Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese celadon vaas, H 46 cm.
Startpreis 800 EUR

Grote oude Chinees porseleinen celadon vaas als lampenvoet. Met bamboe decor + bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Ron Meilof, Hollands landschap met koeien
Ergebnis: 850 EUR

Ron Meilof. 1953 - 2016. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Lot Hollandse tegels (18 st.)
Ergebnis: 180 EUR

Lot van 18 stuks antieke Hollandse keramieken tegels. Divers. De zeven grote tegels + één kleine ANWB tegel zijn gemaakt door 'de Porceleyne Fles'. Vijf tegels Westraven met afbeeldingen van provincie...

Twee antieke tegeltableau's, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke Hollandse polychrome Fayence 6-pas tegeltableau's met afbeelding van driemaster. 1. De Hoop, twee tegels gelijmd. 2. De zeven provinciën, goed. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In redelijk/goede...

Art Deco vaas, 1930
Startpreis 40 EUR

Art Deco keramieken geglazuurde vaas. Met bodemmerk. Circa 1930. Eén chip. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Grote camee hanger/broche
Startpreis 1.200 EUR

Grote geelgouden hanger/broche, 585/000, met een prachtige schelpcamee. Ovale opengewerkte gouden rand versierd met graveerwerk en een getorste bewerking, voorzien van een grote fraai gesneden schelpc...

Brede gouden armband
Startpreis 1.750 EUR

Brede geelgouden armband, 750/000, met schakels deels voorzien van een ruitvormige bewerking. Bevestigd door middel van pennen. breedte 18 mm. Voorzien van een bakslot en een veiligheid. 19 cm. ca 28,...

Franse schaal
Startpreis 60 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen schaal met blindmerk, floraal/goud decor. Afmeting: 40 x 36 cm. In goede staat.

Clara de Jong, Landschap met dorpsgezicht
Startpreis 250 EUR

Clara de Jong. 1928 - 2005. Landschap met dorpsgezicht. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

Anton Verhoeven, Stilleven met aardewerk en vis
Ergebnis: 500 EUR

Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met aardewerk en vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Delftse schotels Ø 23 - 35 cm.
Ergebnis: 180 EUR

Zes 18e eeuwse Delftse schotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 23 - 35 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Landarbeider met hooiwagen
Startpreis 500 EUR

C. Verschuur. Pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. Landarbeider met hooiwagen, paarden en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

Frans majolica presenteerblad
Startpreis 100 EUR

Frans Fayence majolica presenteerblad. Neo renaissance. Met kariatiden en putti. 20e Eeuw. Giene France, decor garanti in alterable. Afmeting: 4,5 x 49 x 36 cm. In goede staat.

Uitgebreid Rosenthal servies
Startpreis 200 EUR

Uitgebreid Duits Rosenthal servies van porselein. Ranken decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vijf schalen, drie dekselschalen, twee sauskommen, theekan, melk/suiker set, 13 kop en schotels, 3...

Witgouden armband met diamant
Startpreis 1.250 EUR

Witgouden armband, 750/000, gevlochten verlopend model, in het midden voorzien van een bloemvormig element in het midden bezet met 3 rond gefacetteerde robijnen. De armband is voorzien van een bakslot...

L.W.R. Wenckebach, Bosgezicht
Ergebnis: 200 EUR

L.W.R. Wenckebach. 1860 - 1937. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap in Haagse School-stijl
Ergebnis: 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Landschap in Haagse School-stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 43 cm. In goede staat.

Witgouden horloge met diamant.
Startpreis 750 EUR

Fijn witgouden horloge, 585/000, met diamant. Horloge Garonne mechanisch, met een ronde kast en een gevlochten band met matte bewerking, ø 17 mm. In de band zijn 6 singlecut geslepen diamanten geplaat...

Drie delen porselein
Startpreis 80 EUR

Drie porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Unterweissbach figurengroep, jurk beschadigd. En twee figuren + vaasjes, circa 1910. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.

André van Helden, Portret man
Ergebnis: 150 EUR

André van Helden. 1912 - 1975. Portret man. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 51 x B 31,5 cm. In goede staat.

Fritz Diekmann, Surrealistisch landschap
Ergebnis: 275 EUR

Fritz Diekmann, 1929 - 2017 Recklinghausen. Duitse School. Surrealistisch landschap met figuren en spreuk 'du hast keine wahl'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen van Oudewater, Negroïde muzikant
Startpreis 200 EUR

H. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Negroïde muzikant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

K. Droste, Bloemstilleven
Ergebnis: 150 EUR

K. Droste. 20e Eeuw. Bloemstilleven naar antiek voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A.J. Berry, Katwijkse bomschuiten met vissersvolk
Startpreis 100 EUR

A.J. Berry. Circa 1920. Katwijkse bomschuiten met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (2x)
Startpreis 100 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas met blauw glazuur + bodemmerk. En een zalfdoosje met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.

