3 Silverplated kaarsenkandelaars eind 20e eeuw 46xø16cm. Cond.: G
Twee antiek ivoren presenteerschaaltjes ca. 1900 3x10x5,5cm. Cond.: G
3 Delen messing. Heilig kruis (48,5x23x13,5cm.) en twee kandelaars (22,5xø10cm.) 20e eeuw. Cond.: G
Aziatisch houtsnijwerk midden 20e eeuw met een voorstelling van een waterbuffel die aangevallen wordt door een krokodil en 3 personen die de buffel proberen te redden 50x16cm. Cond.: G
WMF tafelopzetvoet in Empirestijl ca. 1900. Messing verzilverd. Voet verzilverd met guirlandes 22xø14cm. Cond.: G
Korte damesbontjas gemaakt van nertsenstaarten 20e eeuw Cond.: G
Prachtig gesneden Songue beeld uit Congo. Het beeld is ongeveer 40 jaar oud en 48 cm hoog.
Doos met diverse informatieve boeken o.a; handboek voor het restaureren van schilderijen, Schilderkunst van A tot Z, Kreeft kookboek, Wonen in Groot-Britannië, Antiek encyclopedie, etc. Cond.: G
Messing kroonluchter voor kaarsen Hollands 20e eeuw 47xø50cm. Cond.: G.
Staande metalen Halogeenlamp. 2-Lichts met leeslamp, merk Trio Leuchten Duitsland 185x56x25cm. Cond.: G
6 Diverse schilderijlampjes allen 20e eeuw en elektrisch. 4x 33cm. 1x 22cm. 1x 18cm. Cond.: G
Lange damesbontjas gemaakt van nerts. Donkere kleur 20e eeuw Cond.: G
Klein Tiffany voetlampje met blauw gekleurd kapje 21e eeuw. 31xø15,5cm. Cond.: G
Twee theelichten begin 20e eeuw van vernikkeld koper 10xø15cm. en 11x13x13cm. Cond.: G
Lange dames bontjas gemaakt van nertsenkoppen 20e eeuw Cond.: G
Roodkoperen appelketel met origineel hengsel en deksel 19e eeuw 36x32x24cm. Cond.: G
Grote messing wandschotel ca. 1900 met keramiek voorstelling van Roma Fontana Di Trevi Dall Alto 6,5xø46cm. Cond.: U
Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G
Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G
Tibetaans sieradendoosje met handbeschilderde voorstelling (ook aan de binnenkant).
Engelse tinnen kraantjeskan gemerkt Britannia Philip Asherry & Sons Sheffield begin 20e eeuw 46x25x26cm. Cond.: G
Diverse haardset onderdelen o.a; 2x haarbokken met het gezicht van een man, 1x blaasbalg met koperen voorstelling, pooktang + schepje en een verchroomde kaarsendover. Alles midden 20e eeuw Cond.: G
Oude tabakspijp (Duitsland) met handbeschilderde tabakskop van porselein 20e eeuw. Voorstelling van gemsen en bergen in zeer goede staat. Cond.: U
Antiek pijpje in origneel etui. Duits ca. 1900. Op het pijpje staat een leeuw uitgewerkt uit barnsteen 10cm. Cond.: G
Nikkel chocolade schenkketel met brander ca. 1900 50x22,5x24cm. Cond.: G
Kavel van 6 oude en antieke heilige kruizen van metaal, zilver en parelmoer. Cond.: G
Kavel van 23 kleine heilige kruizen van diverse materialen Cond.: G
Twee Japanse sigarettenhouders. 1x Sigarettenhouder ca. 1920 met gezicht op een dorp, compleet met messing ingelegd 11x8,5cm. 1x Sigarettenhouder ca. 1960 met afbeelding van bamboetakken en vogel, ing...
Engelse stijl bureaulampje zilverkleurig 21e eeuw. Kap is verstelbaar 37x35x20cm. Cond.: G
Doos diversen; 3 koffiemolens, strijkijzer, koperen puddingvormen, snotneus. Cond.: G
2 Wandelstokken. 1x met heft van een Bulldog-hoofd L.:95cm. 1x met een silver plated knop L.: 92cm. Cond.: G
2 Staande schemerlampen met gemarmeleerde uitstraling. Voetstuk en halsstuk zijn van messing. Eind 20e eeuw. 53xø43cm.
Twee antieke petroleumlampen van wit opaline glas 30xø19cm. en 30xø13cm. Cond.: G
2 Antieke mahonie bloempotten met messing 19e eeuw 20xø20cm. Cond.: G
Twee reclameobjecten 20e eeuw. 1 Varken met schrijfbord en 1 schrijfbord met applucaties (hout en kunststof) 56x39x22cm. en 60x40x3cm. Cond.: G
Originele koperen kruithouder gesigneerd J.W. Hawksley, uitgewerkt met druivetakken 21x9x3,5cm. Cond.: G
Antiek wafelijzer en snijmachine eind 19e eeuw van ijzer, koper en hout 34x45x44cm. en 85x13cm. Cond.: G
Antieke Hollandse haal met heksenketel 18e-19e eeuw, bodem kapotgescheurd 90x7x5cm. en 18xø28cm. Cond.: G
Twee Indonesische houten plaquettes. Snijwerk 2 en 3 dimensionaal van bloemen en dansers. 46x20x2cm. en 44x26x2,5cm. Cond.: G
Oude Amerikaanse kassa begin 20e eeuw. "The National Cash Register Co. Dayton Ohio USA". Notengefineerd 50x27x22cm. Cond.: G
Chinees of Japans schrijfkistje begin 20e eeuw met inlegwerk. Binnenkant zwarte lak. met sleutel 32x25x9cm. Cond.: G
Kandelaar in Empire stijl van koper met zwart metaal 20e eeuw 52x22x22cm. Cond.: G