards, London jl.:p/r:1910-1912. ø5x12,5cm. Met gevulde voet. Totaal ca 121 gram. En...

Vier delen oud/antiek brons
Startpreis 75 EUR

Vier delen oud/antiek brons. Onder andere; Historisme inktstel, circa 1880. Plus twee bronzen drakenkandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

Antieke Chinese trekpot Ø 6 cm.
Startpreis 70 EUR

Kleine antieke Chinese Yixing trekpot met emaille beschildering. Floraal + vlinder. Afmeting: 4,5 x 9 x Ø 6 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese kom Ø 13,7 cm.
Startpreis 70 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/kostbaarheden decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn + chips. Afmeting: H 7 x Ø 13,7 cm. In redelijke staat.

Chinese sculptuur
Startpreis 70 EUR

Oude Chinese tempelleeuw van brons. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 10 x 7 cm. In goede staat.

Drie aardewerk/porseleinen vogels
Startpreis 70 EUR

Drie Duitse aardewerk/porseleinen vogels. 20e Eeuw. (1) Gerold Bavaria, Vlaamse gaai, porselein. (2) Keramieken auerhaan, circa 1930. (3) Twee vogels op tak, chip staart. Afmeting: 14 - 17 cm. In rede...

Grote Duitse schenkkan, H 32 cm.
Startpreis 70 EUR

Grote Duitse schenkkan van keramiek met boerderij voorstellingen. 60er - 70er Jaren. Bruin-oker glazuur. Afmeting: H 32 x Ø 24 cm. In goede staat.

Lot Swarovski 8x
Startpreis 70 EUR

Acht oude Swarovski kristallen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; zwaan, eend, olifant, teddybeer op schaatsen, koala beer, vliegtuig, vlinder. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 3 - 7...

Beeld van Bartje, H 60 cm.
Startpreis 70 EUR

Zwaar oud compositie materiaal figuur. Holland. Bartje (= Bartje Bartels uit Drente/'Ik bid nie veur brune bonen'). 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Drie antieke Heilig beelden
Startpreis 70 EUR

Drie antieke Heilig beelden. Circa 1900. Gips, polychromie. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: H 45 - 63 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Oosterse figuren
Startpreis 70 EUR

Drie Oosterse bronzen figuren. Twee draken + buste. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Startpreis 70 EUR

Massief bronzen figuur. Dame met kruik. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Zware palissander armleunstoel, 1850
Startpreis 70 EUR

Zware palissanderhouten armleunstoel met floraal snijwerk. Circa 1850. Met latere goede stoffering (zijde). Afmeting: 100 x 61 x 65 cm. In goede staat.

Eiken jalouziekast
Startpreis 70 EUR

19e Eeuwse eikenhouten jalouziekast op hoge poten. Louis Seize-stijl. Afmeting: 73 x 52 x 32 cm. In goede staat.

Art Deco bureauklok, 1925
Startpreis 70 EUR

Art Deco bureauklok. Circa 1925. Marmer met bronzen raaf + vos. Frankrijk. Uurwerk loopt niet. Afmeting: 19 cm. Verder in goede staat.

Frans klokkenstel, 1890
Startpreis 70 EUR

Antiek Frans onyx klokkenstel met kaarskandelaren + compositie metalen vrouw met druiventros. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Klok behoeft reiniging. Afmeting: 40 - 46 cm. In...

2x Boeddha tuinbeeld
Startpreis 70 EUR

Twee grote cement gegoten boeddha figuren met polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 - 100 cm. In goede staat.

Twee antieke kandelaren
Startpreis 70 EUR

Twee antieke bronzen kaarskandelaren. Eén maal 17e - 18e eeuw met vierkante voet. Eén maal neo gotisch/figuur, 19e eeuw. Afmeting: H 14 - 31 cm. In goede staat.

Oude globe
Startpreis 70 EUR

Oude globe uit de 50er-jaren. Räth Staatkundige globe. Prof. Dr. Arthur Krause. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Gietijzeren tazza Ø 28 cm.
Startpreis 70 EUR

19e Eeuwse gietijzeren tazza door F.L. Vombach Offenback. A.M. Duitsland. Retour de Egypte. Afmeting: H 19 x Ø 28 cm. In goede staat.

