Antieke Franse tandheugelklok van messing. Circa 1920. Uurwerk beweegt zicht naar beneden. Grote zichtbare balans. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker met facet geslepen glas. Circa 1900. Gemerkt A.C.C. Voorste venster randschade. Inclusief origineel foedraal. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.
Kleine miniatuur Hinterzappler pendule onder originele glazen stolp. Romaanse kerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse bracketklok met negen bellen carillon. Silent functie + één melodie. Grote bronzen gegraveerde bracket, snek uurwerk, uurslag op grotere bel, vergulde bronzen ornamenten. ...
Zeer grote 19e eeuwse wortelnoten Zaanse klok met atlas + wekkerfunctie. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Junghans tafelklok met kwartierslag. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule. Circa 1840. Diana met jachthond. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + touwtjesslinger. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Circa 1890. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok met wekkerfunctie + speeldoos. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde messing reiswekker met bel. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In zeer goede staat.
Duitse notenhouten pronkvrijslinger met messing beslag. Ongemerkt uurwerk. Weekloper met halfuur-slag. Messing gereinigd. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Twee antieke klokken. Circa 1900. 1x Tafelklok, verguld, compositie metaal. 1x Duitse wekker-tafelklok met speelwerk, van notenhout. Afmeting: 18 - 46 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Antieke Belgische staande klok. 19e Eeuw. Jacobus v.d. Walle tot Gendt. Teakhout. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, twee bellen. Datum + seconden. Behoeft nieuw touw. Afmeting: H 223 cm. In goede staat...
Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met vergulde bronzen putti met fakkel en vlinder. Circa 1840. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Minimale chips marmer. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antiek Frans onyx klokkenstel met kaarskandelaren + compositie metalen vrouw met druiventros. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Klok behoeft reiniging. Afmeting: 40 - 46 cm. In...
Antieke Franse compositie metalen vergulde pendule met albast. Circa 1870. Landarbeider met ploeg. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Carl Werner regulateur met pronkslinger. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Gemerkt met hoefijzer. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans regulateur van notenhout. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse notenhouten Warmink tafelklok met bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Weekloper met halfuur-slag op twee bellen. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Engelse schoolklok. Mahoniekleurig. Circa 1900. Trade Mark M.C. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekker. Circa 1900. Jongen met kat. Originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Engelse wortelnoten tafelklok met maanstand en halfuur-slag. Weekloper + messing versieringen. 20e Eeuw. Eén veer te strak opgedraaid. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing glaspendule met brocot systeem + facet geslepen glas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Opdraaiveren goed. Afmeting: 27,5 x 17 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen pendule met soldaten, titel propartria. Zijkant met twee sierstukken. Achtdaags stil uurwerk. Ongereiningd. Afmeting: 94 x 40 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met vrouw/vogels en fluit. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 47 x 35 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Franse kolompendule van palissanderhout met floraal intarsia. Gesigneerd. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: H 42 cm. In zeer goede staat.
Kleine antieke Franse messing glaspendule met kwikslinger en facet geslepen glas. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Opdraaiveren goed. Afmeting: 23 x 11,5 x 13,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie polychromie, door William Foundain London. Achtdaags-uurwerk met slagwerk op bel + seconden aanwijzing. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans klokkenstel van messing. Historisme. Circa 1890. Achtdaags stil uurwerk, met veerslinger. Eén bobeche gelijmd. Afmeting: 48 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse klokkendrager met signatuur Auguste Moreau. Kogelklok. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag. Eén wijzer mist. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse Carrara marmeren lyra pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Parijs uurwerk. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Zeer grote Franse watervalklok van compositie metaal. met putti, spiegel en zichtbare slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 81 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit eikenhouten pronkvrijslinger. Gemerkt Carl Werner. Fabriksmarke 148360. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Brons gereinigd. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antieke Friese stoelklok met wekker. Originele beschildering en vergulding. Circa 1890. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met halfuur-slag. Afmeting: 33 x 25 x 13 cm. Eén deurtje vernieuwd. In goede staat.
Massieve notenhouten pendule met mandoline spelen Pierrot. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags F.H.S. uurwerk met enchappement + repetitie slagwerk op twee bellen. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans Westminster tafelklok van notenhout. Kwartierslag op vier gongstaven. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antieke eiken klok met intarsia. Voor de Engelse markt. Circa 1900. Met Frans achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. H 27,5 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig marmeren klokkenstel. Art Deco. Circa 1925. Achtdaags-stil uurwerk. Functie niet getest. Afmeting: 28 x 41 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Art Deco staande klok van Gustav Becker Silecia. Circa 1920. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Metalen Warmink wandklok. Gotische stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Zeer grote Franse marmeren pendule. Circa 1880. Lichte randschade. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 x 44 x 21 cm. In redelijke staat.
Eikenhouten Friese kortstaart klok met wekkerfunctie. Wijzerplaat overgeschilderd. Circa 1800. Afmeting: 98 cm. In redelijke staat.
