Engels eikenhouten kabinetkast ca. 1820 met gepaneelde deuren en origineel beslag. Binnen met vakverdeling. Kast heeft een prachtige patina 124x121x36cm. Cond.: G
Zware bronzen klok met porseleinen wijzerplaat 19e eeuw. Vermoedelijk Frankrijk in zeer goede staat. Leeuwen op de hoeken 44x27x17cm. Cond.: U
Massief eikenhouten Duitse biedermeier kast ca. 1810 met twee gepaneelde deuren. Onderkant met ruitvorimge decoratie 187x158x63cm. Cond.: G
Lalique parfumflesje ca. 1930 met cobra motief (stopje zit vast) 8,5x5,6x2,2cm. Cond.: G
Duitse massief eiken 18e eeuwse Louis Seize kast, Kap versierd met guirlandes en rillen. Deuren met gerilde panelen en guirlandes. Alles staand op originele Louis Seize poten. Binnen met origineel opb...
Jo Schrijnder (Druten 1894 - 1968 Amstelveen), olieverf op linnen, duinlandschap met fazant 40x50cm. Cond.: R
12 Antiek zilveren lepels en vorken Art Deco 925/000 541gr.(lepels) 662gr. (vorken) Cond.: U
Bijzonder grote kinderkeuken ca. 1900. Zeer uitgebreid met 11 meubeldelen, 1 kookfornuis, divers porselein en divers emaille. Meer dan 100 delen in totaal. 51x114x57cm. Cond.: U
Bijzondere Louis Seize stijl commode ca. 1920. Verguld brons, marquetterie inlegwerk, marmeren blad, 3 laden met koperbeslag. Blad gebroken 110x95x49cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse renaissance kast van massief eiken. Zijkant met 6 strakke panelen. Voorkant met 12 gestoken prisma vormige panelen met snijwerk. Afgezet met ebbenhout 192x185x67cm. Cond.: G
Empire secretaire mahoniehout gefineerd Hollands ca. 1830. Koperen capitellen, binnenwerk met 7 laden en zwart marmer blad. Secretaire is restauratie behoeftig 153x42x96cm. Cond.: R
Strak zilveren Hollands dienblad. Maker: Van Kempen 1960. 925/000 1400gr. 43x32cm. Cond.: U
Schitterend mooi 3-delig Engels zilveren theeservies rustend op 4 bolpootjes. Sheffield 1951 925/000 1.133gr. (682gr.+451gr.), Lengte Theepot: 27,5cm. Cond.: U
6 Popjes; 1x Nr 1360 Alt-Beck-Gottschalk, porseleinen hoofd 17cm. 1x Nr 200 Welsch 13/0, Porseleinen hoofd. 1x Nr. 189 2/0 Googly, porselein. 1x Nr. 22 SFBJ 13/0, porseleinen hoofd. 1x Nr. 985 A.M. 8/...
Friese eiken staartklok 19e eeuw (Holland), mooie beschildering en applicaties. 132x37x32cm. Cond.: G
Franse massief kersenhouten tafel ca. 1820 met 1 lade over de lange kant. Op de kopse kanten ook 1 lade en 1 uitschuifblad 78x174x74cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Petrus met bijbel. Originele polychromie in zeer goede staat 122x37x40cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1880, Empire stijl. Wit marmer met gepolijst messing uurwerk. Goedlopend.
12-Delig koffieservies begin 19e eeuw Frankrijk. Ongemerkt. 7 Beschadigingen aan schenkkan, suikerpot, kopje en schotels Cond.: R
Zwaar zilveren mooi bewerkte en uitgezaagde dienschaal rustend op 4 sjieke pootjes. Mooi bewerkte handgrepen. 925/000 640gr. 38x20,5x7cm. Cond.: U
18e Eeuwse Gelderse eikenhouten kussenkast met ebbenhout ingelegd en bijzonder snijwerk. Klein formaat, moet gerestaureerd worden 141x133x58cm. Cond.: G
Slavenarmband GG/WG 585/000, 1 kant GG 1 kant WG, B6mm,binnenmaat 58x53 mm, 19.8 gr.
Grote zilveren thora van hout bewerkt met zilver 61cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier 25x20cm. Cond.: U