Granaatbroche zilver 800/000 verguld,bezet met donkere Boheemsae granaten L 35mm.,8.8 gr.
Oorstekers GG 585/000,bezet met een mooie aquamarijn,2.8 gr.
Oorstekers GG 750/000 met ieder een ovale gefac.roze toermalijn samen 0.87ct.,in goede kleur en 30 briljanten samen 0.48 ct.,W/SI 3.9 gr.
Oorstekers WG 750/000 met ieder een ovale gefac.blauwtopaas samen 2.82ct.in een goede kleur,saffieren 3.48ct.,in zeer goede kleur en briljanten 0.33 ct.W/SI L.25mm.,4.3 gr. Mooi kleurenspel!
Antiek Hollands zilveren olijflepeltje, Kempen en Zonen Voorschoten 1861
Vierhoekige karaf met originele stop 20e eeuw. Aan 4 zijden plaquette zilver (925/000 en 4x3gr). 22x9x9cm.
Antiek Hollands zilveren beugeltas 835/000 73gr. 10cm. Cond.: G
Antiek 18e eeuwse Chinese imari schotel met antiek Hollands zilveren blaker en zilveren handvat. Mooi gegraveerd 835/000 Cond.: U 8x ø12cm.
Antieke plated samovaar (classicisme) 19e eeuw. Deksel mist 42x23x28cm. Cond.: R
Schitterend mooi antiek zilveren sigarettenhouder gecicileerd aan de onder- en bovenkant 800/000 57gr. Cond.: U
Mooie Deens zilveren flesopener 20e eeuw 830/000 20gr. Cond.: U
Mooie geribbelde zilveren sigarettenkoker met een goudvergulde binnenkant 830/000 176gr. 13x9,5x1,5cm. Cond.: U
Saffier briljant ring WG 750/000 bezet met 82 zeer fijne saffieren 1.36 ct.in zeer goede kleur en 61 briljanten 0.68 ct.TW/VSI, Ø55, 6.3gr.