Vier antieke Franse eikenhout gestoken Neo Renaissance stoelen met getorste poten en ranken snijwerk. Velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 108 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen. Twee-delig. Circa 1880. Afmeting: 218 x 133 x 66 cm. In goede gerestaureerde staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Mediterraans dorp. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twents landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - 13 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart Ditio-Isulana. Joannes van Waesberge, 1645 - 1660. Handingekleurd. Geldriae + Frisiae. Gravure op papier. Afmeting: H 39 x B 49 cm. In goede staat.
Kristallen Piece de milieu met zilveren voet. Een geslepen vaas met omgeslagen rand met daaronder een kristallen schaal met slijpwerk en een gecontourneerde rand, mist een stuk. Het geheel is geplaats...
V. Fleming. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven naar antiek voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Kobaltblauwe porseleinen (mokka) kop + schotel met zilver-overlay. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Delfts polychrome fayence kaststel. 19e Eeuw. vooorstellend Stadhouder Willem V en Wilhelmina van Pruisen Met spreuk; 'hieronder rust ik veylig'. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 3...
Kersen eettafel met taps toelopende poten. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 88 x 78 cm. In goede staat.
Ovale mahoniehouten Louis Philippe salontafel met geschulpt blad en vier-spant poot. Circa 1870. Afmeting: 70 x 80 x 130 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten eethoek met velours stoffering. Rozen snijwerk. Neo rococo. Circa 1870. Afmeting: 97 x 47 x 42 cm. / 75 x 130 x 90 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands wortelnoten dubbelgebogen bureau in barok-stijl. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 105 x 105 x 50 cm.
Zilveren inktstel, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met geribde randen geplaatst op 4 bolpoten. Voorzien van een greep met 2 pennenhouders. Op het inktstel zitten 2 kristallen inktpotjes met ...
Keltum zilver plated beste, 100, model Holland glad, met 9 dessertmessen, -vorken, -lepels, theelepels en taartvorkjes. 7 Tafelmessen, 6 -vorken en 6 -lepels. En 8 delen serveerbestek. het geheel is g...
Grote zilveren schaal, 800/000, ovaal model met een met rib bewerkte rand met getorste bewerking en grepen met acanthusbladeren. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 39x21x6cm. ca 360 gram. In goede...
Twee delen Chinees porselein. 1. Chinees waterpotje met zes tekens bodemmerk. 2. Sung kom met bruin/zwart glazuur. Afmeting: 6 - 9,5 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch riviergezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Chris Snijders Fecit. 1881 - 1943. Hollands havengezicht met platbodem. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten orgelgebogen kabinet met vier lades + origineel beslag. Afmeting: 235 x 170 x 60 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.