Diese Webseite verwendet Cookies

06. Januariveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 7. Januar 2011 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Koperen mijnwerkerslamp + pot
Startpreis 30 EUR

2 Aziatische snijwerken
Startpreis 35 EUR

Twee antieke Aziatische houtsnijwerken van een draak en een man 20x9x5cm. en 35x18x9cm. Cond.: G

2 Indische messen
Startpreis 30 EUR

2 Indonesische boerenmessen met originele schede. beide met snij- en kerfwerk midden 20e eeuw. 26x5,5cm. en 21x5,5cm. Cond.: G

Kavel diversen
Ergebnis: 25 EUR

6 Heilige kruizen
Ergebnis: 40 EUR

Rijtuig stoof
Startpreis 20 EUR

Toeter
Startpreis 30 EUR

Antieke automobiel toeter (Hella nikkel) ca. 1920 41xø9,5cm. Cond.: G

Kat + Valk
Ergebnis: 35 EUR

Twee Egyptische reproducties van een valk en een kat. Herkomst Musee Du louvre (Ateliers de Moulage). Marmeren sokkel, beeld is keramiek gezwart 25x24x10cm. en 16,5x7x9cm. Cond.: U

23 Heilige kruizen
Ergebnis: 40 EUR

Kavel van 23 kleine heilige kruizen van diverse materialen Cond.: G

Aardewerk kruik
Ergebnis: 30 EUR

Hollandse aardewerk voorraadkruik gemerkt Van Kleef & Zoon Den Haag ca. 1900 35xø22cm. Cond.: G

Doos boeken
Ergebnis: 50 EUR

5 Netsuke's
Startpreis 50 EUR

Vijf diverse replica netsuke's midden 20e eeuw. 4x Kunststof (liggende leeuwin, zittende hond, appje, muisjes) 1x Houten beeldje van twee aapjes. Cond.: G

Cassette met 35 medailles
Ergebnis: 90 EUR

Cassette met 35 Jugendstil medailles, Frankrijk 27x30x3cm. Cond.: G

Vaasje + Bel
Ergebnis: 30 EUR

Twee delen cloisonne. 1x Tafelbelletje ca. 1900 gedecoreerd met bloemen H.: 7cm. 1x Vaasje met afbeelding van een vogel staand op een rots bij zee ca. 1920 8,5xø5cm. Cond.: G

2 Japanse sigarettendoosjes
Ergebnis: 40 EUR

Staande lamp
Ergebnis: 9 EUR

3 Poederdozen
Startpreis 35 EUR

7 Delen tin
Ergebnis: 14 EUR

7 Delen tin eind 20e eeuw. 2 Eikeltjeskannen, 3 maatbekers en 2 schalen Cond.: G

Divers tin
Ergebnis: 10 EUR

3 Delen tin
Startpreis 20 EUR

3 Delen tin 20e eeuw. 1 Fruitschaal en 2 borden in goede staat ø30cm. Cond.: G

Tinnen rookstel 1910
Startpreis 10 EUR

Tinnen olie- en azijnstel
Ergebnis: 90 EUR

8 Deel tin
Ergebnis: 30 EUR

8 Delen oud tinwerk; schotels, kommen en kannen 19e-20e eeuw. Cond.: G

Tinnen kandelaar
Startpreis 20 EUR

Tinnen 5-armige kaarsenkandelaar midden 20e eeeuw 30x28x28cm. Cond.: G

Tinnen kraantjeskan
Ergebnis: 22,5 EUR

Tinnen kraantjeskan Holland 20e eeuw 36xø14cm. Cond.: G

5 Deel tin
Ergebnis: 18 EUR

5 Delen tin 20e eeuw; sierschotel, peperbus, maten Cond.: G

Masker, Songye
Startpreis 20 EUR

Masker van de Songye stam uit Congo. het is ongeveer 25 jaar oud.

Masker, Pende
Ergebnis: 15 EUR

Pende masker uit Congo. Het masker is meer dan 40 jaar oud.

