Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

06. Januariveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 7. Januar 2011 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Duitse militaire verrekijker
Startpreis 25 EUR

Duitse veldkijker WO II. 10x15x5cm. Cond.: R

Opgezette reekop
Startpreis 125 EUR

Oude opgezette reekop in goede staat 47x26x40cm. Cond.: G

Kop
Ergebnis: 150 EUR

Oude opgezette wilde zwijn kop in goede staat 52x50x35cm. Cond.: G

3 Ingelijste vlinders
Startpreis 35 EUR

3 Ingelijste tropische vlinders 20e eeuw. Bijzonder ingelijst met bol glas 18x17,5x1,5cm. Cond.: G

Damhertgewei met jachthoorn
Ergebnis: 80 EUR

Oud damhertgewei (59x55x56cm.) ca. 1900 met oude jachthoorn (123xø12cm.) ca. 1900. Cond.: G

Bontjas van nertsstaarten
Ergebnis: 50 EUR

Korte damesbontjas gemaakt van nertsenstaarten 20e eeuw Cond.: G

Bontjas, Nerts donker
Ergebnis: 45 EUR

Lange damesbontjas gemaakt van nerts. Donkere kleur 20e eeuw Cond.: G

Beeld, Songue
Ergebnis: 50 EUR

Prachtig gesneden Songue beeld uit Congo. Het beeld is ongeveer 40 jaar oud en 48 cm hoog.

Tropisch houten asbak
Startpreis 15 EUR

Tropisch houten asbak in de vorm van een krab, Afrikaans 20x11x4cm. Cond.: G

Machete en schild
Startpreis 50 EUR

Zulu machete en schild gemaakt van leer gekleurd met natuurlijke pigmenten 20e eeuw 56x8cm. en 62x40cm. Cond.: G

2 Houtsnijwerken
Kein Mindestpreis

Twee houtsnijwerken 20e eeuw. 1x man met schaap 24x7x6cm. 1x Twee personen met bananentros 17x20x8cm. Cond.: G

Mexicaanse stenen kop
Startpreis 15 EUR

Mexicaanse stenen kop 20e eeuw in Inca stijl op houten plaquette 19x20x9cm. Cond.: G

Twee houten plaquettes
Ergebnis: 35 EUR

Twee Indonesische houten plaquettes. Snijwerk 2 en 3 dimensionaal van bloemen en dansers. 46x20x2cm. en 44x26x2,5cm. Cond.: G

2 Keramiek objecten
Ergebnis: 30 EUR

Twee keramiek objecten in Inca stijl (Mexico) 20e eeuw. Schaakbord en Inca krijger 34x34cm. en 21x18cm. Cond.: G

Ganesha houtsnijwerk
Ergebnis: 10 EUR

Ganesha houtsnijwerk. 18x17 cm.

Afrikaans paneel
Startpreis 25 EUR

Afrikaans paneel

4 Krissen
Ergebnis: 75 EUR

Vier oude Indonesische krissen uit de 19e en 1e helft 20e eeuw. Tropische houtsoorten met metaal. Schede mooi uitgewerkt (1 met schildpad en zilver). Handvat ontbreekt bij 1 kris. 45cm. 43cm. 49cm. en...

Indonesische wandconsole
Startpreis 25 EUR

Indonesische mahoniehouten wandconsole voorstellend een roofvogel. 20e Eeuw met mooi snijwerk 40x11x19cm. Cond.: G

Parelmoer doosje
Ergebnis: 70 EUR

Antiek parelmoer met been opbergkistje 19e eeuw. Lichte beschadiging 10x13x8,5cm. Cond.: G

2 Grote lampen
Ergebnis: 120 EUR

Twee grote lampen Empire-stijl. Voorstellend vrouw met zuil. Metaal, koudbeschilderd 20e eeuw (vermoedelijk Italië) 90x35x24cm. Cond.: G

Biedermeier kistje
Startpreis 30 EUR

19e Eeuwse kistje, vermoedelijk voor thee begin 19e eeuw. Mahonie gefineerd, licht beschadigd 13,5x11,5x11,5cm. Cond.: G

Oude kassa
Ergebnis: 35 EUR

Oude Amerikaanse kassa begin 20e eeuw. "The National Cash Register Co. Dayton Ohio USA". Notengefineerd 50x27x22cm. Cond.: G

Bronskleurige hanglamp
Startpreis 120 EUR

Bronskleurige scheepshanglamp 21e eeuw in nieuwstaat 60xø28cm. Cond.: G

2 Kandelaars + beeldje
Startpreis 20 EUR

1 Grote getorste kaarsenkandelaar 45xø15,5cm. 1x Kaarsenkandelaar met bolvoet. 1x beeld van een dansende damespersoon. Allen eind 20e eeuw. Cond.: G