Bronzen penningen
Startpreis 70 EUR

Vijf Spaanse bronzen penningen van paleizen + cassette. 20e Eeuw. Door Vasio Berardo. Afmeting: 7 x 10 x 0,7 cm. In goede staat.

Twee petroleumlampen
Startpreis 70 EUR

1x melkglas

Twee tinnen (wand)schalen
Startpreis 70 EUR

Twee grote gesigneerde tinnen (wand)schalen. Jugendstil. Circa 1900. Gesigneerd met Achille Gamba. Afmeting: 27 x 45 cm. In goede staat.

Peter, Fruitstilleven
Startpreis 70 EUR

Peter. 21e Eeuw. Fruitstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Elly Zwaanswijk, Waterjuffertje
Startpreis 70 EUR

Elly Zwaanswijk. 1942, Den Haag. Titel; Waterjuffertje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 8 x B 11,5 cm. In goede staat.

Monogram H.R., Landschap met koeien
Startpreis 70 EUR

Monogram H.R. 20e Eeuw. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

J.A. v.d. Bergh, Poelier op markt bij kaarslicht
Startpreis 70 EUR

J.A. v.d. Bergh. Eind 19e eeuw. Poelier op markt bij kaarslicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Binnenhof met sneeuw
Startpreis 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1970. Binnenhof met sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Marcel von Sijben, Stilleven
Startpreis 70 EUR

Marcel von Sijben. 1878 - 1962. Hollandse School. Stilleven met gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Lot tedora bedels 18x
Startpreis 70 EUR

Lot met 18 bedels, 925/000, van o.a. Pandora, Baccio en Tedora. Totaal ca 61,6 gram. In goede staat

Zilveren slavenband met amethist
Startpreis 70 EUR

Zilveren slavenband, 925/000, met amethist. Ronde strakke armband, voorzien van een scharnier. Aan de bovenzijde opengewerkt en bezet met 3 ovaal gefacetteerde amethisten. breedte 6-13mm. ø 56mm, ca 1...

Collier en armband met granaat
Startpreis 70 EUR

Collier en armband met granaat, Double collier met in het midden een V-vormig element bezet met granaten, 43-50 cm, en een armband, 835/000, met schakels bezet met granaatstenen. 19 cm. In goede staat

Zilveren schaal
Startpreis 70 EUR

Rond zilveren schaaltje, 833/000, met 8 plooien op ronde voet. MT.: S.I.Vet & zonen, Amsterdam, jl.:Y: 1933. ca 58 gram. ø 14cm. Wat bekrast, verder in goede staat9

Zilveren beker
Startpreis 70 EUR

Zilveren beker, 925/000, verlopend model met een omgeslagen rand voorzien van een opgesoldeerde bewerking. ca 61 gram. ø6,5x8cm. voorzien van een vergulding aan de binnenzijde. Wat bekrast verder in g...

Antiek zilveren lodereindoosje
Startpreis 70 EUR

Zilveren lodereindoosje, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model, versierd met graveerwerk. Het scharnierende deksel is versierd met filigrain en opgesoldeerde bolelementen en een ster. 4,5x4x3cm. E...

Zilveren taartschep, Art Nouveau-stijl
Startpreis 70 EUR

Zilveren taartschep, 835/000, in Art nouveau stijl. Schep met een deels getorste steel en een schildvormig gezaagd uiteinde voorzien van graveerwerk. MT.: J.H. van der Meulen, Joure, jl.:D:1988. lengt...

Zilveren portemonnee
Startpreis 70 EUR

Klein zilveren beursje, BWG, ovaal model met floraal decor met velour aan de binnenzijde. Sluit moeilijk. 6,5x4x2cm. Totaal ca 54 gram. In goede staat

Odeurflacon met zilver
Startpreis 70 EUR

Kristallen odeurflacon met zilver, 835/000. Buikflacon met slijpwerk, geplaatst op een zilveren voet, voorzien van een zilveren rand, kraag en dop. Versierd met graveerwerk. ø12x4,5cm. voorzien van kr...

