3 Ingelijste tropische vlinders 20e eeuw. Bijzonder ingelijst met bol glas 18x17,5x1,5cm. Cond.: G
Korte damesbontjas gemaakt van nertsenstaarten 20e eeuw Cond.: G
Lange damesbontjas gemaakt van nerts. Donkere kleur 20e eeuw Cond.: G
Prachtig gesneden Songue beeld uit Congo. Het beeld is ongeveer 40 jaar oud en 48 cm hoog.
Tropisch houten asbak in de vorm van een krab, Afrikaans 20x11x4cm. Cond.: G
Zulu machete en schild gemaakt van leer gekleurd met natuurlijke pigmenten 20e eeuw 56x8cm. en 62x40cm. Cond.: G
Twee houtsnijwerken 20e eeuw. 1x man met schaap 24x7x6cm. 1x Twee personen met bananentros 17x20x8cm. Cond.: G
Mexicaanse stenen kop 20e eeuw in Inca stijl op houten plaquette 19x20x9cm. Cond.: G
Twee keramiek objecten in Inca stijl (Mexico) 20e eeuw. Schaakbord en Inca krijger 34x34cm. en 21x18cm. Cond.: G
Indonesische mahoniehouten wandconsole voorstellend een roofvogel. 20e Eeuw met mooi snijwerk 40x11x19cm. Cond.: G
Antiek parelmoer met been opbergkistje 19e eeuw. Lichte beschadiging 10x13x8,5cm. Cond.: G
Twee grote lampen Empire-stijl. Voorstellend vrouw met zuil. Metaal, koudbeschilderd 20e eeuw (vermoedelijk Italië) 90x35x24cm. Cond.: G
19e Eeuwse kistje, vermoedelijk voor thee begin 19e eeuw. Mahonie gefineerd, licht beschadigd 13,5x11,5x11,5cm. Cond.: G
Oude Amerikaanse kassa begin 20e eeuw. "The National Cash Register Co. Dayton Ohio USA". Notengefineerd 50x27x22cm. Cond.: G
Bronskleurige scheepshanglamp 21e eeuw in nieuwstaat 60xø28cm. Cond.: G
1 Grote getorste kaarsenkandelaar 45xø15,5cm. 1x Kaarsenkandelaar met bolvoet. 1x beeld van een dansende damespersoon. Allen eind 20e eeuw. Cond.: G