Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Grote Chinese vaas, H 36 cm.
Ergebnis: 40 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met zwart glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 19,2 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met Chinese goden, herten, vleermuizen in landschap decor. Afmeting: H 20 x Ø 19,2 cm. In goede staat.

Twee antieke Japanse Meiji vazen, H 19 cm.
Startpreis 250 EUR

Twee antieke gesigneerde Japanse Meiji vazen met draak/feniks decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Twee antieke Japanse cloisonné vazen, H 23 cm.
Startpreis 125 EUR

Twee antieke Japanse cloisonné vazen met florale koper-inleg. Circa 1900. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Meiji bloempot Ø 18 cm.
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Japanse Meiji bloempot met feniks/draak/floraal decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese inktpot met ratten
Ergebnis: 90 EUR

Chinees porseleinen inkthouder met twee ratten, voorzien van blauw glazuur. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met perzikboom/goud decor. Afmeting: 12,3 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schotel Ø 34,7 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/vleermuis en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 34,7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,5 cm.
Ergebnis: 160 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijger decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 34,5 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met figuren/paard bij waterval/landschap decor. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Chinese censer, H 15 x Ø 21 cm.
Startpreis 600 EUR

Chinees porseleinen censer met Foo-hond in landschap decor. Afmeting: H 15 - Ø 21 cm. In goede staat.

5x Oud China (divers)
Ergebnis: 1.200 EUR

Vijf delen oud China. Onder andere; oud papiergeld, document + kopie foto + boekje. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 25 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met groen glazuur + granaatappel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Ergebnis: 350 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner kop en schotels. Floraal. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Chinese tinnen schenkkannen, 1900
Startpreis 150 EUR

Twee antieke Chinese tinnen schenkkannen met bodemmerk. Met glaskogel op deksel. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Zes Chinese Familie Verte kopjes Ø 7,5 cm.
Startpreis 80 EUR

Zes Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met draken en karaktertekens. Afmeting: 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 36,5 cm.
Startpreis 80 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met floraal/pauw/tekst decor. Republiek stijl. Met bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Noir kom Ø 15,8 cm.
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,8 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Verte vaas, H 33,2 cm.
Ergebnis: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren/vleermuis en karaktertekens decor. Afmeting: H 33,2 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 40,5 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Grote trompet-vormige Chinees porseleinen vaas met krekel/vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese tegel, 20 x 20 x 3 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Grote dikke Chinees porseleinen tegel met figuur in landschap decor. Afmeting: 20 x 20 x 3 cm. In goede staat.

Twee Chinese Yixing theepotten
Ergebnis: 60 EUR

Twee Chinese Yixing theepotten met bodemmerk. Kempvis/draak/feniks decor. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.

Twee Chinese penselenvazen, Ø 13 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Twee grote Chinese hardhouten gesneden penselen vazen met rondom figuren/boeddha decor. Afmeting: H 30 x Ø 13 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Ergebnis: 100 EUR

Zeven delen 18e eeuws Chinees porselein. Floraal/figuren/goud decor. Eén bord Ø 25 cm goed. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 34 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen vaas met krijger/hoogwaardigheidsbekleder decor. Bakfouten. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Lot Satsuma porselein (5x)
Startpreis 40 EUR

Vijf delen antiek Japans/Chinees Satsuma porselein. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 58,5 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + draak/feniks decor. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 58,5 cm. In matige staat.

Grote Chinese kom Ø 21,1 cm.
Startpreis 900 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 21,1 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot Ø 37 cm.
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen drakenpot met floraal decor + draak + deksel. Deksel gelijmd. Afmeting: H 43 x Ø 37 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese kom Ø 28,5 cm.
Startpreis 90 EUR

Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/kostbaarheden en vlinder decor. Gelijmd. Afmeting: H 12 x Ø 28,5 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese schenkkan
Ergebnis: 130 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met zilveren montuur. Met figuren in tuin bij waterkant/goud decor. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.

16e Eeuwse Chinese schotel Ø 40 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Grote 16e eeuwse Chinees porseleinen diepe schotel met dieren in landschap/floraal decor. Oude haarlijn + randglazuur schade. Afmeting: Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose kom Ø 11,3 cm.
Ergebnis: 90 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met tuin decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,3 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Ergebnis: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen lachende boeddha met goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 30 x 26 x 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen bolvaas met spelende zotjes decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (9x)
Ergebnis: 180 EUR

Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit; Schenkkan (chip deksel), vaas met landschap decor (goed), drie schotels (haarlijn, chips, één gelijmd), vier kopjes (twee goed, twee beschadigd). ...

