Antiek Hollands wandkleed. Appeltjes van oranje. Circa 1880. Afmeting: 170 x 123 cm. In goede staat.
Oud Perzisch bidkleed met vogel decor. Rood. Belutsch. Afmeting: 146 x 80 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Bakara. Rood floraal. Afmeting: 154 x 97 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Herat Beloutch. Aardetinten. Afmeting: 132 x 87 cm. In goede staat.
Een antiek met gouddraad geborduurd zijden kleed met franjes. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 150 x 150 cm. In goede staat.
Oosters wandkleed met gouddraad en ijzeren ringen. Met dieren decor; olifant, stier, paard, hert. 20e Eeuw. Afmeting: 148 x 71 cm. In goede staat.
Handgeknoopt kleed. Rood van kleur, met in de omranding blauw. Op de hoek is een jaartal en naam verwerkt 1947 Gahbi?. Afmeting: 171 x 110 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Soumack. Floraal/bont decor. Afmeting: 150 x 90 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood-oranje van kleur. Afmeting: 260 x 150 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed. Rood-oranje van kleur. Afmeting: 260 x 150 cm. In goede staat.
Twee handgeknoopte Perzische kleden, waarvan één kleed met poezen decor. Afmeting: 190 x 95 cm. + 115 x 80 cm. In goede staat.
Oosters handwerk wandkleed met tijger decor. 20e Eeuw. Afmeting: 137 x 93 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed. Bont, floraal decor. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed met prachtig medaillon in het midden. Rand iets gerafeld. Afmeting: 210 x 125 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude diverse Perzische lopers/kleden. 20e Eeuw. Afmeting: 140 - 160 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. 20e Eeuw. 1x Floraal + dieren. 1x Chaja Choray. Afmeting: 118 x 88 cm. + 127 x 85 cm. In goede staat.
Twee handgeknoopte Perzische kleden. Beiden rood van kleur. Afmeting: 190 x 130 cm. + 130 x 110 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed. Rood-oranje en blauw van kleur. Afmeting: 210 x 140 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed. Rood-blauw van kleur. Kopse randen gerafeld. Afmeting: 190 x 103 cm. Redelijke staat.
Twee handgeknoopte Perzische kleden. 1x Rood van kleur + 1x Rood-oranje van kleur. Afmeting: 155 x 92 cm. + 160 x 110 cm. In goede staat.
Handgeknoopte Perzische loper. Voornamelijk rood van kleur. Afmeting: 270 x 75 cm. In goede staat.
Perzisch kleed met groot medaillon + bloem decor. Met signatuur. Afmeting: 250 x 165 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed met diverse kleuren, onder andere rood, blauw. Afmeting: 245 x 140 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Creme-roze, floraal decor. Afmeting: 95 x 148 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed. Blauw, oranje gekleurd. Floraal decor. Afmeting: 130 x 92 cm. In goede staat.
Kleurrijk oud Perzisch kleed. Floraal decor. Afmeting: 196 x 137 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood van kleur, met bloemvaas/vogel op tak decor. Afmeting: 200 x 165 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt met bloem decor. Afmeting: 200 x 135 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed. Grijs-blauw, floraal decor. Afmeting: 168 x 245 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Kleur: blauw .Floraal decor. Iets sleets. Afmeting: 160 x 103 cm. In redelijke staat.
Handgeknoopt zijden kleed. Met voorstelling van rozen uitlopend in pot, met diverse bloemen/vogels decors. Afmeting: 223 x 140 cm. In goede staat.
Fijn geknoopt klein zijden kleed met floraal decor. Afmeting: 199 x 152 cm. In goede staat.
Oud Perzisch bidkleed. Beige. Panderman, Turkije. Afmeting: 171 x 117 cm. In goede staat.
Groot antiek Perzisch kleed. Floraal. Met oudere restauratie + gebruikssporen. Afmeting: 212 x 156 cm. In goede staat.
Lange oude/antieke perzische loper met floraal decor en meerkleurig, cond G. 94x325 cm
Zeer groot Perzisch kleed. Bidjar. Floraal, meer kleurig. Afmeting: 310 x 203 cm. In goede staat.
Antiek Perzisch kleed met rode rozen. Karabag. Afmeting: 244 x 140 cm. In goede staat.
Prachtig handgeknoopt zijden kleed met opgehoogde jachtmotieven. Decor van zeven jagers te paard en diverse dieren. Kleed heeft twee gaten welke gerepareerd dienen te worden. Afmeting: 214 x 137cm. In...
Zeer lange oude Perzische loper met floraal decor. Behoeft reiniging. Afmeting: 530 x 99 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed, Afschari. Met vogels in boom decor. Blauw/rood. Afmeting: 186 x 141 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met figuren. Karabag. Beige/aardetinten. Afmeting: 210 x 134 cm. In goede staat.
Zeer groot oud Perzisch kleed met floraal decor. Meerkleurig. Afmeting: 250 x 390 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met figuren decor. Beige/aardetinten. Kirman. Afmeting: 207 x 140 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Perzisch kleed, Afschari. Met figuren/floraal decor. Afmeting: 181 x 160 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met figuren decor. Laver Kirman. Beige/aardetinten. Afmeting: 228 x 141 cm. In goede staat.
Antiek Perzisch fijngeknoopt kleed van zijde. Keschan. Floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 220 x 148 cm. In goede staat.