2 Zilvereren zout tazza's met lepels
Startpreis 70 EUR

Twee kleine zilveren tazza's, 830/000 en 800/000, op ronde voet. De rand is voorzien van een floraal bewerkte rand. ø7x5,5cm. Met 2 kleine specerijenlepeltjes, 800/000 met getorste steel en cartouche....

3 Delen zilver met ribdecor
Startpreis 70 EUR

Drie delen zilver, 833/000, met een naaldenkoker, een breipenhouder en een vierkant pillendoosje met ribdecor, laatste 2 voorzien van een schilddecor. Allen voorzien van een fijn ribdecor. MT.: onduid...

Zilveren pen met briefopener
Startpreis 70 EUR

Zilveren pen/briefopener, 835/000, in de vorm van een veer. MT.: Fa. W. Thijssen & Zoon, Haarlem, jl.:r:1977. 23 cm. Gevuld met een balpen. ca 36 gram. In goede staat.

Zilveren eilepel
Startpreis 70 EUR

Zilveren eilepel, 835/000, met een peervormige bak met een deels getorste steel en een gecontourneerd steel uiteinde versierd met getrembleerde bewerking. MT.: J.H. van der Meulen, Joure, jl.:g:1966. ...

4 Delen kristal met zilver
Startpreis 70 EUR

Vier delen kristal met zilver, 835/000, met 2 bonbonschaaltjes versierd met ruitslijpsel en geplaatst op een ronde zilveren voet, ø13x11,5cm, een marmeladepotje met slijpwerk en een deksel met zilvere...

Gouden hanger met zirconia
Startpreis 65 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met zirconia. Een ovaal bewerkte rand met geschulpte details bezet met een ovaal gefacetteerde zirconia. Grootte hanger 23,5x13 mm. ca 1,8 gram. In goede staat

Twee grote Kutani pijpvazen, H 24,5 cm.
Startpreis 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen pijpvazen. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

9x Chinese Familie Verte schotels
Startpreis 60 EUR

Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotels. Floraal decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: Ø 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees porseleinen figuur, H 20 cm.
Startpreis 60 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose figuur met goud/karaktertekens decor. Dansende monnik. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Lot Japans Kutani porselein
Startpreis 60 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen kop en schotels. Haan in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Oude Chinese penning Ø 5,5 cm.
Startpreis 60 EUR

Oude Chinese vergulde metalen penning met boeddha en tekst verso. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 5,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Startpreis 60 EUR

Vijf delen Chinees porselein. 19e Eeuw. 1x Kom met floraal decor, haarlijn. 1x Bord, floraal/vlinder decor, goed. 3x Familie Rose schaal, floraal, één chip. Afmeting: Ø 9 - 17 cm. In redelijk/goede st...

Lot Chinees porselein
Startpreis 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels. Drie schotels goed, twee kopjes chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese cloissonné bloempot Ø 21 cm.
Startpreis 60 EUR

Gesigneerde 19e eeuwse Chinese cloisonné bloempot van brons. Met floraal decor et cetera. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Startpreis 60 EUR

Vier delen Chinees porselein. 1x Theebus met floraal decor. 1x Gemberpot met blauw glazuur. En twee 19e eeuwse kannen met floraal/kostbaarheden decor, chips. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede st...

Drie Japanse Imari vazen, H 19 - 25 cm.
Startpreis 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraag vazen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In goede staat.

Lot Imari porselein (4x)
Startpreis 60 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Floraal/goud decor. Twee bolvazen, één chip. Twee ruit-vormige schalen, goed. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Startpreis 60 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Theekan, floraal/vogel decor, randschade. 1x Antieke Yixing trekpot met bodemmerk, patina, haarscheur. 1x Diepe visschotel. Afmeting: 11 - 23 cm. In redelijk/goede sta...

Chinese Yixing trekpot
Startpreis 60 EUR

Chinese Yixing trekpot met kikker decor + bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 13 x Ø 9 cm. In goede staat.