Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Drie Chinese kop + schotels
Ergebnis: 850 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mandarijn/goud decor. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 29 cm.
Ergebnis: 850 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Eén vaas gelijmd + kleinere restauraties. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas met oren, H 40 cm.
Ergebnis: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met oren. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Vijf-delig Chinees kaststel
Ergebnis: 800 EUR

Vijf-delig 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees Familie Rose kaststel met floraal/goud/figuren decor. Bestaande uit: twee dekselvazen, goed. Eén dekselvaas bovenrand gerestaureerd. Eén open ...

Chinese kom op voet Ø 17,6 cm.
Ergebnis: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen kom op hoge voet met karper/zeemonster/pagode en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 17,6 cm. In goede staat.

Teakhouten scheepskist
Ergebnis: 800 EUR

Grote 17e Eeuwse koloniale teakhouten scheepskist met origineel bronzen beslag, banden en sluitwerk. Circa 1680. Afmeting: 62 x 152 x 62 cm. In zeer goede staat.

Antieke Weense bruidsklok onder glazen stolp, 1820
Ergebnis: 800 EUR

Antieke Weense brons vergulde empire bruidsklok onder glazen stolp. Circa 1820. Met kwartier-slag. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Gouden ring met safiier en diamant
Ergebnis: 800 EUR

Sierlijke geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamanten. Ring met aan de bovenzijde een bloemvormige kop voorzien van een geschulpt motief, waar in het midden een grote rond gefacetteerde saffie...

Zilveren tablet & kristaldoos
Ergebnis: 800 EUR

Bijzondere blauw glazen dekseldoos met zilveren deksel op een zilveren tablet. 950/000. Rechthoekige gecontourneerde doos met zilveren rand en deksel versierd met filetranden met acanthusbladeren, ge...

Zilveren tafelset (empire) 18 eeuw
Ergebnis: 800 EUR

Prachtige Franse empire tafelset met zilver en blauw glas, 950/000, met 2 mosterdpotjes met een zilveren houder voorzien van 3 klauwpoten, een gekrulde greep, versierd met figuren met vleugels. Met bl...

Evert Pieters, Gemberpot met rozen
Ergebnis: 800 EUR

Evert Pieters. 1856 - 1932. Gemberpot met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

18e Eeuws Duits Ilmenau servies
Ergebnis: 800 EUR

18e Eeuws Duits Ilmenau porseleinen servies. Gemerkt Gotthelf Griener, 1788 - 1792. Bestaande uit: Elf kop en schotels, theepot, koffiepot, twee melkkannen, suikerpot en één kom. Minimale beschadiging...

Zes 18e eeuwse Chinese kopjes
Ergebnis: 800 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met vlinder/bloemen decor. Met bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: H 3,5 x Ø 6,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose theepot
Ergebnis: 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11,5 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.

Lot Chinese kop en schotels (11x)
Ergebnis: 800 EUR

Elf antiek Chinees porseleinen kop en schotels met krab/baars decor. Bestaande uit: vijf kopjes, Kang Xi (bodemmerk). Eén kopje chip, rest goed, 18e Eeuw. Zes schotels met vier tekens bodemmerk, 19e e...

17e Eeuwse rokkandelaar, H 23 cm.
Ergebnis: 800 EUR

17e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese scepter van jade
Ergebnis: 750 EUR

Grote Chinese scepter van jade met tekst/vleermuis decor. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Antieke mysterieuze Franse pendule, 1900
Ergebnis: 750 EUR

Antieke mysterieuze Franse pendule, Deiana met pijl en boog. Door Guilmet Paris. Circa 1900. Afmeting: 60 cm. In goede ongereinigde staat.

Gouden ring met diamant en saffier
Ergebnis: 750 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met een band voorzien van schakeldecor. Met een vierkante kop bezet met een rond gefacetteerde saffier en daaromheen een rand met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,...

Twee Chinese Familie Verte borden Ø 22,5 cm.
Ergebnis: 750 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Verte borden. Figuren bij pergola/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Antieke Duitse staande klok, H 235 cm.
Ergebnis: 750 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten biedermeier staande klok met origineel uurwerk en volle Korinthische zuilen. Circa 1820. Oudere restauratie. Functie niet getest. Afmeting: H 235 cm.

Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm.
Ergebnis: 750 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Gerestaureerde randschade. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden Omega horloge
Ergebnis: 750 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, Omega, voorzien van een ronde kast, ø 20mm., met een vaste gevlochten geelgouden band, verlopend in breedte. Voorzien van een klapsluiting. Mechanisch, werkend. lengte 16,...

