Lot oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; maten, houders et cetera. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse plated messing wierookbrander, Godslamp. Barok stijl. Afmeting: 30 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee bronzen kaarskandelaren. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen kerkelijke kaarskandelaren. Neo gotisch. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaar met acanthusbladeren, klauwpoten en engelenkoppen. Gewicht: 32 kilo. Afmeting: H 125 cm. In goede staat.
Twee neo gotische verstelbare bronzen kaarskandelaren met dondergoden. 19e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Grote drie-lichts Italiaanse houtgesneden vergulde + verzilverde houten putti lamp op Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 170 cm. In goede staat.
Italiaanse albasten tafellamp met Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 x Ø 24 cm. In goede staat.