Fang masker, gekleurd
Startpreis 20 EUR

Traditioneel lang Fang masker, gekleurd

Tropisch houten schaal
Startpreis 25 EUR

Fang masker, bruin
Startpreis 20 EUR

Traditioneel lang Fang masker, bruin

Piano kandelaar
Ergebnis: 30 EUR

Jugendstil messing piano kandelaar ca. 1910 23x14x11cm. Cond.: U

Altaar kruis
Startpreis 75 EUR

Altaar kruis uit Ethiopie van een koptische kerk in Lalibela. Met 3 handbeschilderde ikonen. Dit altaar is meer dan 35 jaar oud en 42 cm hoog.

5 Delen messing +tinnen kruik
Ergebnis: 10 EUR

Koperen wandlamp
Kein Mindestpreis

Koperen maat
Ergebnis: 10 EUR

Kraantjeskan en rokerssetje
Startpreis 20 EUR

Oude kraantjeskan (34x21x14cm.) en rokerssetje 8xø8cm. (koper) 20e eeuw. Bolpootje mist Cond.: G

Koperen avondmaal
Startpreis 125 EUR

5-Armige kaarsenstandaard
Startpreis 50 EUR

Koperen jardiniere
Ergebnis: 70 EUR

Antieke koperen jardiniere 19e eeuw. Empire revival ca. 1880. Vermoedelijk Duits of Frans 16x22x19cm. Cond.: U

2 Koperen vazen
Ergebnis: 25 EUR

Twee koperen vazen ca. 1910. Engels met bloemmotief 29xø14cm. Cond.: G

2 Koperen vazen
Ergebnis: 15 EUR

Twee koperen vazen ca. 1910. Holland in zeer goede staat 23xø11cm. Cond.: U

2 Koperen lampen
Startpreis 15 EUR

Twee koperen lampen 20e eeuw. 60xø15cm. en 35xø14cm. Cond.: G

Bijbelstandaard + 2 bijbels
Ergebnis: 90 EUR

Koperen petroleumlamp
Startpreis 30 EUR

Antieke koperen petroleumlamp ca. 1900 (kap is beschadigd) 67xø37cm. Cond.: R

Doos diversen
Startpreis 35 EUR

Doos diverse o.a; ketel, koetslamp, koffiemolen etc. Cond.: G

Galle stijl lamp
Ergebnis: 35 EUR

Franse Galle stijl lampevoet. Gekleurd glas met Jugendstil motieven. Onderin de voet 1 fitting en bovenop 1 fitting 21e eeuw. Geen lampekap 24xø18,5cm. Cond.: G

Lalibela kruis
Startpreis 25 EUR

Klein Lalibela Processie kruis uit Ethiopie.

2 Waxinelichthouders
Startpreis 40 EUR

Ikoon, Ethiopië
Startpreis 35 EUR

Houten Ikoon uit Ethiopie, met de handbeschilderd en is ouder dan 40 jaar.

Processie kruis
Startpreis 75 EUR

Processie kruis uit Ethiopie met een handbeschilderde ikoon van een Koptische kerk uit Axum. Het kruis is meer dan 40 jaar oud en 36 cm hoog.

Stoofje
Kein Mindestpreis

Chinese sieradenkist
Ergebnis: 80 EUR

Lamp
Ergebnis: 10 EUR

Bureaulamp
Ergebnis: 40 EUR

Petroleumlamp
Ergebnis: 10 EUR

Messenset
Ergebnis: 50 EUR

24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.

Verzilverd roomstelletje
Startpreis 10 EUR

Roomstelletje van Douwe Egberts.Silver plated Melkannetje, suikerpotje en onderschoteltje 20e eeuw Cond.: G

Etagere
Ergebnis: 25 EUR

Silverplated etagere met 3 etages eind 21e eeuw met bewerkte handvaatjes 45xø25cm.

