Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
Lot Engels Wedgwood. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; Lamp, kop + schotels, schalen et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Ongerestaureerd. Slot + scharnieren missen. Afmeting: 90 x 65 x 121 cm. In redelijke staat.
Oud Chinees porseleinen blanc de Chine figuur. Krijger te paard. Bakfout in staart. Afmeting: H 29,6 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Decoratieve vergulde spiegel met albast plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 93 x B 51 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen theebussen. 20e Eeuw. 1x Fürstenberg, rood/floraal decor. 1x Ongemerkt, blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten sokkel tafel met Queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: 79 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Grote porseleinen Herend schaal. Opengewerkt, en met floraal/goud decor. Afmeting: H 8,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Vier grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger/bloemen decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 34 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met landschap decor. Afmeting: H 18,3 x Ø 22,2 cm. In goede staat.
Twaalf antieke Duitse + Weense porseleinen soldaten. Circa 1900. Gemerkt met bijenkorf + ander merk. Bij één figuur is de steel van vaandel vervangen door hout. Minimale chip mogelijk, verder goed. Af...
19e Eeuwse Fayence polychrome (Schertz) grappige likeurhouder met bronzen kraan. Gemerkt C.K. Restauratie pootje achter + bovenrand kraag. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse commode van beukenhout, met spiegelopstand. Circa 1900. Afmeting: 100 x 57 x 186 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Chinoiserie/floraal decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse hangspinde van vurenhout, met origineel smeedijzeren beslag + slot. Afmeting: 63 x 47 x 28 cm. In goede staat.
Wortelhouten gelakte Art Deco bijzettafel. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 60 cm. In zeer goede staat.
Grote majolica stolp met onderschotel. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 30 cm. In goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee oude Russische lakwerk doosjes. Handbeschilderd. Figuren decor. Gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.