Miniatuur buffetkastje van massief notenhout eind 19e eeuw (Zuid Holland / België) 67x39x17cm. Cond.: U
Hollands miniatuur porseleinkastje van notenfineer op eiken ca. 1900. Naar 18e eeuws model met origineel beslag 92x57x19cm. Cond.: G
Beukenhouten voltaire met leer overtrokken geheel gemaakt in de barok-stijl. Rug is gecapituneerd, stoel komt uit ca. 1970 107x68x60cm. Cond.: G
Hollandse Willem III mahoniehouten bureaustoel met zwart ca. 1870. Stoffering is aan vervanging toe 80x66x61cm. Cond.: R
Mahoniehouten Engelse muntenverzamelaarskast ca. 1860 met 38 laden. Zijkant met handgrepen 109x68x50cm. Cond.: R-G
Antieke eiken gestoken zogenaamde Dagobert bureaustoel met leeuwekoppen 95x79x54cm. Cond.: U
Hollands eiken kabinet ca. 1800 Louis Quinze. gekapituneerde kap met getoogde deuren en originele rugwand maar met een plaat versteveigd. Zijkant moet gerestaureerd worden 242x173x58cm. Cond.: R.
Hollandse eikenhouten Empire schuine klepsecretaire ca. 1820 met 2 grote lades en 2 kleine lades. Binnenwerk met 4 lades, 1 deurtje en 2 geheime vakjes. Groen lederen blad 108x94x47cm.
Massief mahoniehouten Louis Filip armvoltaire ca. 1860 met gebloemde stoffering 100x67x55cm. Cond.: G
Duitse massief eiken 18e eeuwse Louis Seize kast, Kap versierd met guirlandes en rillen. Deuren met gerilde panelen en guirlandes. Alles staand op originele Louis Seize poten. Binnen met origineel opb...
Twee Louis Seize stijl beukenhouten stoelen met blauwe stoffering 20e eeuw. 90x60x53cm. Cond.: U
Antieke facetgeslepen spiegel met houten lijst. Bruin gelakt met houtstructuur 110x62cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollandse empire commode 19e eeuw met zwarte zuilen en koperen beslag. Zijkanten met krimpnaden 95x95x47cm. Cond.: G
Handgeknoopt perzisch tapijtje. Afkomstig uit Iran met bloemdecor begin 20e eeuw 105x64cm.
Drie diverse Perzische kleedjes 1x 103x62cm. 1x 59x55cm. 1x 29,5x30cm. Cond.: U
Handgeknoopt blauw kleed (97x76cm.) en een Perzische rode kamelenzak (76x66,5cm.). Cond.: G
Eikenhouten theekastje 1e helft 20e eeuw met Queen-Anne poten en rondom geslepen glas 82x85x37cm. Cond.: G
Jugendstil etagere-tafeltje van beukenhout begin 20e eeuw. Duitsland.Uitgewerkt en gesneden met dorpsgezicht en kasteel. 82x70x54cm. Cond.: U
Notenhouten salontafeltje (Willem III, 19e eeuws) met een vierspant poot. Randen met zwart afgezet 55x57x53cm. Cond.: G
Chinese vitrinekast zwarte lak. Chinoiserie beschildering met natuursteen voorstelling op het andere gedeelte van de deur. Zijkanten goudbeschildering met takken, bloemen en vogels 20e eeuw in zeer go...
Japans kamerscherm zwartlak uitgewerkt met figuren en goudbeschildering 20e eeuw. Dubbelzijdig bewerkt in uitstekende staat 121x155x2cm. Cond.: U