18e Eeuwse Chinese of Japanse schenkkan, H 21 cm.
Ergebnis: 750 EUR

18e Eeuws Chinees of Japans porseleinen schenkkan met zilveren montuur, welke van latere datum is. Floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese Meiping drakenvaas, H 21 cm.
Ergebnis: 750 EUR

Chinees porseleinen Meiping drakenvaas met twee draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Affandi, Europese vrouw in zomers landschap
Ergebnis: 750 EUR

Affandi. 1937. Indonesische School. Europese vrouw in zomers landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot Ø 10,5 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met rood glazuur + goud, vleermuizen in wolken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte rolvaas, H 47,7 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met ruiters te paard bij kasteel decor. Afmeting: H 47,7 cm. In goede staat.

Eiken hoekkast
Ergebnis: 700 EUR

Hollandse eikenhouten 4-deurs hoekkast met lade. Twee-delig. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 57 x 98 x 195 cm. In zeer goede staat.

Collier , 4 rijen met gouden streekslot
Ergebnis: 700 EUR

Collier van zoisiet kralen voorzien van een groot geelgouden streekslot, 585/000. Collier van 4 rijen zoisiet kralen, ø 8,5mm, bevestigd aan een groot rond slot met filigrain en opgesoldeerde elemente...

Gouden slavenband met diamant
Ergebnis: 700 EUR

Gouden slavenarmband, 585/000, met diamant. Gemerkt Diamonde, model durance. Armband met aan de bovenkant een slag, deels wit- en deels geelgouden met in het midden een briljant geslepen diamant. Aan ...

Witgouden oorhangers met diamant
Ergebnis: 700 EUR

Witgouden oorhangers, 750/000, met diamanten. Witgouden ruitvormige oorstekers met briljant geslepen diamant, en daaronder een langgerekte U-vorm volledig bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal...

Gelimiteerde Engelse Tournant klok
Ergebnis: 700 EUR

Gelimiteerde Engelse Tournant astrologische klok. Messing. Met planetarium. Devon Clocks nr. 1028/1500. Achtdaags-uurwerk. Hiervan zijn er 1.500 stuks gemaakt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm...

Chinees porseleinen wandvaas, H 23 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met floraal/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Franse empire pendule, 1820
Ergebnis: 700 EUR

Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met lyra spelende Deiana. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 39 cm. In goede originele staat.

Antiek Duits jachtgeweer, L. 119 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Antiek zeldzaam Duits jachtgeweer met gebogen kolf. Graveringen + schrift 'Jos. Winkler in Augsburg'. Kogelhouder in kolf. Damastloop met goud inleg. Afmeting: L 119 cm. In goede staat.

18e Eeuws kabinet
Ergebnis: 700 EUR

18e Eeuws Hollands gebombeerd wortelnoten barok kabinet met bronzen hoekstukken + bronzen beslag. Lichte fineer + lichtschade. Afmeting: 240 x 190 x 70 cm. In goede staat.

Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Fraai 18e - eeuws Delfts fayence kaststel met figuren in landschap decor. Gemerkt W. Minimale beschadiging. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,3 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15,3 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox
Ergebnis: 700 EUR

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Keramiek met polychromie. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese dekselkommen Ø 14 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselkommen met floraal/goud decor. Eén kom goed, één kom haarlijn in kom + deksel. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees drakenbord Ø 17,3 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met bodemmerk voor + verso decoratie. Afmeting: H 4 x Ø 17,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas met draken, H 42 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen drakenvaas met oren. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jager met hert
Ergebnis: 650 EUR

19e Eeuws gesigneerd Frans bronzen figuur. Jager met hert. Gesigneerd Canova, Paris. Toegeschreven aan Antonio Canova. 1757 - 1822. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Zuid-Duitse vitrinekast, 1830
Ergebnis: 650 EUR

Originele Zuid-Duitse essenhouten 1-deurs vitrinekast met etagere. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 183 x 108 x 52 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man bij slapende vrouw in interieur
Ergebnis: 650 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Man bij slapende vrouw in interieur. Licht erotisch. Oudere restauratie + bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In redelijke staat.

Antieke statenbijbel met zilverwerk
Ergebnis: 650 EUR

Antieke statenbijbel, 1785, met zilverwerk, 833/000. Bijbel voorzien van dubbele sloten en een kettingklamp versierd met allegorische voorstellingen en 4 fronthoekstukken. De Bijbelis voorzien van een...