Antieke Chinese zalf/pillen doos
Startpreis 100 EUR

Antieke Chinese zalf of pillen doos van gegraveerd messing. Krijger/geisha in tuin decor. Afmeting: 2,2 x 5,5 x 5,5 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese lachende godheid, H 42,5 cm.
Startpreis 420 EUR

Grote oude/antieke Chinese bronzen lachende godheid op wolk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met paars verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Lot Chinese porselein, 1880
Ergebnis: 60 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: twee drie-delige rijstkommen met vier tekens bodemmerk, floraal/goud decor, één kom gelijmd. En zes kommen met vier tekens bodemmerk, floraal decor, één randschad...

Chinese Fam. Rose plaquette
Ergebnis: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met figuren bij pagode in tuin. Afmeting: 35,5 x 36 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose figuur, H 21,3 cm.
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose figuur. Chinese godheid. Met fijn geschilderde decoraties. Mist één vinger. Afmeting; H 21,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese terrine Ø 23 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen terrine met landschap in coulissen decor. Geen bodemmerk. Vier ogen voor hengsels. Hengsels missen. Afmeting: H 17,5 x Ø 23 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas, H 24 cm.
Startpreis 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel/floraal decor. Sung Dynasty? Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,8 cm.
Ergebnis: 170 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,8 x Ø 14,8 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas, H 10,3 x Ø 6,7 cm.
Startpreis 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose penselenvaas met hoogwaardigheidsbekleder in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10,3 x Ø 6,7 cm. In goede staat.

Chinese theekom + onderzetter
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen celadon kom met onderzetter, in lotusbloem vorm. Afmeting: 9 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen vaas in balustervorm, met paars verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose schotel Ø 11,6 cm.
Ergebnis: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin decor en zilveren hengsel. Chip + haarlijn. Afmeting: Ø 11,6 cm. In redelijke staat.

Twee delen China
Ergebnis: 100 EUR

Twee delen China. 19e Eeuw of ouder. 1x Antieke bronzen vaas. 1x Waterkom, zonder deksel, met draken decor. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Chinees figuur, 1900
Startpreis 100 EUR

Chinees gesigneerd Yixing figuur. Jongen aan water koken. Circa 1900. Chip tuit. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,2 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met oker glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,2 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 26 cm.
Ergebnis: 100 EUR

18e Eeuws dikwandig Chinees porseleinen bord met vogels in tuin decor. Rood/blauw. Afmeting: H 4 - Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas, H 14 x Ø 15,5 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met Kylin decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Zeven antieke Chinese kommen Ø 12 cm.
Startpreis 80 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen kommen. Drie met feniks/draken decor. Vier met vogel op bloesemtak decor. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese cloissonné bloempot Ø 21 cm.
Startpreis 60 EUR

Gesigneerde 19e eeuwse Chinese cloisonné bloempot van brons. Met floraal decor et cetera. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese bronzen dolk, L 56 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinese rituele bronzen dolk. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: L 56 cm. In goede staat.

Chinees beeld van half edelsteen, H 24 cm.
Startpreis 150 EUR

Chinese geisha met bloem, gemaakt van half edelsteen. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Antieke Chinese tijger van tin
Ergebnis: 150 EUR

Antieke Chinese tijger van tin, met half-edelsteen ogen. Afmeting: 18,6 x 16 x 8 cm. In goede staat.

Vier 19e Eeuwse Chinese miniatuur vazen, H 3 - 7 cm.
Startpreis 100 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. 2x Familie Verte, flacon/floraal decor. 2x Familie Rose, geisha decor. Afmeting: H 3 - 7 cm. In goede staat.

Zes 18e - 19e eeuwse Chinese miniatuur vazen, H 5,5 - 6 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Twee vazen, chips. Twee vazen, haarlijn. Drie vazen, goed. Afmeting: H 5,5 - 6 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen
Ergebnis: 180 EUR

Twee Chinese eierschaal porseleinen kommen met floraal/draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12 cm. + Ø 12,7 cm. In goede staat.