Chinese vaas met groen glazuur, H 8 x Ø 9,5 cm.
Ergebnis: 30 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Startpreis 150 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een getorste band waartussen diverse briljant geslepen diamanten gezet zijn. totaal 0,18 ct SI-H-J ca 2,4 gram. Breedte 3 mm. ø 55 Als nieuw, met certifi...

4-Rijig parel collier
Startpreis 700 EUR

Parelcollier met gouden streeksluiting, 585/000. Een collier met 4 rijen roze zoetwaterparels, wat cilindervormig, 8x5mm, bevestigd aan een antiek streekslot versierd met filigrain knopjes, gouden orn...

Gouden ring
Startpreis 300 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een markiesvormige kop bezet met 14 diamanten met een oud briljant slijpsel en 1 zirconia. Grootte kop 10x19mm. ø52. ca 3,3 gram. In goede staat

Onduidelijk, Figuur met bierpul voor taveerne
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Figuur met bierpul voor taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 46 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 4x Queng Lung, beschadigd. 1x Imari, chips. Afmeting: Ø 23 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 37 cm.
Ergebnis: 70 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose pijpvaas met figuren/floraal decor. Hals gelijmd. Afmeting: H 37 cm. In matige staat.

Witgouden ring met diamanten
Startpreis 600 EUR

Strakke witgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met een dikke band naar de kop toe oplopend en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,15 ct. Aan weerskanten zitten er in een rail 6 briljan...

Theo Kuijpers, Abstracte voorstelling
Startpreis 80 EUR

Theo Kuijpers. '85. 1939 - . Nr. III van IV. Lithografie. Abstracte voorstelling. Afmeting: H 57 x B 77 cm. In goede staat.

Kees Smits, Abstract landschap
Startpreis 80 EUR

Kees Smits. 1945 - . Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 22 x B 32 cm. In goede staat.

Gouden broche similie
Ergebnis: 70 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met similie. Broche met 3 rozetten bezet met similiestenen. Grootte 10x29mm. ca 2,2 gram. In goede staat

Drie antieke Japanse borden Ø 18 - 18,5 cm.
Startpreis 90 EUR

Drie antieke Japanse borden. Circa 1900. Ganzen/schildpad decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18 - 18,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met zotjes in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 - Ø 15 cm. In goede staat.

Drie delen K.P.M. porselein
Startpreis 90 EUR

Drie delen Duits K.P.M. porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Grote antieke sauciere + twee borden met floraal/goud decor. Afmeting: 24 - 26 cm.

Hollands 9-pas tegeltableau
Ergebnis: 100 EUR

Hollands 9-pas tegeltableau. 19e Eeuw. Mangaan. Scheepvaart Gouden Eeuw. Vier tegels gelijmd. Afmeting: 40 x 40 cm. In redelijke staat.

Negen antieke tegels
Ergebnis: 120 EUR

Negen antieke Hollandse Fayence tegels. Divers. 17e - 18e Eeuw. Floraal/figuren decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese tempelleeuwen
Ergebnis: 100 EUR

Twee Chinees porseleinen tempelleeuwen met Familie Verte + goud decor. Afmeting: 11,5 - 12,5 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuws tegeltableau
Ergebnis: 400 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands 4-pas Fayence tegeltableau. Koe met dorp decor. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.

Gouden armband met muntjes
Startpreis 250 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met muntjes. Armband met singapore schakel voorzien van 5 kleine muntjes met filigrain bewerking. Voorzien van een haaksluiting. 20 cm. breedte 2,4-11mm. ca 3,7 gram.

Royal Sphinx Boch kaststel, 1900
Ergebnis: 70 EUR

Antiek Royal Sphinx Boch Delfts kaststel. Circa 1900. Afmeting: H 29 - 25 cm. In goede staat.

Vijf antieke Hollandse kastkommen Ø 15,7 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Vijf antieke Hollandse kastkommen van keramiek. Floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 15,7 cm. In goede staat.

Antieke Delftse schotel Ø 48 cm.
Startpreis 150 EUR

Prachtige grote antieke Delftse Fayence wandschotel met gelobte omranding en floraal decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.

Groot Limoges eetservies
Ergebnis: 375 EUR

Groot Frans porseleinen Limoges eetservies. Bestaande uit: 13 grote ovale schalen, 4 kleine ovale schalen, 6 dekselschalen, 4 sauskommen, 3 ronde schalen, 23 soepborden, 44 ontbijtborden, 47 grote bor...

Hematiet collier met gouden slot
Startpreis 300 EUR

Collier van kleine hematiet kraaltjes en een geelgouden sluiting, 585/000. Choker met 11 snoeren kleine hematietkraaltjes, ø 1,8 mm, bevestigd aan een geelgouden V-vormige sluiting bezet met 11 brilja...