J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht
Ergebnis: 650 EUR

J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

M. de Jongere, Hollands poldergezicht met windmolen
Ergebnis: 650 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 19,5 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met granaatappel decor. Met bodemmerk + zegel. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Franse pendule
Ergebnis: 650 EUR

Oude/antieke vergulde porseleinen Franse pendule met figuren. Gesigneerd Gallé. Kroon gelijmd, één hand mist, enkele chips. Achtdaags stil uurwerk. Uit Parijs. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede sta...

Zilveren theepot op comfoor
Ergebnis: 650 EUR

Zilveren theepot op comfoor. Comfoor, 934/000, met gekrulde poten voorzien van een floraal decor, MT.: Bonebakker, Amsterdam, jl.: B:1886, plaatje is van metaal, met daarop een theepot, 833/000, met e...

Drie-delig 18 eeuws kaststel, H 36 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met dorp aan water decor. Met bodemmerk drie klokken. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,4 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met bloemvazen/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.

Serie Salvador Dali tegels (6x)
Ergebnis: 650 EUR

Serie van zes gelimiteerde Savador Dali ingelijste tegels. Nr. 245/387. Afkomstig uit privé collectie. Afmeting (tegels): 21 x 21 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 22,3 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Chinees porseleinen bord met draak in hemel decor + verso wolken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Rose plaquette
Ergebnis: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met figuren bij pagode in tuin. Afmeting: 35,5 x 36 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 23,5 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11,5 - Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose dekseldoos
Ergebnis: 650 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met figuren in interieur/floraal decor. Met bodemmerk + goud. Afmeting: 4,5 x 7,7 x 7,7 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Kang Xi porselein (3x)
Ergebnis: 650 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen + één schotel. Met geisha decor + vier tekens bodemmerk. Eén kopje 1 schilfer, één kopje 4 schilfers. Schotel, goed. Afmeting: 8,5 - 12,5 cm. In rede...

Twee Chinese vazen, H 25 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas chip. Eén vaas restauratie. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Collier van cultivé parels met witgoud.
Ergebnis: 650 EUR

Collier van cultivé parels, ø7-7,5mm, met een fraai luster, bevestigd aan witgouden sluiting in een bloemvorm met 4 parels een klein briljant geslepen diamantje en 4 saffiertjes. ø slot 15mm. lengte 8...

Antieke Chinese vaas, H 12 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Antieke Chinees porseleinen bolvaas met vissen/waterlelie decor. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 10 cm. In goede staat.

Drie design stoelen
Ergebnis: 650 EUR

Drie design stoelen. 2x laag model + 1x schommelstoel. 60er - 70er Jaren. Hardhout met bruin leder. Maker? Deens? Eén verlijming los. Afmeting: 74 x 75 x 56 cm. / 104 x 60 x 65 cm. In goede staat.

Zeldzaam zwaard, L 116 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...

Zilveren broodmand
Ergebnis: 625 EUR

Zilveren broodmand, 833/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd floraal decor met pompoenen en graveerwerk. De mand is voorzien van grepen met bloemdecor en is geplaatst op 4 gekrulde pootjes. 30x...

18e Eeuwse vitrine-opzet kast met oude bierverf
Ergebnis: 600 EUR

18e Eeuwse Hollandse barok vitrine-opzet kast met oude bierverf. Twee-delig. Houtgepind. Afmeting: 225 x 110 x 50 cm. In zeer goede staat.

Grote Chinese brushpot, H 16 x Ø 19,7 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte brushpot met kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,7 cm. In goede staat.

Diepe Chinese schotel Ø 36,8 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote dikwandige Chinees porseleinen diepe schotel met draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,8 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 34,5 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met figuren/paard bij waterval/landschap decor. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schotel Ø 34,7 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/vleermuis en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 34,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas op console, H 30 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur op console. Met bodemmerk + zegel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

18e Eeuws Duits kistje
Ergebnis: 600 EUR

Kleine vroeg 18e eeuwse Duitse eikenhouten met noten kist, voorzien van dubbele barok sloten + origineel beslag. Gegraveerd. Jaartallen later aangebracht. Verder in goede originele staat. Afmeting: 33...