Twee Chinese (vaas)lampen
Startpreis 200 EUR

Twee decoratieve Chinees porseleinen tafellampen met messing basement. 21e Eeuw. afmeting: 45 - 46 cm. In goede staat.

Grote Chinese wierookbrander (jade?)
Startpreis 1.500 EUR

Grote Chinese wierookbrander. Jade? Met tempelleeuw/olifanten koppen en floraal decor. Afmeting: 56 x 58 x Ø 38 cm. In goede staat.

Antieke Chinese spiegel, 1900
Startpreis 100 EUR

Antieke Chinese hardhouten spiegel met florale parelmoer inleg. Deel inleg mist. Circa 1900. Afmeting: 39 x 26 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom met draken Ø 15,7 cm.
Ergebnis: 180 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte kom met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 15,7 cm. In goede staat.

Chinese Meiping vaas, H 34 cm.
Startpreis 450 EUR

Grote Chinees porseleinen Meiping vaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Startpreis 90 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Octagonale vaas met geisha's + bodemmerk. 1x 19e eeuwse kom met floraal/goud decor, minimale chips. 1x 18e Eeuws bord, floraal/goud decor, gelijmd. Afmeting: 19 - 23,5...

Chinese bronzen vaas, H 15 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Antieke 19e eeuwse Chinese bronzen vaas met karaktertekens. Ongemerkt. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Chinese kom + vaas
Ergebnis: 60 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit een Familie Verte vaas met floraal/figuren in tuin decor, met bodemmerk, haarlijn. En een Familie Rose kom met figuren in landschap/tekst decor, met zes tek...

Twee Chinese cups
Startpreis 150 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,8 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 15,2 cm.
Startpreis 500 EUR

Twee Chinees porseleinen draken kommen met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,2 cm. In goede staat.

Chinese cup, H 6,7 x Ø 8 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Chinees porseleinen cup met rood + groen glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese censer Ø 14 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Chinees porseleinen censer met oren en blauw/wit verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese wierookstokhouder
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen wierookstokjeshouder met draken/vissen/paarden decor. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Startpreis 90 EUR

Drie delen Chinees porselein. Twee Familie Rose snuffbottles met kinderen decor. Met bodemmerk. En een Familie Verte dekseldoos, chips. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese lampenvoet, H 35 cm.
Startpreis 150 EUR

Oude Chinees porseleinen lampenvoet met jade-achtig glazuur + Familie Verte figuren in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese tafelset
Startpreis 300 EUR

Vier-delige Chinese mini tafelset van hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 66 cm. In goede staat.

Antieke Chinese tinnen kruik
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Chinese tinnen kruik met bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Chinees porseleinen kom met groen glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,8 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,7 cm.
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam decor van figuren bij pergola met paard + floraal. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Startpreis 50 EUR

Zeven delen divers antiek Chinees porselein. Onder andere; Kanton, Imari, Kutani en Familie Rose. Eén schotel chips. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Nepalees boeddhistisch figuur, H 44 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Groot oud Nepalees boeddhistisch figuur. Bodhisattva op lotusbloem. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Chinese lampenvoet, H 35 cm.
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen lampenvoet met bloesemboom/zwaluw decor. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 43 cm.
Startpreis 250 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met prunus/ice crack decor. 19e Eeuw. Bovenrand restauratie. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.

Chinese maanvaas, H 35,5 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas met draken/Chinese godheid/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas Ø 9 cm.
Startpreis 200 EUR

Kleine Chinees porseleinen bolvaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 24 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Balustervormig. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 33 cm.
Ergebnis: 40 EUR

Grote Chinees porseleinen republiek-stijl vaas met ganzen/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 34 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 34 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Diepe Chinese schotel Ø 36,8 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote dikwandige Chinees porseleinen diepe schotel met draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas met reliëf decor, H 39 cm.
Ergebnis: 40 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, reliëf decor en olifanten koppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Chinese kom op hoge voet, Ø 16,7 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet met rood-bruin glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 16,7 cm. In goede staat.

Oosterse bronzen Shiva, H 40 cm.
Startpreis 275 EUR

Groot Oosters bronzen Shiva figuur met vier armen, staande op lotusbloem. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha, H 32 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Bronzen oosterse boeddha zittende op lotusbloem. Met stenen van bloedkoraal + turkoois. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Antieke bronzen boeddha, H 22,5 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Antiek Oosters bronzen boeddha figuur met vergulding, bloedkoraal en jade?. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.