Grote eikenhouten Friese burgermeester staartklok met achter-glas-schilderij. Mooie wijzerplaat. Wekkerfunctie. Circa 1880. Louis Seize. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule. Met edelman, boek en schilderspalet. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 49 x 55 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Franse wortelnoten pendule met datum-aanduiding en thermometer. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen Franse pendule met figuur van man met pistool, met beweegbare arm. Circa 1900. Achterplaat mist. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse pendule met vergulde bronzen ornamenten. Enchappement, stil uurwerk, achtdaags. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit Junghans regelateur. Circa 1880. Kroon + torentje mist. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke kalenderklok van messing. Circa 1920. Kalender is compleet en goed, opdraaiveer zit vast. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Prachtige grote Franse antieke palisanderhouten Charles Dix wandklok met florale intarsia en vergulde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 48 x 38 x 15 cm. In zeer ...
Antieke Franse vogelkooi Tournant klok met automaat. Messing. Bol in vogelkooi draait + vogel beweegt. Circa 1900. Veer zit vast. Afmeting: H 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame antieke miniatuur pendule van brons met hert figuur. 19e Eeuw. Empire. Wijzer mist. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine 19e eeuwse verzilverde Vorderzappler pendule onder originele glazen stolp. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse tafelklok met rijk gestoken klokkenkast + Westminster uurwerk. Kwartier-slag op vijf gongstaven. Gemerkt M.B. Nr. 58169. Circa 1890. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Retour de Egypt pendule. Verguld compositie metaal. Met porseleinen plaquettes en wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Pootje beschadigd. Afmeting: 38 cm. In re...
Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met Grieks figuur + zuil met tekst. Virgilio Marone. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 61 x 44 x 19 cm. In goede st...
Antieke Franse bronzen miniatuur pendule. Circa 1880. Arabische vormgeving. Achtdaags enchappement uurwerk, met emaille wijzerplaat. Eén glazen strassteen mist bij wijzerplaat-omranding. Afmeting: 26 ...
Oude koekoeksklok. Duitsland. Circa 1930. Met hertengewei. Lichte wormbeval. Afmeting: 60 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder hangklok met messing uurwerk en emaille wijzerplaat, glas mist. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. Afmeting: 37,5 x 31,5 x 12 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met koude beschildering en bloemslinger. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk met ankergang. Afmeting: 45 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Antieke messing scheepsklok voor nachtlicht. Met rondom facet geslepen glas. Paris deposé. Met enchappement uurwerk, achtdaags. Kaarshouder mist. Afmeting: 25 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Jaren '80 Memphis-stijl metalen polychorme tafelklok met batterij functie. Afmeting: 15,5 x 18 x 3,5 cm. In goede staat.
Art Deco bureauklok. Circa 1925. Marmer met bronzen raaf + vos. Frankrijk. Uurwerk loopt niet. Afmeting: 19 cm. Verder in goede staat.
Antieke Franse, neo rococo pendule. Strijdwagen model. Compositie metaal. Vrouw met druiven/bachussen. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 37 x 36 x 21 cm. In goede s...
Antieke eikenhouten Friese staartklok. Antiek uurwerk. Echter wijzers aangesloten op batterij-uurwerk. Met messing bollen + origineel beschilderde wijzerplaat. Oudere restauratie. Afmeting: 137 cm. In...
18e Eeuwse Engelse staande klok met datum. Eén-daags uurwerk. Wijzers missen. Afmeting: H 187 cm. Verder in redelijke staat.
Antieke Duitse eikenhouten jugendstil pendule met stil uurwerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Junghans regulateur met eigenbouw klokkast. 20e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker regulateur. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1890. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Zware Engelse messing scheepsklok met centrale secondenwijzer. Circa 1930. F.W. Elliot Ltd Croydon. Afmeting: 8,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag + touwtjesslinger. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse Schwarzwalder klokkendrager. Compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde messing tafelklok met emaille wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en touwtjesslinger. Dorsan Brevete Paris. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule met vergulde messing versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Glaasje kapot. Marmer gaaf. Afmeting: 53 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse Charles Dix pendule van porselein. Circa 1840. In de stijl van Jacot Petit. Wijzerplaat beschadigd, helft sabel mist. Verder in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjessli...
Antieke Duitse eikenhouten Lenzkirch pendule. Aug nr. 822269. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Friese stoelklok met datum aanduiding en maanstand + maandstand. Mogelijk gesigneerd. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse pendule met twee kinderen en fruitboomrank. Compositie metaal. Op rood-marmeren basement. Titel: Maraudeurs. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 70 cm. In goed...
Antieke Franse empire comtoise met spillegang en vouwslinger. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 39 x 25 x 15 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule met Sevres porselein. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Charles Dix stierpendule met bloemen/hagedis en putti decor. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke Franse wand Cartelklok van brons met emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen wekkerklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Wijzers missen, verder in goede staat. Afmeting: 28 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekker. Vrouw op ezel. Wijzer wekker mist. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.
Schwarzwalder metalen klokkenman. Koud beschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse vergulde compositie metalen pendule met porseleinen Sevres plaquettes. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme reiswekker van messing. Circa 1890. A.W. & Co. Freiburg. Opdraaiveer is goed. Behoeft wel reiniging. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe kolomklok met intarsia en emaille cartouches. Albast wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag. Oude wormbeval. Afmeting: H 53 cm. In redelijke staat.
Grote zware antieke Duitse smeedijzeren Lenzkirch pendule met zuilen. Neo gotisch. Circa 1920. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Duitse jugendstil kopergeslagen pendule met spreuk; 'Fort ist Fort, Hin ist Hin, drum beginn'. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans klokkenstel van marmer met figuren in prieel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 30 x 32 x 13 cm. In redelijk/goede staat.