2 Koperen wandlampen
Startpreis 30 EUR

Twee koperen wandlampen met rocailles begin 20e eeuw 31x11x22cm. Cond.; G

2 Schilderijlijsten
Ergebnis: 20 EUR

Bijbel 1919
Kein Mindestpreis

Bronzen wandlamp
Startpreis 80 EUR

Theestoof
Kein Mindestpreis

Divers klein spul
Ergebnis: 5 EUR

Doos diverse decoratieve objecten 20e eeuw. Cond.: U

Koperen wandlamp
Ergebnis: 30 EUR

Antieke koperen wandlamp ca. 1900 in Louis Seize stijl 27x27x9cm. Cond.: G

Hangpetroleumlamp
Kein Mindestpreis

Hangpetroleumlamp 20e eeuw. Bruin keramiek met koperen brander 53xø37cm. Cond.: G

Eiken kistje
Startpreis 20 EUR

Eikenhouten kistje ca. 1920 met houtsnijwerk op het deksel in bladmotief 8x29x22cm. Cond.: G

Bronzen wandlamp
Startpreis 80 EUR

Antieke bronzen wandlamp ca. 1900, rijkelijk uitgewerkt 44x42x9cm. Cond.: G

5 Boeken
Ergebnis: 25 EUR

5 Boeken van Reuters (Origineel een 12 delige serie). Uitgegeven door Hans B. grube, gedrukt door Deutsches Verlagshaus Bong & Co. Berlin - Leipzig-Wien-Stuttgart Cond.: G

Gietijzeren fotolijst
Startpreis 15 EUR

Oude gietijzeren fotolijst met putti en vrouw 20e eeuw. Jugendstil motief 35x19x2cm. Cond.: G

2 Bronzen fotolijsten
Ergebnis: 25 EUR

Twee bronzen fotolijsten met putti 39x26x1,5cm. Cond.: G

Messing siervaas
Startpreis 35 EUR

Messing antieke siervaas met medaillons ca. 1880 in Empire stijl. Licht bedeukt 28x19xø15cm. Cond.: G

Beddepan, 18e eeuw
Startpreis 80 EUR

18e Eeuwse beddepan van roodkoper met gietijzeren steelhouder en gezwarte gedraaide steel L.: 86cm. Cond.: G

Bronzen fotolijst
Ergebnis: 25 EUR

Bronzen fotolijst met putti 36x2x23cm. Cond.: G

Bronzen lamp
Startpreis 150 EUR

2 Koperen boekensteunen
Startpreis 15 EUR

Twee koperen boekensteunen met olifanten 20e eeuw 14x11x4cm. Cond.: G

Antieke koperen wandlamp
Kein Mindestpreis

Antieke wandlamp ca. 1900 van koper. 29x9x22cm. Cond.: U

Petroleumcomfort
Kein Mindestpreis

Antieke petroleumcomfort ca. 1900. Van emaille met gietijzer. gemerkt Georg Haller Ottensen Hamburg 21xø21cm. Cond.: G

Wierookbakje
Ergebnis: 60 EUR

Bronzen wierookbrander (Japans of Chinees) 19e-20e eeuw in de vorm van handen 17xø10cm. Cond.: G

Messing lampje
Ergebnis: 3 EUR

Messing wandlamp met putti 20e eeuw 30x8x10cm. Cond.: U

2 Amfora's
Ergebnis: 120 EUR

3 Delen messing
Ergebnis: 20 EUR

3 Delen messing begin 20e eeuw. Stoffer en blik en een kambakje. Cond.: U

4 Delen verzilverd
Kein Mindestpreis

2 Theelichten
Ergebnis: 45 EUR

Stel pianokandelaars
Startpreis 80 EUR

Borstelset
Ergebnis: 30 EUR

Antieke borstelset kopergeslagen ca. 1900 met Hollandse voorstelling 33x19x5cm. Cond.: G

Stel pianokandelaars
Startpreis 80 EUR

2 Houten figuren
Kein Mindestpreis

Lamp
Startpreis 55 EUR

Holland-Amerika postkaarten
Kein Mindestpreis

Koperen cachepot
Kein Mindestpreis

Antieke koperen cachepot kopergeslagen ca. 1900 met bloemdecor 20xø25cm. Cond.: G

Postkaarten
Ergebnis: 10 EUR

Hangpetroleumlamp
Kein Mindestpreis

Hangpetroleumlamp 20e eeuw, geheel wit uitgevoerd van aardewerk 43xø27cm. Cond.: G

Antieke barometer ca. 1900
Ergebnis: 70 EUR

4 Oude etsplaten
Startpreis 40 EUR