Smeedijzeren tafellamp met ice-crack glazen bol uit de 30-er jaren. Mogelijk Schneider. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Moderne metalen designlamp met getorste metalen lamellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 193 cm. In goede staat.
Antieke messing tafellamp gemaakt van een kerkelijke kaarskandelaar. Circa 1900. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Grote drie-lichts Italiaanse houtgesneden vergulde + verzilverde houten putti lamp op Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 170 cm. In goede staat.
Twee antieke jugendstil plated lampenvoeten met druivenranken decor. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Twee neo gotische verstelbare bronzen kaarskandelaren met dondergoden. 19e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Oosterse robijnrode glazen hanglamp met filigrain koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: circa 39 x Ø 21 cm. In goede staat.
Groot lot antieke theelichten, kandelaren. Oud + antiek. Messing et cetera. Circa 1900 en later. Leuk lot!! Afmeting: 10 - 55 cm. In goede staat.
Fraaie silver-plated kandelaar op een ronde voet met 3 lichten waarvan 2 aan gedraaide armen. 12x27x30cm. In goede staat
Kapitale 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaar met acanthusbladeren, klauwpoten en engelenkoppen. Gewicht: 32 kilo. Afmeting: H 125 cm. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren met druiven. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen kerkelijke kaarskandelaren. Neo gotisch. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
17e Eeuwse antieke bronzen kandelaar. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee bronzen kaarskandelaren. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse plated messing wierookbrander, Godslamp. Barok stijl. Afmeting: 30 x Ø 11 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; maten, houders et cetera. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Vier antieke tinnen (soep)lepels. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: L 30 - 40 cm. In goede staat.
Drie delen antiek tin. Bestaande uit: Grote 2 liter maatkan + bodemmerk. 18e - 19e Eeuwse klepkan met bodemmerk. En een Duitse Fayence bierpul met paard/vlinder decor. Afmeting: H 25 - 26cm. In goede...
18e Eeuwse handbeschilderde tinnen kraantjeskan. Floraal/figuren decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee grote gesigneerde tinnen (wand)schalen. Jugendstil. Circa 1900. Gesigneerd met Achille Gamba. Afmeting: 27 x 45 cm. In goede staat.
Drie-delig Engels Woodward tinnen servies. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.
Urania tinnen Maastricht schaal. Jugendstil. Circa 1900 - 1910. Ontwerp Friedrich Adler (1878 - 1942) of Hans Peter (1856 - 1945). Rozenbottel decor. Afmeting: 8 x 30 x 24,5 cm. In goede staat.
Lot antiek tin. 19e Eeuw of ouder. Onder andere; Maten, olielamp, klepkan, brandewijnkom et cetera. Afmeting: 11 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Klein decoratief gepatineerd harnas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 cm. In goede staat.