Grote 18e eeuwse Petrus met bijbel. Originele polychromie in zeer goede staat 122x37x40cm. Cond.: G
Grote bronzen Art Deco stijl sculpture van een zittende beer. Naar Marels 21e eeuw. Geheel rustend op zwart marmeren sokkel 52x43,5x27,5cm. Cond.: U
Bronzen sculpture voorstellend een dikke naakte dame, gemaakt naar voorbeeld van Botelli. Eind 20e eeuw. Staand op klein zwart marmeren sokkeltje 30,5x15x15cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur met marmeren sokkel gemerkt 1985 nr. 23/39. Abstract waarschijnlijk Ruurd Hallema 23,5x10x4cm. Cond.: U
Grote bronzen Art deco stijl sculptuur naar voorbeeld van B. van Straeten. Voorstellend een Art Deco gier met vleugels gespreid 53x41x24cm. Cond.: G
2 Bronzen kaarsenkandelaars in de vorm van een sphinx 21e eeuw. Gesigneerd Milo 22x8,5x10cm. Cond.: G
Bronzen beeld, voorstellend een Aziatisch tang paard, van de bronsgieterij Güss Strehle. van de Collectie Bucher-Buchner Hannover. Beeld is midden 20e eeuw, geheel staand op wit marmeren originele sok...
Groot beeld (compositie) gesigneerd naar Ch. Levy ca. 1900. getiteld "Commerce" 63x27x24cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Bronzen sculpture voorstellend een dikke naakte dame, gemaakt naar voorbeeld van Botelli. Eind 20e eeuw. Staand op klein zwart marmeren sokkeltje 30,5x15x15cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een leeuw eind 20e-begin 21e eeuw. geheel staand op marmeren sokkel 25x40x16cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Groot traditioneel masker van de Igbo uit Nigeria Het masker is 56 cm hoog.
Compositie beeld van een officier 20 eeuw. Brons gepatineerd in goede staat 27x13x7cm. Cond.: G
Ongesigneerd beeld 20e eeuw. Brons patina (lood), edelman met hoed 28x12x11cm. Cond.: G
Bronzen Aziatisch hoofd met vier gezichten 19e of 20e eeuw (China of Japan) 21x19x18cm. Cond.: G
Bronzen Jugendstil stijl wandplaquette, Frans 20e eeuw met voorstelling van een buste van een jonge vrouw. Geheel op marmeren achterplaat 41x31cm. Cond.: G
Paard met man (compositie) ca. 1900, waarschijnlijk naar Remmington in goede staat 34x38x15cm. Cond.: G
Bronzen beeld, voorstellend een naakte vrouw in danshouding 21e eeuw. Zwart marmeren sokkel 45x18x12cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Abstract bronzen figuur van een viool spelende man eind 20e eeuw. 48x16x14,5cm. Cond.: G
Zeer zeldzaam en oud Grebo masker uit Liberia. Dit masker is meer dan 80 jaar oud.
Bronzen beeld eind 20e eeuw. Voorstellend een kakelende haan. Haan heeft Aziatische munten aan elkaar gereigd met een touw over de rug lopend. 36,5x26x11cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een stier in gevechtshouding 21e eeuw 22x32x16cm. Cond.: G