Langwerpig 2-zitsbankje. Goudkleurig in de barokstijl 20e eeuw. Rijkelijk versierd met ornamenten 50x50x100cm. Cond.: G
Gestoffeerde hocker op wieltjes. Hocker is recentelijk gestoffeerd met cremekleurige bloemstof 41x75x52cm. Cond.: G
Notenhouten Hollandse wijntafel met inlegwerk 20e eeuw. geschulpt bovenblad 62x53x53cm. Cond.: U
Mahoniehouten televisiemeubel in Engelse stijl 20e eeuw. In zeer goede staat 106x90x48cm. Cond.: U
Notenhouten met wortelnoten salontafel in Louis Quize stijl, mooi uitgewerkt 20e eeuw 51x155x78cm. Cond.: U
Ovaalvormig eiken tafeltje ca. 1910 met zwart gelakt los dienblad (belijmd met parelmoer), voorstellend boom met takken en vogels. Beschadigd. 78x70x53cm. Cond.: G
2 Duitse groenhouten barok stoelen nog deels in de originele verf. Beide stoelen met armleuning. 19e eeuw. Cond:R
Drie notenhouten bijzettafeltjesFranse stijl 20e eeuw. (2x) 65x46x30cm. (1x) 65xø43cm. Cond.: U
Mahoniehouten tijdschriftenmeubel met lade 20e eeuw in Engelse stijl. 61x38x47cm. Cond.: U
Oud bijzettafeltje met grote tegel met bloemotief 20e eeuw 70x40x40cm. Cond.: U
Hollands eikenhouten buikcommode met 3 laden midden 20e eeuw in goede staat 93x70x40cm.
Massief eiken kloostertafeltje. Onderstel 18e eeuws, blad 19e eeuws 55x51x85cm. Cond.: G
Notenhouten met wortelnoten halkastje op klauwpoten. Hollands model 20e eeuw in zeer goede staat 82x59x45cm. 82x59x45cm. Cond.: U
Antiek rond bijzettafeltje met getorste poten, onderling verbonden ca. 1920. Engels massief eiken 54x61cm. Cond.: U