Twee antieke Aziatische houtsnijwerken van een draak en een man 20x9x5cm. en 35x18x9cm. Cond.: G
2 Indonesische boerenmessen met originele schede. beide met snij- en kerfwerk midden 20e eeuw. 26x5,5cm. en 21x5,5cm. Cond.: G
Twee Egyptische reproducties van een valk en een kat. Herkomst Musee Du louvre (Ateliers de Moulage). Marmeren sokkel, beeld is keramiek gezwart 25x24x10cm. en 16,5x7x9cm. Cond.: U
Kavel van 23 kleine heilige kruizen van diverse materialen Cond.: G
Hollandse aardewerk voorraadkruik gemerkt Van Kleef & Zoon Den Haag ca. 1900 35xø22cm. Cond.: G
Vijf diverse replica netsuke's midden 20e eeuw. 4x Kunststof (liggende leeuwin, zittende hond, appje, muisjes) 1x Houten beeldje van twee aapjes. Cond.: G
Cassette met 35 Jugendstil medailles, Frankrijk 27x30x3cm. Cond.: G
Twee delen cloisonne. 1x Tafelbelletje ca. 1900 gedecoreerd met bloemen H.: 7cm. 1x Vaasje met afbeelding van een vogel staand op een rots bij zee ca. 1920 8,5xø5cm. Cond.: G
7 Delen tin eind 20e eeuw. 2 Eikeltjeskannen, 3 maatbekers en 2 schalen Cond.: G
3 Delen tin 20e eeuw. 1 Fruitschaal en 2 borden in goede staat ø30cm. Cond.: G
Tinnen 5-armige kaarsenkandelaar midden 20e eeeuw 30x28x28cm. Cond.: G
Altaar kruis uit Ethiopie van een koptische kerk in Lalibela. Met 3 handbeschilderde ikonen. Dit altaar is meer dan 35 jaar oud en 42 cm hoog.
Oude kraantjeskan (34x21x14cm.) en rokerssetje 8xø8cm. (koper) 20e eeuw. Bolpootje mist Cond.: G
Antieke koperen jardiniere 19e eeuw. Empire revival ca. 1880. Vermoedelijk Duits of Frans 16x22x19cm. Cond.: U
Twee koperen vazen ca. 1910. Engels met bloemmotief 29xø14cm. Cond.: G
Twee koperen vazen ca. 1910. Holland in zeer goede staat 23xø11cm. Cond.: U
Antieke koperen petroleumlamp ca. 1900 (kap is beschadigd) 67xø37cm. Cond.: R
Franse Galle stijl lampevoet. Gekleurd glas met Jugendstil motieven. Onderin de voet 1 fitting en bovenop 1 fitting 21e eeuw. Geen lampekap 24xø18,5cm. Cond.: G
Houten Ikoon uit Ethiopie, met de handbeschilderd en is ouder dan 40 jaar.
Processie kruis uit Ethiopie met een handbeschilderde ikoon van een Koptische kerk uit Axum. Het kruis is meer dan 40 jaar oud en 36 cm hoog.
Roomstelletje van Douwe Egberts.Silver plated Melkannetje, suikerpotje en onderschoteltje 20e eeuw Cond.: G
Silverplated etagere met 3 etages eind 21e eeuw met bewerkte handvaatjes 45xø25cm.
Twee koperen wandlampen met rocailles begin 20e eeuw 31x11x22cm. Cond.; G
Antieke koperen wandlamp ca. 1900 in Louis Seize stijl 27x27x9cm. Cond.: G
Hangpetroleumlamp 20e eeuw. Bruin keramiek met koperen brander 53xø37cm. Cond.: G
Eikenhouten kistje ca. 1920 met houtsnijwerk op het deksel in bladmotief 8x29x22cm. Cond.: G
Antieke bronzen wandlamp ca. 1900, rijkelijk uitgewerkt 44x42x9cm. Cond.: G
5 Boeken van Reuters (Origineel een 12 delige serie). Uitgegeven door Hans B. grube, gedrukt door Deutsches Verlagshaus Bong & Co. Berlin - Leipzig-Wien-Stuttgart Cond.: G
Oude gietijzeren fotolijst met putti en vrouw 20e eeuw. Jugendstil motief 35x19x2cm. Cond.: G
Messing antieke siervaas met medaillons ca. 1880 in Empire stijl. Licht bedeukt 28x19xø15cm. Cond.: G
18e Eeuwse beddepan van roodkoper met gietijzeren steelhouder en gezwarte gedraaide steel L.: 86cm. Cond.: G
Twee koperen boekensteunen met olifanten 20e eeuw 14x11x4cm. Cond.: G
Antieke petroleumcomfort ca. 1900. Van emaille met gietijzer. gemerkt Georg Haller Ottensen Hamburg 21xø21cm. Cond.: G
Bronzen wierookbrander (Japans of Chinees) 19e-20e eeuw in de vorm van handen 17xø10cm. Cond.: G
3 Delen messing begin 20e eeuw. Stoffer en blik en een kambakje. Cond.: U
Antieke borstelset kopergeslagen ca. 1900 met Hollandse voorstelling 33x19x5cm. Cond.: G
Antieke koperen cachepot kopergeslagen ca. 1900 met bloemdecor 20xø25cm. Cond.: G
Hangpetroleumlamp 20e eeuw, geheel wit uitgevoerd van aardewerk 43xø27cm. Cond.: G