Niek van der Plas, Strandgezicht
Ergebnis: 600 EUR

Niek van der Plas. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Gouden ring met parel, onyx en diamant.
Ergebnis: 600 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zilver, onyx, parel en diamant. Ring met een grote rechthoekige kast versierd met een getorste rand en een aculade vormige bewerking, bezet met een grote rechthoekige ony...

18e Eeuwse Hollandse kussenkast
Ergebnis: 600 EUR

18e Eeuwse Hollandse palissanderhouten-fineer op eiken kussenkast, met ster-intarsia in de deuren. Uitneembaar. Lichte fineerschade. Afmeting: 205 x 190 x 78 cm. In goede staat.

Chinese Ducai kom Ø 16,5 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Chinees porseleinen Ducai kom met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Antieke donderbus percussie
Ergebnis: 600 EUR

Antieke donderbus percussie met graveringen op de loop + kroon en J.S. + C. Circa 1800. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.

Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 34,5 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met kostbaarheden/floraal/landschap in coulissen decor. Dunne haarlijn. Afmeting: Ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox
Ergebnis: 600 EUR

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Keramiek met polychromie. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

Arrah Lee Gaul, Bertram's garden
Ergebnis: 600 EUR

Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Titel: Bertram's garden. Olieverf op linnen. Beschadigingen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In redelijke staat.

Oud Chinees rol schilderij, H 100 x B 29 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Gesigneerd oud Chinees rol schilderij op zijde. Gouache. Haan in landschap eet spin. Afmeting: H 100 x B 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 46 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met berglandschap decor. Met bodemmerk (konijn). Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Engelse bracketklok, H 55 cm.
Ergebnis: 575 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten bracketklok door Jasper Guy Shaftesbury. Eerste helft 19e eeuw. Met zwaar bronzen uurwerk, fusee, snek. Weekloper, halfuur-slag op grote verzilverde/plated bel. Afmeting...

18e Eeuwse Meissen theepot
Ergebnis: 550 EUR

18e Eeuwse Duits porseleinen Meissen theekan met merkteken 1763. Romantische figuren in landschap/floraal/goud decor. Chips deksel, verder goed. Afmeting: 12 x 19 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren broodmand
Ergebnis: 550 EUR

Fraai gezaagde zilveren broodmand, 835/000, ovaal model met parelrand en spijlen- en floraaldecor met vogels. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.:U:1955. Op de bodem staat een gravure: Grote prijs der ...

Vijf gouden penningen Nederlands koningshuis
Ergebnis: 550 EUR

Vijf gouden penningen. 1x Amalia van Solms. 1x HKH prinses Margriet. 1x Prinses Beatrix - prins Claus von Amsbergen. 1x Prinses Irene - prins Karel Hugo. 1x Louise de Coligny, veniat regnum taum. Tota...

Broche met oud diamant
Ergebnis: 550 EUR

Geelgouden broche, 750/000, met zilver, robijn en diamant. Broche in sierlijke bloemvorm versierd met diverse diamanten met een oud slijpsel en voorzien van 8 rond gefacetteerde robijnen. 35x36mm. ca ...

Drie gouden munten/penning
Ergebnis: 550 EUR

Drie gouden munten/penning. Bestaande uit: 1x Gouden 10 Gulden Willem III, 1875. 1x Gouden penning Beatrix prinses der Nederlanden, 1938 - 1963. 1x Gouden penning koning Willem I, Juliana koningin der...

Chinese draken vaas, H 22 cm.
Ergebnis: 550 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met rode draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Lot tegels (74 st.)
Ergebnis: 550 EUR

Lot van 74 stuks neo renaissance tegels met floraal decor, in 4-pas. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Engels linnen-kabinet, 1820
Ergebnis: 550 EUR

Vroeg 19e eeuws Engels mahoniehouten linnen-kabinet. Circa 1820. Afmeting: 203 x 121 x 59 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Chinese vaas op console, H 28 cm.
Ergebnis: 550 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met geritste tekst + signatuur. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Heilig beeld, zilver
Ergebnis: 550 EUR

Heilig beeld, zilver BWG, van Jozef, geplaatst op een rond zwart houten basement. Zilver ca 304 gram. ø9x33cm. Het beeld is voorzien van beschermlak. In goede staat

Antieke Delftse tabakspot
Ergebnis: 550 EUR

Grote antieke Hollandse 19e eeuwse Delftse Fayence tabakspot. St. Vincent. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein
Ergebnis: 550 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein met peterselie decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: twee kopjes (octagonaal) + één kom. Afmeting: 7 x Ø 11 cm. In goede staat.