Gouden ring met rozenkwarts
Ergebnis: 120 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met rozenkwarts. Ring met een ovale kop bezet met een ovaal cabouchon geslepen rozenkwarts. Grootte kop 25x15mm. ø 60. ca 5,7 gram. In goede staat

Drie Meissen borden
Startpreis 200 EUR

Drie Duitse Meissen porseleinen borden. Floraal/goud. 19e - 20e Eeuw. Eén bodemrand schade. Afmeting: Ø 19,8 - 22 cm. In goede staat.

Twee antieke borden
Startpreis 250 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen borden. 1x Meissen + 1x KPM. Handgeschilderd. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startpreis 160 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. 19e. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startpreis 160 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. 19e. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinees celadon bord Ø 20,3 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met dikke onderrand. Grijs/groen glazuur. Afmeting: H 4 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

3 Zilveren sieraden met turkoois
Startpreis 45 EUR

Lot zilveren sieraden met een zilveren klemband voorzien van turkooisstenen, een ring met turkoois en een collier met een hanger in bloemvorm voorzien van een ovale turkoois. Totaal ca 37 gram. In goe...

Witgouden hanger met diamant en parel
Ergebnis: 140 EUR

Witgouden cliphanger, 585/000, met parel en diamant. Hanger met een hangeroog bezet met 2 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,13 ct, met hieraan een witgouden huls voorzien van een grijze zoetwat...

Lot zilver
Ergebnis: 60 EUR

Lot zilveren sieraden met een zakhorloge, omegacollier, 2 broches, een hanger met schild en een plated steekspeld met uil. In redelijke staat

Lot antieke bloempot tegels (30x)
Startpreis 275 EUR

Lot van 30 stuks antieke Hollandse blauwe bloempot tegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari schotels Ø 37 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

Gouden ring blauwe steen/granaat
Startpreis 90 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met granaat en blauwe steen. Ring met in het midden een rechthoekig gefacetteerde granaatsteen. Aan weerskanten van de granaat zit een rond gefacetteerde lichtblauwe steen. B...

Gouden oorhaken granaat
Startpreis 180 EUR

Geelgouden oorhaken, 585/000, met granaat. Oorhaken met daaraan een ovaal gecontourneerde zetkast versierd met graveerwerk en in het midden bezet met een gefacetteerde granaat. Grootte oorhaak 25x13,5...

Zilveren collier en armband
Ergebnis: 90 EUR

Zilveren collier en armband, 925/000, deels voorzien van vergulding. Choker verlopend in breedte met rechthoekige schakels versierd met een geslepen kruisbewerking en voorzien van bogen met vergulding...

Lot Engels Wedgwood
Ergebnis: 40 EUR

Lot Engels Wedgwood. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; Lamp, kop + schotels, schalen et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12,5 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met floraal decor. Eén bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: H 11 - 12,5 cm. In goede staat.

Franse Bretonse hoekkast, 1880
Ergebnis: 110 EUR

Antieke Franse Bretonse eikenhouten hoek-hang-kast met ridder. Circa 1880. Afmeting: 77 x 38 x 24 cm. In goede staat.

Kersen eettafel
Ergebnis: 120 EUR

Kersen eettafel met taps toelopende poten. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 88 x 78 cm. In goede staat.

Zakhorloge met snek
Startpreis 200 EUR

Witmetalen zakhorloge met zilverkleurige bewerkte wijzerplaat. Het horloge is voorzien van een sleutelopwinding en snek. Werkend met sleutels.

18e Eeuwse Chinese kom Ø 29 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung kom met floraal decor. Gelijmd + haarlijn + randschade. Afmeting: H 12 x Ø 29 cm. In redelijke staat.

Grote antieke lamp, H 107 cm.
Startpreis 250 EUR

Grote antieke terracotta lamp met negroïde draagster. Samoa + monogram. Circa 1880. Eén arm gerestaureerd. Enkele chip. Afmeting: H 107 cm. In redelijk/goede staat.

Certina herenhorloge
Ergebnis: 40 EUR

Certina herenhorloge, edelstaal, met een zilverkleurige wijzerplaat met cijfers en een datumaanduiding. Met saffier glas, Het horloge is voorzien van een stalenband. Werkend. ø 37 mm. 22 cm. Gebruiksp...

Gouden broche, bijbelsot
Startpreis 100 EUR

Broche gemaakt uit een geelgouden bijbelslot, 585/000, met onedele brochering. Gecontourneerd bijbelslot versierd met graveerwerk. 44x25mm. Bruto ca 3,8 gram. Iets uit model, verder in goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.
Ergebnis: 1.200 EUR

Twee Chinese Encre de Chine porseleinen borden met zeldzaam decor van doedelzakspelers/landschap/floraal. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Vier 17e - 18e eeuwse Chinese kop en schotels
Ergebnis: 425 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. Tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Drie kopjes minimale chip. Eén kopje goed. Twee schotels goed. Twee schotels minimale chips. Afmetin...

Movado zakhorloge
Ergebnis: 450 EUR

Fraai zilveren zakhorloge, 935/000, gemerkt Movado Emeto, rechthoekig model voorzien van een zwart emaille bewerking op de kast, aan de achterzijde iets afgesleten. Geopend 7x3cm.

Zilveren heren horloge
Startpreis 220 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, met witte wijzerplaat en rosé elementen op de kast en voorzien van een voorstelling op de achterzijde. Aan het horloge zit een horlogeketting gemaakt uit haar met geelgou...

18e Eeuwse Chinese kom Ø 20,7 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met mandarijn decor. Cherry pickers (zeldzaam). Haarlijn + chips. Afmeting: H 9,5 x Ø 20,7 cm. In redelijke staat.

Vijf Chinese Familie Rose kopjes
Startpreis 100 EUR

Vijf Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met floraal decor. Twee gemerkt. Afmeting: 5,3 x 7,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (9x)
Startpreis 80 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit; vijf kommen met floraal decor, bodemmerken, één kom haarlijn. En vier schotels met floraal decor, bodemmerken. Minimale chip. Afmeting: Ø 14 - 17 cm. In go...

19e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm.
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuwse Chinese vaas met figuren in landschap decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Gouden hanger met turkoois
Startpreis 110 EUR

Geelgouden hanger, 750/000, in de vorm van een farao met turkoois. 15x29 mm, inclusief oog. ca 2,7 gram. In goede staat

Gouden oorstekers blauw saffier en diamant
Startpreis 500 EUR

Elegante roségouden oorstekers, 585/000, met saffier en diamant. Brisures met aan de voorkant een witgouden rozet in het midden bezet met een ovaal cabouchon geslepen saffier en in de rand daaromheen ...

Witgouden ring met diamant
Startpreis 100 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rozet voorzien van chatons met kleine singlecut geslepen diamantjes, enkelen beschadigd. ø kop 11 mm. ø 56. ca 2,1 gram. In redelijke staat

Gouden ring granaat
Ergebnis: 190 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een stervormige rozet bezet met vierkant en rechthoekig geslepen granaatstenen. Grootte kop 19x19mm. ø54. ca 4,0 gram. Eén steentje iets afwijkend. In g...

Lot miniatuur doofpotten
Ergebnis: 45 EUR

Lot oude/antieke miniatuur doofpotten. Gemaakt van messing en koper. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

11-Delige lexicon 'The Studio'
Ergebnis: 190 EUR

11-Delige lexicon antiquarisch The Studio London. Eind 19e eeuw. Serie boeken met schilders + kunst + fine art. Circa 1890. Vol met afbeeldingen. Afmeting: 29 x 22 x 4 cm. In goede staat.

Antieke Engelse barometer, 1900
Startpreis 100 EUR

Antieke Engelse barometer met florale intarsia. Circa 1900. Afmeting: 85 cm. In goede staat.

Lot barometers (8x)
Ergebnis: 120 EUR

Acht antieke houtgesneden barometers. Divers. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 60 cm. Niet getest. In goede staat.

Engelse barometer
Startpreis 50 EUR

19e Eeuwse Engelse barometer met thermometer. Stelknop mist + stukje koplijst mist. Afmeting: 94 cm. In redelijke staat.

Lot antiek koperwerk (9x)
Startpreis 60 EUR

Negen delen antiek koperwerk. Onder andere; doofpot, ketels, olielamp, kandelaren. Afmeting: 13 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese dekselkommen Ø 14 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselkommen met floraal/goud decor. Eén kom goed, één kom haarlijn in kom + deksel. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

Set van zes opium gewichten
Ergebnis: 120 EUR

Set van zes antieke oosterse bronzen opiumgewichten. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Twee miniatuur schilderijen, Dames portret
Ergebnis: 40 EUR

Twee miniatuur schilderijen. 19e + 20e Eeuw. Dames bustes. Beide compleet geschilderd. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.

5x Miniatuur schilderijen
Startpreis 80 EUR

Vijf diverse miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Gesigneerd Ruby + Martin. Olieverf op papier? Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Gietijzeren bierpul, H 25 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Zware gietijzeren bierpul met putto. Neo renaissance. 20e Eeuw. Deksel stukjes af. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.

Haardscherm + krantenhouder
Startpreis 100 EUR

Twee delen antiek koperwerk. 1x Haardscherm met schip. 1x Lectuurhouder uit de 50er-jaren, gegraveerd. Afmeting: 38 - 70 cm. In goede staat.